Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

gombirenn

2017. augusztus 23.

Az új fajtát használom, és nagyon bevált, mindent tud amit a drágább testvérei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Az új fajtát használom, és nagyon bevált, mindent tud amit a drágább testvérei.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Favorit intim mosakodóm volt, többször újravettem, és most nagyon szomorú vagyok, amiért megváltoztatták.
Az új fajtát kipróbáltam, és irritációt okozott, szóval megváltunk egymástól :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Az új fajtát kipróbáltam, és irritációt okozott, szóval megváltunk egymástól :(

radiana79

2016. augusztus 23.

Nagyon olcsó és gazdaságos kiszerelés(500ml)az új fajta már kapható én azt vettem szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

ALettah

2016. március 23.

Többször újravevős cucc volt, egy flakon akár fél évig is tartott nálam, és teljesen meg voltam elégedve vele, a drágább termékek sem tudnak többet. Sajnos egy ideje nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

6vilag

2015. június 15.

Én is nagyon szerettem ezt a terméket. Írtam a Lidl-nek, hogy kivonták-e a forgalomból. Azt a választ kaptam, hogy hamarosan újra kapható lesz. Hát várom, de nálunk még semmi jele ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 15.

Marcsus

2015. április 29.

Kellemes a friss uborka illata, megfelelően habzik, kevés is elég belőle, és akkor még nem is néztem, hogy párszáz HUF-ért milyen hatalmas mennyiséget kapunk belőle... Összességében ugyan csodaszernek nem tartom, de elégedetten használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

tzsofiaa

2015. április 13.

Nagyon jó kis mosakodó gél, többször is újravettem az évek során. Csak jókat lehet róla mondani. Keszthelyi Lidl-ben még kapható 2016/10 lejárattal! Én már betáraztam. Remélem új formában lesz hasonló terméke a Cien-nek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 13.

Marababa

2015. február 15.

A második flakonnal fogyott most el, meglehetősen baráti áron egész nagy a kiszerelése. Nálunk még van a Lidl-ben (XV). Bár a kedvenc Avon-os intim mosakodó gél-emet már tényleg nem gyártják, Én azért maradok továbbra is az Avonos-nál, azonban bármikor újravenném ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

alizkad

2015. február 5.

Legjobb. Szuper ár, szuper termék.
De segítsetek, hol lehet kapni(?), mi Lidl-ünkben nem találjuk már.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Legjobb. Szuper ár, szuper termék.
De segítsetek, hol lehet kapni(?), mi Lidl-ünkben nem találjuk már.:(

nius

2015. január 30.

A barátom csak úgy hívja: A p*namosó :DD
Amúgy baromira kritikus vagyok mindennel kapcsolatban, amit magamra kenek-ha az intim részekről van szó, akkor főleg.
Sok szempontom van: ne legyen túlzottan illatos, ne legyen benne sok fölösleges összetevő, ne szárítson, érezzem utána a tisztaság-érzetet, az összetevői legyenek elfogadhatóak,ápoljon, ne allergizáljon és az sem árt, ha nem túl drága.
Az összetevőkön kívül minden stimmel ennél a cuccnál, de az a parfüm minek oda???
Egyébként ajánlom mindenkinek, ár-érték arányban verhetetlen, Nivea, Lactacid sem tud ennél többet (csak a pénztárcából többet kivenni) :)
Kizárólag a parfüm miatt most nem vonok le pontot, mert amúgy minden szempontnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

A barátom csak úgy hívja: A p*namosó :DD

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice