Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Cien folyékony, antibakteriális kéztisztító zselé kíméletesen és alaposan tisztítja kezeinket. Szappanmentes és dermatológiailag igazoltan bőrbarát.

Fannie

2015. június 17.

Nem is lehetne jobb, ez biztos. :) "Egy próbát megér" alapon dobtam a kosaramba a Lidlben járva, aztán kikerült a konyhaszekrényre, mert anyukám sehogy sem tudja rávenni öcsémet a kézmosásra étkezések előtt. Így ott elhasználtunk két flakonnal is, hamar megvan. Csak nyomsz egy keveset a kezedbe, áttörtlöd vele, és mire az asztalhoz ülsz, már száraz és tiszta vagy. Apukámnál is bevált, nagyon szeretjük használni. Neki szárazabb a bőre, így a Cien SOS kézkrémje áll még emellett a zselé mellett, és a kettő együtt csodás. :) Mindenkinek jól jöhet. Otthon, autóban, munkahelyen. Egyik ismerősömnek is bevált, ő az irodába vitte. Lerakta az asztalára, és néhány hét múlva már többen is mentek, hogy hadd próbálják ki, mielőtt esznek. Tényleg nagyon jó olyan helyen, ahol kérdéses a higénikus kézmosás. Aztán nem sokkal később feltűnt egy flakonnal a kéztisztítóból az iroda konyhájában. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

Villango

2015. február 4.

Nagyon szerettem mikor használtam, nem száritott és tisztitott rendesen, szóval tette a dolgát. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

gothy

2013. augusztus 20.

Szeretem ezt a kéztisztítót. Jó az illata, az állaga, bár valóban kiszárítja a bőrömet, ezért mellette másik terméket is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Babooca

2013. augusztus 5.

Finom illatú, jó állagú és kellemes használni, mert nem szárítja a bőröm. Bár már lecseréltem natúr szappanokra, mert az SLS hosszú távon nem tesz nekem jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

kawa.kriszta

2012. augusztus 5.

Nagyon jó kis termék! Elég régen jutottam hozzá, sajna nem járok mostanában Lidl közelében, de nagyon szerettem, mert kellemes az illata, hatékony és az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Michelle

2012. július 5.

Nekem is remekül bevált, influenzajárvány idején valóságos áldás. Általában akkor használom, miután hazaértem, főleg ha épp tömegközlekedtem, vagy olyasmit csináltam, ami után nem árt az alapos tisztítás (pl. szemetesek kiürítése), egyéb esetekben pedig valamilyen szappant, ami elég kíméletes. Így egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 5.

varga.stella

2012. július 5.

Nagyon jó terméknek tartom. Az antibakteriális kéztisztítók körében eddig nekem a legjobb. Jó az állaga és tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

alexthyl

Korcsoport: >54
2012. május 1.

Kivalo antibakterialis keztisztito, kellemes az illata is. Egy gondom van vele, hogy rendszeres hasznalat mellett hihetetlenul szaritja a boromet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 1.

Wyctorie

2012. február 25.

Nagyon szerettem, biztos, hogy fogok még venni, ha találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Nagyon szerettem, biztos, hogy fogok még venni, ha találok.

pillelany

2011. december 16.

Nagyon tetszett az illata, az állaga. Megvoltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Nagyon tetszett az illata, az állaga. Megvoltam vele elégedve.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.