China Glaze

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alaplakk, mely tartóssá teszi a körömlakkot, megakadályozva a körömlakk köröm felől történő lepattogzását. Kiszerelés: 14ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Sig

2016. január 2.

Kissé problémás körmökkel rendelkezem (hajlékony, vékony) amin rengeteget segített az Eveline 8w1 körömerősítő (jó szívvel ajánlom ezt a csodaszert mindenkinek), de még mindig gyakran előfordult, hogy idő előtt lepattogzott a körömlakk. Naná, hogy főleg sötét színeknél, ami kilométerekről látszik és nagyon igénytelenül fest...
Erre kerestem valamilyen alaplakkot, ami kellőképpen rugalmas, és olyan mesebeli tulajdonsággal rendelkezik ami megakadályozza a lakk körömtől való elválását a legkisebb hajlásra, sérülésre.
Egy ideje használom és úgy érzem sokat javított bármely lakk tartósságán, nyilván az eleve katasztrófa fomulákon csak valamennyit képes segíteni, de legtöbb normális minőségű lakkoknál feltűnő különbségeket figyeltem meg. Nálam minimum 1-2 nappal hosszabbítja meg hordhatóságukat és ami a kedvencem: az első 3-4 napon abszolút biztos lehetek benne, hogy nem kell aggódnom pattogzás/felválás miatt.
Általában 4-5 napig hordok egy-egy színt vagy nyomdázott művet, ennyi idő alatt csak a körömvégi kopással kell csak számolnom.

Az ecsete vékony, az állaga nagyon folyékony - ami nekem tetszik, mert nem szeretem az alaplakkal jelentősen növelni a vastagságot. Ennek okán barázdakitöltésre nem jó (egy rétegben). Szépen terül, hamar szárad, kissé erős szaga van, ami szerintem csak annak zavaró aki nagyon érzékeny erre.
Részemről 4* mert még reménykedek ennél is nagyobb csodákban, de elégedett vagyok vele :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Violet 2