Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baranyikata, Módosítva: 2024. január 29.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Ár: 6300 , Eladó: kadarszabina
Állapot: Kimérve, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés alapján

Anett0721

2024. február 17.

Az én bőrömön Olympea Solar. Olyannyira, hogy konkrétan megkülönböztethetetlen a kettő...
Szóval nagyon finom, de számomra hihetetlen és dühítő, hogy nem tudnak új illatot kreálni már a házak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 17.

Eta86

2024. február 13.

Az egyetlen Chloe ami szerintem finom.Nem mondom hogy szerelem lesz,de eddig tetszik.Közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 13.

force

2024. február 10.

Vadászom az új parfümöket, szerencsére egyre több kezd végre megjelenni itthon is. Designer vonalon szerintem jó parfüm ez, nem 12 egy tucat. Az illatjegyek alapján orientális illatot képzeltem el, viszont ez inkább balzsamos-édes. Bár nincs benne datolya, én mintha mégis éreznék benne egy keveset. Jellegében a két legutolsó flankerhez hasonlít. 4 csillagot adok neki most, biztosan fogom még tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

Deeinna

2024. február 9.

Mint nagytudású, és némi érdeklődésre felettébb közlékeny jóbarátunk (értsd Google) készségesen felvilágosított, nagamotha = cypriol.
Innen már értem az enyhe zöldes élt, a fűszeressége miatt rajtam pont olyan mentolos hatást ad eleinte, mint a Nishane Anija, mindez egy olyan illattal egybegyúrva, amiről nekem a Prada Paradoxe ugrik be elsőre.
Ebben a mostani hidegben a narancsvirág rajtam inkább szappanosnak hat.
Meleg levegővel érintkezve teljesen màs arcát mutatta az illat, akkor már inkább ugrott be róla a Nomade Naturelle verziója, ami nagy kedvencem lett.
Mindenképp érdekessé teszi ez a belecsempészett fűszeres- balzsamos vonal.
Bőrön is jól tart, a kabátomon még másnap is illatozik.
Összességében tetszik most is, de félreteszem pihenni, szerintem melegebb időben lesz igazán gyönyörű, addig csak még jobban összeérik a parfüm.

Update:
Jöttem vissza beszámolni, pár napot használtam ebben a februári tavaszban is.
Jelentem, kell neki a melegebb idő, sokkal szebb rajtam !
Váltogatja a savanykàsan édes gyümis akkordját az Ani menthosságával, majd egy puha, mézesen fűszeresen balzsamosan édeskés alapba nyugszik, ezek mellett a zöldes felhangot végig kiérzem. (A vége felé már-már fahéjas banános rágó feelingem volt tőle😀)
Aki a Nomade EdP, Edt és Absolu verzió szerelmese, mindenképp próbálja vásárlàs előtt, mert ezekhez képest édesebb!
A Nomade Naturelle , a Jasmin Naturelle, és a Jasmin intense kedvelőinek lejt a pálya😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 9.

Ebben a mostani hidegben a narancsvirág rajtam inkább szappanosnak hat.
Mindenképp érdekessé teszi ez a belecsempészett fűszeres- balzsamos vonal.
Bőrön is jól tart, a kabátomon még másnap is illatozik.

Update:
Jöttem vissza beszámolni, pár napot használtam ebben a februári tavaszban is.
Jelentem, kell neki a melegebb idő, sokkal szebb rajtam !