China Glaze

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Ciiska, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fedőlakk, mely 60 másodperc alatt megszárad, mélyszárító hatással szárítva az alatta levő körömlakk rétegeket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

mariann33

2019. május 25.

Az Essence gél hatású fedőlakkot használom évek óta,mert jobbat még nem találtam(a márka többi terméke nem jön be,de ez szuper).
Nemrég rendeltem egy ilyet,a vélemények alapján,és mert az Essence új külsőt kapott,és szerintem jobb volt előtte...
Árban nevetséges,ha a 14ml-ert nézem és hogy az Essence a maga jóval kisebb kiszerelésével(8ml,szinte a fele)950ft.Ráadásul a Cina glaze átlátszó üveges,ami nekem jobban tetszik.A szaga borzalmas,cserébe pillanatok alatti száradási idővel egy vizeshatású,fényes,és tartós eredményt kapunk.Az enyém nem folyós,pont jó állagú,de fedőlakknál az sem zavarna.
Isteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Isteni!

sutee

2017. február 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam! Meg kell vele tanulni dolgozni, eleinte nagyon folyós, jól le kell húzni az ecsetet, hogy ne menjen mindenfelé a lakk. Az alatta lévő színt vagy nyomdázást, ha nem terítjük a lakkot, kicsit elhúzza, ezzel érdemes vigyázni, illetve a körömvégeket is be kell festeni, mert összerántja kicsit az alatta lévő réteget. Előnye, hogy pikk-pakk megszárad, 10-15 perc és bármit lehet csinálni, nem fog megmozdulni. A tartóssága is jó, 3-4 nap után is még szépen csillog, kb. ekkor kezd el pattogni is (de az én körmeimről minden lejön 2 nap alatt). A szaga nem a legkellemesebb, de kibírható, érdemes egy ablakot kinyitni azért.
Egyetlen problémám az vele, hogy fél év után elkezdett ilyen nyúlós állagot felvenni (hiába tartom a sötét fiókban, jól lezárva), ez pedig eléggé megnehezíti a felvitelét, szerencsére már elég kevés van az alján, így nem megy sok kárba, de ennyi pénzért kicsit hosszabb tartósságot vártam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

inimini

2016. február 10.

A világon a legjobb fedőlakk! Külföldön szereztem be még 1,5 éve és még mindig nem száradt be és van az alján egy kevés. Olyan géllakk szerű hatást kelt,gyorsan szárad és kicsit mintha erősítené is a körmöm,bár lehet csak beképzelem. Kár hogy itthon nem lehet kapni drogériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Sig

2016. január 2.

Az ember lánya folyamatosan keresi az igazit, főleg a fedőlakkok terén - és az utóbbi időben szinte csak őt használom, szóval esélyes erre a címre :-)
Az elvárásaim:
- szép, vékony, egyenletes rétegben lehessen felkenni, menet közbeni dermedés, csíkozódás és egyéb nyűglődés nélkül
- fényes legyen, karc és kopásálló és természetesen tegye tartóssá az elkészült művet
- gyorsan száradjon és szárítsa az alatta lévő rétegeket is
- ne kenje el a nyomdázott mintákat
Jelentem mindezt tudja, nem is akárhogyan! Cserébe büdös mint a fene, de egyre inkább hajlamos vagyok szemet hunyni felette. Számtalan kudarcos választás és kísérlet után úgy tűnik ez a nekem való fedőlakk.
Még a híres/hírhedt Seche Vite-vel is próbálkoztam, kétségbeejtően nem az én műfajom szegény. Vastag páncélszerű réteg, sűrű állagának köszönhetően (számomra) kontrollálhatatlan mennyiség felvitelkor, sokszor nem egyenletes felszín a gyors dermedés miatt. Még nem adtam fel, hogy egyszer képes leszek normálisan használni az ikonikus Seche-t, de egyelőre hihetetlenül boldog vagyok a Fast Forwarddal.
Híg fedőlakokk kedvelőinek, akik sokat nyomdáznak érdemes kipróbálni a Fast Forwardot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Az elvárásaim:
- gyorsan száradjon és szárítsa az alatta lévő rétegeket is
- ne kenje el a nyomdázott mintákat

titinem

2015. október 28.

Nagyon szeretem,ezerszer jobb mint a sokak által ajnározott Seche Vite. Nekem legalábbis jobban bevált. Tetszik a szuperfolyós állag,és nem csak a felső réteget szárítja,hanem mélyebben is. A szaga szerintem nem büdi,inkább nagyon furcsa, de nem bántja az orromat.
Sokáig elég,gyorsan szárad,tartósít- imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Sokáig elég,gyorsan szárad,tartósít- imádom!

dbarbara88

2015. február 3.

Jól tettem, hogy megvettem! Büdi, de viszont tényleg gyors a száradás, és ez mindennél fontosabb! Sok gyorsan száradó fedőlakkot vettem már, de eddig ez a legjobb választás! Szépen csillog is a lakk felülete tőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Ciiska

2014. július 25.

UPDATE : Igazából végül már harmadszorra vettem újra, úgyhogy nálam eléggé bevált. Minden, előzőleg leírt dolgot csak ismételni tudok (persze jóillatú még mindig nem lett), de gyorsan szárad és fényesre, és rajtam elég tartós is :)

Imádom ezt a fedőlakkot, tervezem az újravásárlást, pedig még csak fele (se) fogyott el. Úgy rendeltem, és ami hozzám érkezett, valami brutálisan büdös volt, úgyhogy eléggé meg kellett szoknom, de most már (vagy eltűnt a szag, vagy nemtudom) teljesen válallható, átlag lakk szaga lett. Amúgy minden érzésem pozitív vele kapcsolatban (kivéve a kezdeti szagát ugye). Bár egy picit folyós, de könnyű eloszlatni, és tényleg szép fényes lesz a lakkozás utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

lzsoficim

2013. október 17.

Nekem szokásom lett kis mesét rittyenteni a vélemények elé, de ez van, locsi-fecsi vagyok:)
Sikerült kijutnom a naillandbe (ami szó szerint nailland), pont elfogyott a fedőlakkom, ezer csillió éve séche vite-t akarok, itt volt az alkalom,de persze elfogyott(gondolhattam volna, h Glamour napok+nyitás után egy héttel ez lesz,de mindegy).Akkor kicsit kiborultam,mert annyi rossz fedőlakkot vettem már életem során, h én ezt az egyet akartam. Gyors Krémmánia után sem tudtam h mi legyen,mert a Dmben sem volt az a Sally Hansen,amit kinéztem, ez meg még nem volt véleményezve,de kellett egy fedőlakk az új China Glaze szerzemények mellé, h még aznap kipróbálhassam. Így feláldoztam magam a közjó érdekében és megvettem ezt:)
Vékony ecsetes, de szépen lehet vele festeni.
Nem az a fajta,ami szárad,miközben fested a körmöd és a köröm felénél már ragadós.
Szupershine, csillog-villog.
Nem vastag a réteg,amit képez.
Sok helyen olvastam h büdös,féltem is tőle, de én a körömlakk illatot is szeretem,ez meg olyan édes egy kicsit, egyáltalán nem rossz!
Hipergyorsan szárad.
Nekem más elvárásaim nemigen vannak,így nálam csillagos ötös! Ha holnap lekopik az egész azért visszajövök, de megelőlegezem addig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Vékony ecsetes, de szépen lehet vele festeni.
Szupershine, csillog-villog.
Nem vastag a réteg,amit képez.
Hipergyorsan szárad.

Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose