Cien

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Borotva zselé Aloe Vera-val

franciskanoragal91

2018. december 17.

Nagy különbséget jelent a borotválásnál, és szerintem teszi a dolgát, jó áron ráadásul :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Luiselotte

2018. március 18.

Impulzusvásárlás eredménye és nem bántam meg. Nagy kiszerelés, jó áron , a hab kiadós és kemény. Az első fújáskor egy óriás adagot nyomtam ki véletlenül , pedig csak a hónaljamat akartam lehúzni. Nem estem pánikba , boldogan elpacsáltam a rózsaszín felhőcskével a kádban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

ronoad

2017. április 21.

Használtam már másfajta borotva zselét is...satin care, balea. Mind pont azt tudja mint amit ez is tud.Jó az illata, állaga, nem pattogzott ki tőle a bőröm.Szóval a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Metal

2016. november 16.

Most próbáltam először és szerintem utoljára is.
Az állaga nem tetszett,túl híg.
Illata nem rossz.
Találkoztam már ebben az árban ezerszer jobb termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Most próbáltam először és szerintem utoljára is.
Az állaga nem tetszett,túl híg.
Illata nem rossz.
Találkoztam már ebben az árban ezerszer jobb termékkel.

chililamp

2016. november 15.

Nemrég szereztem be, még ismerkedési fázisban vagyunk, de egyelőre minden szép. Hatalmas kiszerelés, egész jó áron. Hihetetlenül habzik, egy közepes fújás elég egy lábra. Az illata kellemes, viszonylag hamar elillan. Érzékeny a bőröm, de irritálni nem irritál, viszont az tény, hogy szárít. Mondjuk, nekem minden. De egy testápolóval kiküszöbölhető a probléma, azt meg úgy is kennék fel, szóval még ezt se tudom negatívumként felróni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

anikornis

2016. november 11.

Nagyon szeretem az illatát,édeskés,kellemes,habár ezt az illatot törölközés után el is veszti. Az állaga jó,még a mennyiséggel kísérleteznem kell,de kb egy nyomás az egyik lábamra elég. A hab puha. Plusz előny a nagy kiszerelés,kb elég 2 hónapra. Másodjára vettem újra,valószínűleg újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

kisizé

2016. november 6.

Én is drogériás darabokat használtam ezelőtt, de ez sem rossz. Tetszik a nagy kiszerelés és az illata is jó, megfelel a célnak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

sztinke

2016. október 30.

Általában dm vagy rossmann saját márkás borotvagélt szoktam venni, de legutóbb megláttam ezt, és gondoltam kipróbálom. Az állaga folyékonyabb, kevésbé képez kemény-krémes habot, mint a másik két márka borotvagéljei, de azért ez is teljesen jól megfelel a célnak. Ráadásul elég nagy a flakon, jó az ára, kellemes az illata és nem is irritál, úgyhogy korrekt kis termék, simán elképzelhető, ha úgy fogy el otthon megint, akkor akár ezt is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

kissbarbara1990

2016. október 12.

Nem rossz...Viszont hiába olcsóbb, mint egy Gillette...annyival kevesebbet is tud. Nem veszem újra, de nem rossz vétel.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
_ca_

2016. augusztus 22.

Sajnos nekem nagyon szárítja a bőrömet, úgyhogy biztosan nem veszem újra. Kár érte, alapvetően ezt leszámítva nem lenne vele semmi gondom, tudja, amit egy ilyen terméktől az ember általában elvár, és ehhez képest még az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lilás piros.