Chopard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Különleges, igazán feltűnő és tartós illat. Nem szabad vele túlzásokba esni édes illata miatt. Hideg évszakokban kellemesebb a viselete, mert melegséget áraszt magából.

Illatcsalád: virágos-fás

Illatösszetevők: rózsaszínbors, rózsa, licsi, hibiszkusz, rózsafa, vattacukor

Ár: 18000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 75/50 ml, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, banki utalás

Tundi777

2020. június 25.

Amikor először használtam mintha más dimenzióban lettem volna.... nem tudtam betelni az illatal!
Es amikor feltűnt hogy minden férfi aki körülöttem van vagy csak pár percre is a közelemben volt mintha meg lettek volna babonázva! 20 éve az egyik kedvencem egy másik 3 illat mellet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

jomosono

2017. december 22.

Hú hát ehhez az illathoz meg kell érni szerintem.
kb 15 éve mikor szagoltam( volt egy kis üvegem) a víz kivert tőle annyira taszított a férfias jegyeivel.
de most más a helyzet..megértem hozzá nagyon tetszik ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 22.

Hú hát ehhez az illathoz meg kell érni szerintem.
de most más a helyzet..megértem hozzá nagyon tetszik ..

illatvarázs*

2015. január 5.

Nekem a napokban jutott eszembe ez az illat. Prágában voltam a két ünnep között és ott annyira jó lett volna, ha ez van rajtam. Akkor, ott abban forgatagban, mindenféle emberrel, illattal megtelve, ez kellett volna. Van benne élet, tűz. Igazi fűszeres finomság - bár van benne egy kis csípősség is - mégis melengető. Nem az az illat, amit mindig fújna az ember, de jó, ha van a polcon, mert minden ősszel és télen kitűnő szolgálatot tehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 5.

bellehercegno

2014. március 14.

Nekem ez maga volt az iszonyat :((( A csomagolás és a név jól mutatja a tartalmat:igazi vörös,égető,szúrós,fájdalmas borzalom.Mintha a 80-as évekből maradt volna itt,de nem a nagy klasszikusokat idézi,inkább valami ultra gagyi,régi,nyanyás-öregasszonyos szagra hajaz nálam.Szívből sajnálom,nagy csalódás volt-elnézést azoktól,akik szeretik :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance