Chicco

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: NicolMami, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nyugtat és tisztít, Xilitollal és Kamillával.

Nyugtatja az ínyt a fogzási időszakban, valamint tisztítja a baba száját és a kezdődő, kibújó fogakat. Gyengéd zselé, mely ideális a fogzási időszak előtt és után is a szájhigiénia biztosítására. Speciálisan a baba jóllétének biztosítására tervezték. Frissítő hatású.

A Kamilla nyugtatja az ínyt, enyhíti a fogzási fájdalmat. A termék Xilitholt is tartalmaz, mely összetevő híres antibakteriális hatásáról is, higiénikusan tisztítja a szájüreget.

Ajánlott 4 hónapos kortól.

HASZNÁLAT: Hűtse le a hűtőben, majd tegyen az ujjvégre egy kisborsónyit a zseléből és kenje be a baba ínyét, naponta 4-6-szor a fogzási időszakban. A zselé kifejti nyugtató és tisztító hatását a szájban.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kittusch

2019. szeptember 18.

Lányom 1 éves, fogkrémként használjuk. Hűti az ínyét, közben tisztítja is a szájüregét. Addig, amíg az utolsó fogak nem törnek át, biztos ennél maradunk. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Xylitol, Glycerin