Cien

Ár:   290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ajakápolók

A sheavajat, E-vitamint és értékes olajokat tartalmazó gazdag formula megvédi az ajkakat a kiszáradástól, és megőrzi a nedvességegyensúlyt, hogy puhák maradhassanak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pirospipacsocska

2019. április 7.

Mániákus ajak kenegető vagyok... 😁És mint annyi mindent,ezt is ki kellett próbálnom.Nekem tökéletesen bevált,nagyon jó a textúrája,könnyen kenhető,finom illatú.És természetesen az ára is megfelelő. 😁Szóval nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

alea

2018. december 11.

Már vagy tizedjére veszem újra. Színtelen, szagtalan, olcsó, nekem ilyen egy tökélettes ajakápoló. :D Az állaga kicsit olajos, ezért könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Szila20

2018. december 9.

Nagyon kis átlagos ajakápoló ez számomra. :) Hideg időkben én nem ajánlanám, de amúgy teljesen jól teszi a dolgát. Persze, extra száraz, kicserepesedett ajkaknál nem sokat ér, de ennyi pénzért ez nem is várható el tőle. Ha csak egyszerűen egy alap hidratálást szeretnél az ajkaidnak, akkor bátran vedd meg (de hasonló árban inkább a Rossman-Isana kollekciót ajánlanám, az sokkal jobb).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

zentai.zita

2018. október 19.

Imádom! Sokféle ajakápolót kipróbáltam már, drágábbakat is, olcsóbbakat is, de ez az egyik, ami a legjobban bevált. Mindig van egy az ágyam mellett vagy a táskámban belőle. Szeretem az illatát is, az állagát is. Már jó ideje újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Larry

2018. április 22.

Otthon felejtettem az ajakápolómat, ezért muszájból vettem meg az egyetlen ajakápolót, amit találtam a Lidlben. Nem nagyon tudtam, mit várhatnék tőle, mivel sosem próbáltam még a Cien márka termékeit. Meglepődésemre egész jó, ami tetszik benne, hogy inkább olajos, mint zsíros állagú, könnyen fel tudom kenni. Ezt is sokszor kell újrakenni, mint a legtöbb drogériás ajakbalzsamot, így gyorsan fogy, de 300 forintot kiadni érte pár hetente nem nagy összeg. Most vettem másodszorra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

AnnaR

2017. december 6.

A hidegebb időben mindig nagyon cserepes az ajkam, ezt a terméket ilyen s.o.s megoldásnak vettem, de bevált. Éjszakára is használom,mert alvás közben rendesen felszívódik, így reggel már puha ajkakat rúzsozok, de matt rúzs alá is fel szoktam vinni, ha valamiért kimaradt volna az éjszakai hidratálás. Volt ennyi pénzért már rosszabb ajakápolóm is, én meg vagyok elégedve vele, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Jelizz

2017. október 20.

S. O. S. ben kelket egy ajakapolo. ezert ezt vettem kellemes az illata enyhe. tomor kis ajakapoko. ruzs v szajfeny ala tokeketes. de nem ad semmi exrra hidratalast. kell egy jobb ajak balzsam majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

ponilopopolopo

2017. október 6.

puha lesz tőle az ajkam, finom az illata, krémes. nem célirányosan vettem meg, de nagyon bevált. biztos, hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Ennie86

2017. szeptember 24.

Nem tudom eldönteni, hogy jó e vagy rossz. Kellemes, krémes állaga van de elég hamar eltűnik a számról. Télen kicsit több hidratálás kell ennél. Az illatát viszont imádom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.