Cien

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: destiel, az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Tegyük az ujjunk végét a szivacs nyílásába, és ide-oda mozgassuk, forgassuk és kész! A körömlakk így egyszerűen és kíméletesen eltávolítható. Műkörmökhöz is alkalmas. Száraz, sérült bőrfelületen ne használjuk!"

lia0000

2020. december 23.

Legjobb körömlakklemosó! Bármilyen lakkal elbánik és egyszerűen nem akar kiszáradni! Elképzelni se tudom, hogy meddig lesz elég. Tény, hogy szárít, de ez bármelyik, akármilyen csúcsminőségű lemosóra igaz. 10/1000

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

lenochka

2020. július 16.

Kellemes illata van, emellett nagyon szépen leoldotta még az extrém csillámos lakkot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

katalinmester13

2020. január 13.

Tévedésből vettem. De már nem vittem vissza a pénztártól. Bárcsak minden tévedésem így sülne el! Még nem volt ilyen megoldású lemosóm. Sötétkék lakkal avattam fel. Pillanatok alatt megvan egy köröm, és a széleken is, a bőrnél is könnyedén leszedi. Nem tudom, milyen lemosó van benne, de nagyon ügyes. Nem kell öntögetni, korongozni, dörzsölgetni. Mivel ráírták, hogy ne távolítsuk el belőle szivacsot, természetesen - a korom ellenére - én megpróbáltam. Valamennyit sikerült is kiborítanom, ami a nadrágomon landolt, de nem lett semmi baja (a nadrágnak sem). Annyira megijedtem, hogy eltékozoltam 5 csepp nedűt, hogy a legközelebbi vásárlásnál már tudatosan tettem a kosárba.
Ma lelkiismeretfurdalás nélkül húztam ki belőle a szivacsot, mivel már nem dolgozott annyira szépen, és ragadt tőle a körmöm. De szerencsére van utánpótlás. Egy évig biztosan használtam. Nagyon-nagyon elégedett voltam, vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

bia93

2019. szeptember 4.

Nem rossz cucc, szárítja a bőrt,de könnyen leszedi a körömlakkot. Azonban, ha csillámos körömlakkot mostok le vele, amiben nagyobbak a pelyhek, akkor azok benne maradnak, és minden egyes alkalommal vagy a kezemre ragadnak körömlakklemosás közben vagy karistolják a bőrömet. Nem venném újra, annyira azért nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Alera

2018. július 13.

Kíváncsiságból vettem csak meg, de nagyon örülök hogy megtettem, ugyanis pikk-pakk lekapja a lakkot és az illata a is finom. Eddig csak kétszer használtam, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Eperhercegno

2018. március 7.

Véletlenül vettük meg, azóta a kedvencem. Egy éve használom, még nem kellett "utántölteni". Mindenkinek ajánlom,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

dreammiyss

2018. február 10.

Hihetetlen praktikus! Kedvelem a szivacsos lemosókat, mivel nem kell korongot pazarolni. Több funkcionális csodaszer, ami jól teszi a dolgát!🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Z35

2017. október 14.

Zseniális! Nem kell vesződni vattakoronggal, lemosóval, idővel. Egyből leszedi a lakkot, és az illata is kellemes. Utazáshoz pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

HRenata

2017. október 14.

Használtam más márkáktól is ilyen szivacsos lemosót, nekem kifejezetten tetszik, hogy nem kell vattakorongokkal vesződni. Az előző már eléggé elhasználódott, amikor a Lidl-ben megláttam ezt. A benne lévő lemosó könnyen, szépen leszedi a sötétebb lakkokat is, jobban teljesít mint az előtte használt aveo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

destiel

2017. augusztus 17.

Hű, ez nagyon klassz! Kellemes kis csalódás volt ez a termék számomra. Még sosem használtam ehhez hasonló szivacsos körömlakklemosót, nem is találkoztam még boltban sem ilyesmivel, csak "csináld magad" videóban láttam. Mint ahogy a leírás is ismerteti velünk, tényleg gyerekjáték a lakk lemosása, egyáltalán nem kell dörzsölni. Nagyon praktikus a csomagolása, utazáskor is elvihetjük magunkkal, hiszen nem kell hozzá vattakorong sem. Mikor levegővel érintkezik a lemosó, kis pillanat múlva bogyós gyümölcsös illatú lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.