Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. április 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Higiénikus, tiszta kezek szappan és víz nélkül.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

RyahOneY

2021. október 1.

A fertőtlenítő-hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem vizsgáltam meg, hogy mennyire fertőtlenít (csak remélni tudom, hogy valóban hasznos, hiszek a bevizsgálásnak... :) ). Viszont minden más tulajdonságáról csak szuperlatívuszokban tudok beszélni: nem hagy ragacsos érzetet, illata és nem szaga van, ami egy nagyon klassz dolog. :) És persze nem utolsó sorban nagyon baráti az ára is. :) Az állaga igazából nekem mindegy, a teljesen folyékony, "víz" állagú fertőtlenítőkkel is elvagyok. Egyedül környezetkímélés miatt nem vesszük túl gyakran, hogy ne kelljen minden ilyen pici flakont aztán rögtön eldobálni (inkább újrahasznosítjuk, és nagy kiszerelésű másmilyen kézfertőtlenítővel utántöltjük - de mi tagadás, mindig alig várom, hogy leharcolódjon a flakon (táskámban hánykolódva ez azért viszonylag hamar bekövetkezik), és aztán jön az újabb Cien-es fertőtlenítő... :D).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Terru

2021. július 25.

Olcsó, kicsi, táskabarát. Nem ragadós, rendesen beszívódik, szépen szét lehet kenni. A száraz kezemet nem szárítja ki. Az illata sem egy alkoholos förtelem, elég tűrhető. A baciölő hatását nem tudom tesztelni 🙂, de a többi dologgal elégedett vagyok. Az utóbbi időben csak őt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

Betti1113

2021. június 7.

Olcsó, kis helyen is elfér mivel kis picike, az illata nem rossz, én igazából még szeretem is, a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Jelizz

2021. május 17.

Olcso,pici es jo illatu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Olcso,pici es jo illatu.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Kicsi (táskában bőven elfér), olcsó, hatásos, nagyon jó ár/érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Kicsi (táskában bőven elfér), olcsó, hatásos, nagyon jó ár/érték arány.

destiel

2021. január 9.

Teljesen jó kézfertőtlenítő, mindig ezt veszem. Nem ragacsos, állaga is nem túl folyós (azt nem szeretem). Masszív a flakonja. Szerintem lényegesebb olcsóbb, mint a drogiériás társai.
És ami nagyon fontos: beizsgálás során baktériumölő hatás szempontjából megfelelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

Milka71

2020. november 21.

Táskabarát kiszerelés, nem hagy ragacsos érzetet, és a többi kézfertőtlenítőhöz képest nagyon jó illata van. Árban is verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 21.

tátombák

2020. november 21.

Sokáig nem gondoltam rá nagy dologként és csak most kezdtem el értékelni, hogy mindenhol az ipari tetűirtószer szagú kézfertőtlenítőkkel találkozok, amik folynak és büdösek. Ennek az állaga is jó és az illata is. Mindig van egy a táskámban. Vagy kettő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

kismadár

2020. augusztus 13.

Teszi a dolgát, gyengéd a bőrhöz, nem irritál, nem szárít, nem ragad, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

egyno

2020. június 7.

Nekem aloeveras van belőle, a kedvencem, mindig van a táskámba

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Nekem aloeveras van belőle, a kedvencem, mindig van a táskámba

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak