Best of Beauty 2019

Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Lidl

3 árnyalatban kapható, spirálkefével ellátott szemöldökceruza.

Nikolett05

2019. június 26.

Jól bevált mindigeztveszem termék. Véletlen vettem mikor a kezem ügyébe került és kellett. Azóta csak ezt. Viszonylag tartós, nem izzadom le, nem folyik. Jól lehet vele dolgozni. Én a világosabb színt szeretem, de az is nagyon bevált hiába sötét a hajam. IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Riczi

2019. június 16.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg a ceruzát, miután a Rimmeles (brow this way-es, tekerős) szemöldökformázóm vége letört - ezt Glamour-napokon vettem, így a +2000 forintos árát most sokallottam, így amikor megláttam, hogy a Cien szemöldökceruzáját mennyire dicsérik, gondoltam egye fene, kipróbálom.
A 12-es árnyalatot (ultra brown) vettem meg, és egyszerűen TÖKÉLETES. A színe, az állaga, a kefe a végén. Könnyen és gyorsan tudtam vele dolgozni és nem maszatolódott, nem volt csomós, és teljesen természetes lett a végeredmény.
Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Biztosan újra fogom még venni.

Martu0508

2019. június 11.

Ez megint egy olyan termék, amit a lustaság vetett meg velem és áldom magam érte, hogy lusta voltam elmenni a drogériáig. A legvilágosabb szín pont nekem való. A ceruza kicsit keményebb, mint amihez szoktam, de nem túlságosan, könnyű vele dolgozni. A kefe a másik végén is használható. Szépen tart egész nap, nem mászik el. Az ára pedig brutálisan jó. Szerintem a jövőben is szívesen fogom venni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

pacsezi123

2019. május 17.

Az egyik legjobb szemöldökceruza, amit valaha próbáltam, ráadásul ennyi pénzért szinte ingyen van. A sötétszőke/világosbarna árnyalat tökéletes a szemöldökömhöz, az állaga és a keféje is remek. Finoman felvéve nagyon természetes, mégis precíz hatást kelt, de több rétegben szép, drámai ívet kölcsönöz az arcnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

writa

2019. április 6.

A 11-es medium brown árnyalatot vettem meg, egy kicsit keményebb, mint az ízlésem, de jól használható, szép szemöldököt lehet vele csinálni. A bőrt is befogja, a hiányosságokat is pótolni lehet vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

GoldTree

2018. október 11.

Meglepően jó. A legsötétebb barnát használom, passzol a sötétbarna hajamhoz, szerencsére nem vöröses a színe. Könnyű vele dolgozni, egyenletes az eredmény. Még a hőségben is tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Csipetke

2018. szeptember 15.

Ennyiért ilyen jó ceruzát. Se nem puha se nem túl kemény. Nekem pont jó az állaga. Sikerült az árnyalatot is eltalálnom így szépen tudok vele dolgozni. A keféje is szuper. Természetes hatást tudok vele elérni, szépen kipótolja amit kell. Még egy kicsit gyakorolgatok vele, de könnyű használni. Nem gondoltam volna így ránézésre, hogy ez ennyire jó. Kellemes csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Albertina

2018. augusztus 22.

Nagyon jó minőségű szemöldökceruza, nem az a csúszós, nem az a nagyon krémes, inkább kicsit keményebb. Szépen lehet vele dolgozni. Tartós, nem maszatolódik. A legvilágosabb árnyalatban vettem, ami szép természetes, nem vörös. Sajnos kicsit sötét nekem. Lehetne több színben. Csak emiatt 4*. A keféje a végén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Palm Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491