Chevignon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös.

Összetétel: Bergamot, gyapotvirág, mandarin, frézia, rózsa, vanília, tonkabab, szantál.

Ár: 22.000 Ft posta/foxposttal vagy 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50ml Új, bontatlan fóliás vagy 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
insomnia

2014. november 18.

Imádom, régen több üveggel is elhasználtam. Különleges, nagyon tartós illat.
Mostanában sajnos nem látom a boltok polcain, pedig szívesen vennék újra egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Imádom, régen több üveggel is elhasználtam. Különleges, nagyon tartós illat.

keettee

2014. május 24.

Megérkezett..imádom..tökéletes :) mióta ezt használom a sikerem az élet minden területén a fellegekben van, valamit nagyon tud, de tegye csak a dolgát, én meg kiélvezem minden pillanatát :) a maga csodás egyszerűségével nyitotta ki nekem az ajtókat és nem vagyok hajlandó nélküle átlépni a küszöböket :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

Krisztocska

2014. május 7.

Nagyon szeretem. Tartós és nem tucat illat. Először máson érezve figyeltem fel rá és vennem kellett. Sajnos az üveg több, mint félig volt, mikor egy szerencsétlen mozdulatnak köszönhetően letört a pumpája. Szét kellett szedni és áttölteni egy másik, jellegtelen üvegbe. Sajnáltam, mert tetszett az üvege. Kár, hogy ilyen sérülékeny...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

messin

2013. január 25.

Ez érdekes, szerintem is különleges illat, de ez az egyetlen egy parfümöm, amivel ha befújom magam, a párom minden egyes alkalommal megjegyzi, h mennyire finom illatom van. Tartós, minőségi parfüm, nálam alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 25.

agiv

2012. október 11.

Ez az a parfüm amiből mindig kell legyen a polcomon.Nagyon különleges és isteni finom illata van.mikor ezzel fújom be magam sokan megkérdezik hogy mi ez rajtam mert nagyon nagyon jó illata van.iszonyat tartós,és nem tömeg illat.megunhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Csilluska

2012. március 2.

Az egyik kedvenc parfümöm. Szavakkal nem tudnám leírni az illatát, nekem tetszik és kész:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Benzyl Salicylate, Coumarin, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone