Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Lidl

3 árnyalatban kapható, spirálkefével ellátott szemöldökceruza.

Zsani0719

2021. február 8.

Krémes, könnyen használható termék. Egyetlen bajom vele, hogy alig van árnyalat, én a 11brown-t vettem meg. Kezemen teljesen okés színe volt. De szemöldökre felvéve kicsit erősnek éreztem, icipicit nehezen elsatírozhatónak meg ilyenek. Lehet én vagyok béna meg minden. De nem ehhez nyúlok először ha szemöldököt szeretnék kitölteni. Viszont ajánlom🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Nikolett9

2021. február 3.

Évekig a 2x ilyen drága Catrice szemöldökceruzát használtam, amíg egyszer a Lidlben meg nem láttam. Olcsó volt, úgy gondoltam megéri adni neki egy esélyt. Nem vártam tőle túl sokat, azonban pozitvan csalódtam. Sok drogériás szemöldökceruzát kenterbe ver. A Catrice szemöldökceruzájához tudnám leginkább hasonlítani, azonban már-már még annál is jobb. A Dark blonde árnyalatot használom, természetes színe van, könnyű vele dolgozni. Viszonylag kemény a hegye, azonban elég krémes a kényelmes használathoz. Szépen el lehet dolgozni, ombre hatást könnyen el lehet vele érni. Nem maszatolódik, nem kenődik el. Még egy strandolós napot is egész sokáig kibír. Mióta kipróbáltam abszolút kedvenc, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Legadema

2020. november 4.

Ez tényleg egy csodatermék!
Természetes szemöldököt tudok vele készíteni pikk-pakk.
Tartós, és ezért az árért tényleg must have a smink kollekcióban.
Sok más termékkel akár ceruza, gél vagy spirál perceket kell eltöltenem, hogy rendbe tegyem a szemöldökömet. Ezzel a ceruzával kb 5 másodperc és kész.
Újravevős!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Ez tényleg egy csodatermék!
Természetes szemöldököt tudok vele készíteni pikk-pakk.
Tartós, és ezért az árért tényleg must have a smink kollekcióban.
Újravevős!!!

Nicu

2020. október 11.

A 12-es Ultra Brown van meg. Nagyon tartós, nem túl kemény, nem sérti a bőröm. Szépen el lehet maszatolni ecsettel vagy a spirállal. Végre nem vörös árnyalatú sötétbarna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

sarahL

2020. szeptember 19.

Bár pár éve már nem ceruzát használok a szemöldökömre, gondoltam kipróbálom ezt a változatot, és szuperül működik! Nagyon tartós, ahhoz képest, hogy ceruzáról van szó, a színe, állaga pont megfelelő. Az ára is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

kiralyd

2020. szeptember 14.

nagyon jó!! pigmentált, kellően krémes, a kis kefe pedig kincs, hogy rajta van. már háromszor vettem újra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

jkrisztie2

2020. május 30.

Hosszú hónapok óta próbálkozom időpontot kérni egy profi smink tetoválóhoz szemöldök tetoválásra, eddig sikertelenül... Addig is marad ez. Előtte a Catrice szemöldök ceruzáját használtam évekig, de ez sokkal jobb. Pont megfelelő a puhasága, gyönyörűen lehet vele dolgozni, a medium brown árnyalat tökéletes a sötétszőke hajamhoz. Imádom. Nem fogyna gyorsan , ha nem törne folyton bele a hegyezőbe. Rendeltem egy új smink hegyezőt, hátha az volta a hibás! Az ára egy vicc, mindig veszek vagy kettőt, ha találok a medium brownból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Boriskajuliska

2020. május 26.

Nevetségesen olcsó, és ahhoz képest nagyon jó! A szőke hajhoz passzoló árnyalat van meg, szép hideg szín, nem túl kemény, könnyű használni. Ha valakinek hirtelen szüksége van egy jó szemöldök ceruzára bátran próbálja ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

barbikovacs

2020. április 19.

Nem is tudom, miért nem írtam véleményt korábban, pedig évek óta az egyik örök kedvenc szemöldöktermékem! Ár-érték arányban meg pláne szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

PotaSaci

2020. április 7.

HANGOSAN mondom, hogy mindenki hallja: Ez a legjobb szemöldökceruza a világon. Simán kenterbe veri a drága márkák ceruzáit is. Tartós, nem mászkál sehova napközben. Baromi nagy kiszerelés (például a kis tekergetős automatikus ceruzákhoz képest amit 3 nap alatt el lehet fogyasztani egy vastagabb szemöldökkel), és pofátlanul olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Palm Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491