China Glaze

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó, géles hatású fedőlakk

• akár 10 napon át tart
  • acetonos körömlakklemosóval könnyedén eltávolítható
  • gyorsan szárad

Mauniki

2019. szeptember 2.

Sziasztok énis imàdom ezt a termèket valaki segítsen hol lehet kapni mert eddig a naillandról rendeltem most eltűnt help!!!!!!! Köszi Nekteeek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

sterlingsilver

2019. március 26.

Hamar megszárad, sokat kibíró fedőlakk. Ajánlom mindenkinek, megéri az árát. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

reniii2

2018. július 24.

A tökéletes fedőlakk! Pillanatok alatt megszárad, gyönyörű színe lesz az összes laknak tőle és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Messy2214

2017. november 1.

Megtaláltam a tökéletes fedőlakkot. Éléggé sokat kipróbáltam már és azt hittem hogy az astor a tökéletes,de aztán kipróbáltam ezt és egyből kedvenc lett. Az igaz,hogy ha nem zárom le a szélét és nem tolom be bőrig a lakkot akkor kicsit összerántja,de az sem vészes és könnyedén ki is lehet küszöbölni a problémát. Ha az alapréteg buborékosra vagy nem szépre sikerült ez a fedő korrigálja és szépen fedi a hibákat. A száradási ideje egy álom,kb 10 peec után már bármihez nyúlhatok mert nem serül a lakk. A tartossága is rendben van és nagyon szép fényesre szárad. Az állaga nem túl híg,de nem is sűrű. Számomra tényleg ez a tökéletes fedőlakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

b0rzi

2017. október 23.

Imádom!
Egyrészt ezzel (és az opi alappal) bármelyik körömlakk egy hétig húzza, ráadásul gyorsan szárad keményre, még akkor is, ha alatta a sok réteg szín 20 perc alatt is csak taknyosra szilárdult. Szép a fénye, egyenletesen fed és kiegyenlíti a hibákat, tökéletes :)

Up: a végére tökre besűrűsödött, szóval vennem kellett újat. Az igazat megvallva az előzőt annyira nem használtam, ezt tervek szerint jobban ki fogom használni, de még mindig a legjobb fedőlakk amivel valaha találkoztam és lecserélni sem akarom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Imádom!

Vandus

2017. szeptember 12.

Barátnőm ajánlotta ezt a fedőlakkot és nagyon-nagyon imádom. Hihetetlenül gyorsan szárad, nagyon könnyű használni, a végeredmény pedig mindig gyönyörű. Gél-hatású lakkal már szinte úgy néz ki mint a rendes műköröm. Legközelebb is csak ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Pdrea

2017. április 22.

Ezt még nem értékeltem? Pedig már évek óta ez A fedőlakkom. Egy-két kilengésem volt, de mindig visszatértem hozzá. Gyorsan szárad, gyönyörű a fénye, nem keni el a nyomdát. Ő az oka, hogy többször meggyanúsítottak, hogy műkörmöm van :). Örök szerelem, folyamatos újravásárlás. Remélem soha, soha nem vonják ki a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

AmberGrace

2017. január 19.

Egyetértek az előttem szólókkal, tökéletesen egyenletes és csillogó fedése van, és ha a lakkozást elrontottam ez elfedi a hibákat, gyakorlatilag fool proof. A tartóssága is fantasztikus, egy könnyen lepattogzó körömlakkot is majdnem egy hétig kihúz. Száradni meg nagyon gyorsan szárad, még ha vastagabb réteget kenek akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Noikvota

2016. június 22.

Tökéletes, hibátlan, álomszerű, eddig azt hittem Sally Hansen Big Shiny Top Coat-ja a non plus ultra, de ma már nem ezt gondolom. Könnyű vele dolgozni, hihetetlen gyorsan szárad, tartós, kiadós, a lakkozás esetleges egyenetlenségeit is eltünteti, szóval a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

karli

Korcsoport: < 18
2016. április 20.

Nem is értem miért nem írtam még ehhez én véleményt! A második üveggel fogyasztom, nagyon megszerettem, nem szeretnék mást használni. Imádom, hogy híg, már amikor alig ért bele az ecset tettem bele egy kis hígítót, szerintem teljesen elhasználtam, bár nem láttam az üveg átlátszatlansága miatt. Általában nyomdázok, nem húzza össze a mintát, nekem gyorsan szárad, pedig ugye két réteget festek egy alap színből, erre néha festek fedőlakkot, azután a nyomda, és úgy jön ismét fedő. Előfordul, hogy az utolsó már az ötödik réteg a körmömön. Nem tapasztaltam száradási problémát, sem amit az előttem hozzászóló írt a körömtőnél való visszahúzódásról. Ha bejön az épp aktuális alkotásom nem szoktam hamar lemosni, mondjuk 5 napnál tovább nem nagyon van fenn egy sem, a jobb kezemen a köröm szélek szoktak kissé megkopni, de szerintem még olyankor is vállalható, csak közelről látszik. A fénye is sokáig megmarad. Nekem ez a tökéletes fedőlakk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.