Cien

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki995, Módosítva: 2015. november 6.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Két-pengés borotva, 20 darab cserélhető fejjel.

CzFru

2017. január 16.

Nagyon jó kis darab, régóta ezt használom...de egy ideje eltűnt a polcokról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Nagyon jó kis darab, régóta ezt használom...de egy ideje eltűnt a polcokról.

anikornis

2016. november 11.

Harmadjára veszem a terméket,tetszik,hogy ennyi fej van benne,bár jobb lenne,ha a fejeket külön is meg lehetne venni.Éles a penge,kb 3-4-szer szoktam használni egy darabot,szóval sok idő múlva fogynak el. Negatívum,hogy eddig az összes borotvánál a közepén lévő fehér "gomb" mindig kiesett,ezt vissza lehet pattintani,de általában ki is jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Ancsa0726

2016. november 9.

Nagyon jó kis termék nagyon kedvező áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Nagyon jó kis termék nagyon kedvező áron!

kisizé

2016. október 23.

nem rossz, tetszik ez a cserélhető fejes megoldás :) de a pengék nem a legjobbak, olyan mintha karcolnàk az ember bőrét :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

rena96

2016. szeptember 12.

Jó kis borotva, kedvező áron. Sokáig elég is, ha egyszer elfogynak a fejek biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

tothbernadett

2016. szeptember 12.

Évek óta ezt használom, mondjuk nem csoda, mert egy évig simán elég az a mennyiség, amennyit kapunk. Az árán kívül a minősége is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Erina

2016. augusztus 17.

Nem is tudom miért nem véleményeztem eddig. Szuper jó kis borotva. Semmivel nem rosszabb mint a drágább,márkásabb darabok. Főleg,hogy jóval tovább elég is. Amíg forgalmazzák csal ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

PAncsi79

2016. augusztus 17.

Szuper termék! Már nem is emlékszem mikor vásároltam, olyan sokáig elég. Egy-egy fej is sokáig éles, viszont szerencsére nem vagdalom össze magam ezzel úgy, mint más olcsóbb borotvákkal. A 20-as csomag pedig szintén sokáig kitart.
Abszolút megéri az árát, én sem fogok mást keresni, amíg ez kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Abszolút megéri az árát, én sem fogok mást keresni, amíg ez kapható.

Viki995

2016. július 20.

Teljesen jó kis termék, ahogy Veronikica és Erika1111 is írta semmivel sem rosszabb, mint mint bármelyik drágább eldobható borotva. Sőt szerintem egy-két drogériás testvérét le is körözi. Nekem bejött 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Erika1111

2016. május 1.

Màr nem is emlékszem mikor vettem. Van olyan jó mint a drágább fajta .Az biztos hogy én amig árulják csak ezt veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.