Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szamoca, az összetevőket feltöltötte: kivina, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

NeliaA

2020. november 4.

Évek óta a fekete vagy a rózsaszín kupakosat használom. Tökéletes hatású, olcsó, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Olív

2015. május 4.

Anyukám nagyon szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

Anyukám nagyon szereti.

marta.kisasszony

2014. augusztus 25.

Uveges csomagolasban van meg a rozsaszin, hat, illatra es teljesitmenyre is elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Csirip74

2014. augusztus 5.

Az újabb csomagolású rózsaszínű van nekem, exodor mentes napokon ezt használom. Ebben a fülledtségben nem jól teljesít, hosszú autóútnál "büdi" lettem, hűvösebb napokon elég volt, az illata is jó. Ingadozok a hármas és négyes között, de szigorú leszek, úgyhogy hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Lory

2014. július 19.

Mindhárom fajta megvolt,a sárga tavaly nyáron,a rózsaszín és a zöld idén(télen leginkább fújós dezodort használok). Hatásuk kb ugyanaz az illatukban van különbség.Egyáltalán nem vagyok izzadós fajta,bőven 30 fok felett van nedves hónalj érzetem és így nálam tökéletesen teljesítenek egész nap,újrakenés nélkül.Aki izzadósabb,annak biztos újra kell kenni egyszer de ennyi pénzért szerintem ezt is be lehet vállalni,mert a 600-800 ft-os deoknál is előfordul,hogy nem teljesítik az ígért 24 órás hatást.Amiért -1 csillag járt,az átlagnál folyósabb állaga miatt van.Bőrön hamar megszárad de megráztam a tubust mert az alján volt már csak és lefröcskölte a fürdőszobaajtót oO

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Jelizz

2014. június 27.

Nekem az új fajta deo van meg a pink színű, ÉS SZERETEM! jó az illat diszkrét de finom,
és jól teljesít (nepi 2x használat kell)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

és jól teljesít (nepi 2x használat kell)

Sabinilla

2014. június 1.

A zöldkupakost választottam,ennyiért egy próbát megér alapon. Finom friss az illata, felkenés után 1-2 perc után már megszárad, ha hónaljban szűk felsőt veszek fel, akkor sem leszek a nap folyamán vizes, foltos, ragacsos. Ezért nálam 5*, többet tud, mint némely márkás izzadásgátló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 1.

Villango

2014. május 17.

Én már nem ilyen csomagolásúhoz jutottam hozzá, de ugyanez a termék.
Nekem bevált, a zöld van meg. kb 250.- volt akciósan :) szóval sokat nem vártam, de az illata az enyémnek kellemes, megmarad nap vége felé is.
Írtam már máshol is hogy nem vagyok nagy izzadós, aki az, vagy sokat stresszel, annak ez biztos nem lesz.
Amikor olyan életszakaszban voltam, akkor mondjuk nekem semmi nem volt elég. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

Én már nem ilyen csomagolásúhoz jutottam hozzá, de ugyanez a termék.

klau810614

2014. április 30.

Ez maga a borzalom! Semmi izzadásgátló hatás,amikor felkened szinte csöpög belőle a cucc és már eleve izzadság szaga van a folyadéknak benne szerintem! Nekem is a rózsaszín van meg sajnos...Kiváncsiságból vettem meg de maradok a jól bevált Rexonánál! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

motoros_csaj

2014. április 2.

Rózsaszín vásároltam belőle. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Nincs izzadság szagom tőle, meg több óra után sem! Az ára nagyon kedvező 259 Ft. Sok nagy márka elbújhat mellette!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Bisabolol