Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naoto, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő eszközök

Cien Lady 5 női borotva a különösen gyengéd borotválkozáshoz.

• Aloe Vera és E-vitamin tartalmú csík a kényelmes és bőrkímélő használat érdekében
  • Alkalmazkodik a test formájához
  • 5 pengéjének köszönhetően alapos borotválkozást tesz lehetővé
  • Praktikus tárolóval

Jc22

Korcsoport: < 18
2020. május 21.

Bár nem régóta használom, de eddig nagyon bevált. Még nem vágtam meg vele magam. Az ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 21.

Fannnya

2020. március 22.

Nagyon jó borotva, nagyon olcsón. A hasonló minőségű termékek akár ötször ennyibe kerülhetnek, nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Naoto

2019. augusztus 10.

Jó borotva, jó áron. Az egyetlen problémám vele hogy a krémezőcsík miatt eléggé bumszli a feje, ezért a kényes helyekhez nehéz hozzáférni, de ezt leszámítva teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Nyuszikaaah

2019. július 2.

Nagyon elégedett vagyok vele. Évek óta ezt vásárolom. Nem olyan régen újítottak a dizájnon, és könnyebben lejár a feje borotválás közben, de azért így is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

dago21

2019. július 1.

Alapvetően jól működik, de kb. az összes fejet (vettem hozzá potfejeket is) egyszer tudtam használni, mert rozsdás lett, tokban tárolva is. Pedig azért próbáltam viszonylag száraz helyen tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract