Cien

Ár:   459 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gombirenn, az összetevőket feltöltötte: Sandraa, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolás

Bőrbarát intim lemosó aloe verával, parabének nélkül (pH 4.5)

Ujravevos kategoria nalam. :)
Jo illatu, praktikus pumpas, nagy koszereles, jo allag, nem irrital, szepen tisztit.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Luiselotte

2018. március 18.

Sajnos csak kézmosónak tudom elhasználni , mert irritál. Többször próbálkoztam vele , mindannyiszor ugyanaz lett az eredmény, szerencsére amint abbahagytam a használatát a tünetek is elmúltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Brygo

2017. november 20.

Én úgy vettem észre, hogy a drágább, márkásabb intim mosakodók sem tudnak semmivel többet ennél, úgyhogy évek óta ezt használom(, ha épp 10-ből egyszer esetleg kapható is).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

gombirenn

2017. augusztus 23.

Én mindig ezt használom és nagyon bevált, mindent tud amit a drágább termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Én mindig ezt használom és nagyon bevált, mindent tud amit a drágább termékek.

Krisztinaia

2017. április 17.

Szerettem. Jó ár, gazdaságos kiszerelés, pumpás adagoló.
Az illatanyag miatt viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Szerettem. Jó ár, gazdaságos kiszerelés, pumpás adagoló.
Az illatanyag miatt viszont nem venném újra.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

A régebbi fajtáját imádtam, ez viszont sajnos irritál, nem tudtam elhasználni. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

pfk

2017. január 2.

Az illatával nekem semmi bajom, a célnak megfelel, bár egy flakon elfogyasztása alatt jött egy makacs fertőzésem, ami nem volt eddig jellemző rám, tehát most váltani fogok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Zsu79

2016. szeptember 5.

Olcsó nagy kiszerelésű.Elhasználom de nem veszem újra.A régit jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Olcsó nagy kiszerelésű.Elhasználom de nem veszem újra.A régit jobban szerettem.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.