Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakkot alaposan és kíméletesen távolítja el, egyben ápolja a körmöt. Műkörömhöz is használható.

Lory

2014. július 19.

Barátnőm lakklemosója,szerencsére ritkán lakkoz :D mert eszméletlen büdös,kifejezett ecetszagú!Egyszer kértem kölcsön tőle,hát soha többet nem fogom,nemcsak a szaga miatt,hanem 3-szor tocsogósabb vattával lehet lemosni a lakkot,mint bármely más lemosóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

DalmiDalmiDalmi

2013. június 4.

Borzasztóan bűzös, minden más általam kipróbált körömlakklemosónál töményebb, erősebb, fullasztóbb vegyszer szaga van. Szárítja a körömágybőröm, a körmeim is furcsa reakcióra lépnek a hatása után, elvesztik természetes fényüket, és a felületük egyenletessége is felbomlik! Hiába olcsó és oldja egészen ügyesen a csillámos körömlakkokat is, alig akart elfogyni a 200 ml, kénytelen voltam kukába dobni, mert elkezdte tönkretenni a körmeimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 4.

hjanka

2012. december 23.

Annyira nem vészes a szaga, van ennél rosszabb is. Egy vattapamaccsal le lehet mosni 5 körömről a lakkot, a több rétegnyi lakkot nehezebb lemosni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

kriszti.07

2012. december 12.

Szerintem elég gyenge, iszonyat sokáig tart vele lemosni a tartósabb lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Szerintem elég gyenge, iszonyat sokáig tart vele lemosni a tartósabb lakkokat.

sissy93

2012. augusztus 20.

Ezt választottam, mivel jó áron volt, és acetonmentes.
Nekem is a pumpás változat van meg, ami egyszerűen szuper! Praktikusan lehet vele adagolni a lemosót, nem tud kifolyni. (Egyszer előfordult, hogy rádőlt a lemosó a frissen lakkozott körmeimre, azóta nem szimpatizálok a nagyobb szájú üvegekkel.)
Picit több kell belőle, mint más lemosókból, de szépen leszedi még a sötét lakkot is. (Csillámossal nincs tapasztalatom, olyat nem használok)
Pozitívum, hogy nem szárít, és nem gyengíti el a körmeim. Gazdaságos, mivel 200ml-t kapunk 1,45 euroért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Ezt választottam, mivel jó áron volt, és acetonmentes.

Viky0123

2012. július 31.

Nekem a pumpás van, egyáltalán nem büdös és 1 nyomásnyi lemosó lehozza 5 körmömről a lakkot, ami azért ehhez az árhoz képest nagyon jó.
Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Én meg vagyok vele elégedve.

sztike

2012. július 15.

Most rúgja az utolsókat, elég sokáig kitartott, pedig rendszeresen festem a körmömet. Tényleg el kell áztatni a vattát, ha le akarom mosni a lakkot, de leszedi és a körömágyat sem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

petrush

2012. június 12.

nekem is nagyon nehéz volt ezzel lesikálni a körmeimről a festéket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

nekem is nagyon nehéz volt ezzel lesikálni a körmeimről a festéket

whyteangel

2012. május 22.

Egy használat alatt többet kellett belőle használni, mint a többi körömlakk lemosóból, de egyébként meg lehet vele ugyanúgy tisztítani a körmöket, mint a többi hasonló termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

kawa.kriszta

2012. április 3.

Nem szárít, csak a csillámos lakkot viszi le kicsit nehezebben. Ár-érték arányban remek, nekem bevált. Kár hogy nincs lidl nálunk, ezért ritkán jutok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract