Cien

Ár:   99 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adamaida, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A nedves törlőkendőkkel kíméletesen tisztíthatjuk és frissíthetjük fel a bőrünket. Az egész család használhatja.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát. Nem tartalmaz alkoholt.

Anita97

2020. március 10.

Szeretem
Kellemes illatu, tisztit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

Szeretem
Kellemes illatu, tisztit

Zazie999

2019. december 19.

Ár-érték arányban nagyon jó. Mindig van a kocsiban :) Feladatát jól ellátja, a mérete is megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

bia93

2019. szeptember 4.

Nagyon szeretem, mindig van a táskámban egy. Olcsó, megfelelő a mérete és minden egyes kendő eléggé nedves benne. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Jucuus

2018. november 27.

Ára baráti, nagyon jól tisztít, illata is kellemes, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Ára baráti, nagyon jól tisztít, illata is kellemes, mindenkinek ajánlom!

lavandaire

2018. szeptember 5.

Táskabarát, leszedi amit le kell szedni, az ára is szerintem nagyon jó. Ha az ember türelmes még a nagyon makacs sminket is leszedi. Szerintem minden táskában kéne legyen egy ilyen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 1.

A célnak tökéletesen megfelel. Nem foglal sok helyet a táskánkban és mégis "életmentő" lehet.
Az ára pedig csak 99 Ft!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Az ára pedig csak 99 Ft!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate