Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2022. június 8.

Lelőhely:   Lidl

3 árnyalatban kapható, spirálkefével ellátott szemöldökceruza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nyaff88

2022. június 7.

Csoda egy termék volt, de már nem gyártják. Írtam a Lidl-nek e-mailt és ők tájékoztattak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Csirip74

2022. április 4.

Gyorsan, szépen lehet vele dolgozni, a medium brown szín tökéletesen illeszkedik nekem. Reggeli gyors sminkelés barátja: rajzolgat, átkefél, úgymarad..:) egész nap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 4.

Ejszakaikoboldmaki

2022. február 9.

Zseniális termék, jó a színe, hasznos a kis kefe, és semerre sem mozdul a nap folyamán. Az ára is remek, évek óta veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

CherryEve

2022. január 15.

A Catrice mellett ez a nagy szemöldök ceruza szerelmem. Dark blonde árnyalatot rengetegszer vettem újra, és azt kell mondanom, hogy ár érték arányban talán semmi sem überelheti ezt a ceruzát.
Ha van, akkor egyszerre többet is veszek, mert mindig akkor nincs raktáron, mikor ezért megyek vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

poszike22

2022. január 6.

Nagyon jó szemöldök ceruza, olcsó ára ellenére tökéletesen funkcionál, nagyon jó a kis kefe amit adnak hozzá, jó színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

tonic

2021. november 28.

2021.június 6.
Nos,ez tényleg vicc kategória. Eszembe nem jutott volna Lidl-ben ilyesmit venni,ha itt véletlenül nem futok bele a véleményekbe,amik meggyőztek,hogy egy próbát megér ennyiért. Az elsőt elhagytam,gondolom kiesett a kosárból fizetés után..
Vicces ár,jó szín,normális állag, médium brown színben,eddig teljesen jó,és bár pomádém is van,amit szeretek,de mivel sokszor rohanok ill. utazáshoz, valamint táskában lévőnek a ceruza formátum a legszerencsésebb, így ceruzám is mindig van. Egyébként tényleg vetekszik a Catrice ceruzával,sőt az Art Decós cerkám is hasonló,csak azt 2700-ért vettem. Szóval bátran ajánlom
up 2021.június 18.
Melegben is működik.
up
Továbbra is szeretem,jó, már más ismerősöm is kipróbálta,és neki is bejött. Ki gondolta volna először... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 28.

2021.június 6.
up 2021.június 18.
Melegben is működik.
up

Puszedli83

2021. november 1.

Az itteni vélmények miatt vettem meg. A dark blond árnyalat nekem tökéletesen passzol. Könnyen természetes hatás érhető el vele. Tartós, nem maszatolódik. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Suzy07

2021. augusztus 24.

Tökéletes! A színe nekem pont megfelelő, az ára durván baráti, tartósságába se tudok belekötni (nekem még egy izzadós, medencézős napot is kibírt). Biztos hogy nem cserélném le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

akli

2021. augusztus 16.

Maximálisan elégedett vagyok vele, mindent tud, mit tudnia kell. Nagyon természetes és tartós a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

purplekiwi

2021. július 29.

Ahogy az előttem hozzászólók is írták, ezen s nevetséges áron nagyon jó minőségű ceruzát kapunk. Jó az állaga, könnyű a használata, abszolút újravevős. Egy szelet csoki ára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 29.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Palm Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491