Cien

Ár:   600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szupy, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém nagyon száraz bőrre.

potimano

2021. február 8.

Bárcsak lett volna eszem venni többet és feltárazni belőle egész télre! Egyet vettem, rögtön a kedvenc éjszakai kézkrémemmé vált. Hihetetlen finom illata van, és nagyon jól hidratál. Nagyon sűrű krém, nappalra nem használnám. Amint látok majd belőle a polcokon, biztosan veszek belőle párat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Dori1976

2020. június 18.

Erősen száraz kézre jó, illata jó, nappalra nem használnám, mert nehezen szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Fufina

2020. március 9.

Nagyon szeretem, rendbeteszi egy pillanat alatt a már egy kézmosástól száradásra ítélt kezeimet! Gyorsan beszívódik, finom, de visszafogott illata van, olcsó, és szuperül teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

FarkasManka

2019. április 9.

Irodában dolgozok, sok emberrel fogok kezet és sokat számolok pénzt így szinte egész nap kezet mosok és fertőtlenítek ami azért megviseli a bőrömet. Kiszárad és csúnya lesz ami az ápoltsággal nem fér össze. Ezt a krémet azért vettem a Lidl-ben egy reggel mert másik táskával jöttem el otthonról és a régi krémem benne maradt. Nem vártam tőle sokat csak hogy azt a napomat átvészeljem vele. És ekkor jött a döbbenet. Ez a krém olyan szépen dolgozik hogy nem akartam elhinni. Nem ragad , nem marad zsíros a bőröm, nagyon hamar felszívódik , megfelelően hidratál és nem is kell minden kézmosás után újra kenni mint az előzőt. Az illata semleges amit külön szeretek benne. Azóta folyamatosan újra veszem, ha találok tárazok belőle. Összességében ez nem csak ennyi pénzért ajándék , drágábban is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Brigoca

2019. január 2.

Barátnőm ajánlására és az itteni vélemények alapján beruháztam egyre akciósan. Sajnos kipirosodik tőle a kezem, nehezen is szívja be. Az illata semleges. Nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Renus

2018. december 6.

Valóban nagyon jó ez a kézkrém, a kiszáradt kezemet nagyon szépen helyrerakta.
Vetekszik a neutrogena kézkrémjével!
Úgyhogy mindenképp megérdemel 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Valóban nagyon jó ez a kézkrém, a kiszáradt kezemet nagyon szépen helyrerakta.
Vetekszik a neutrogena kézkrémjével!
Úgyhogy mindenképp megérdemel 5 csillagot.

Hermina99

2018. október 30.

A legeslegjobb kézkrémem, ami valaha volt. Banki pénztáros vagyok, nagyon fontos a kezem ápoltsága, viszont a munkámból kifolyólag rengeteget mosom a kezeimet, ami csak ront a helyzeten. Tavasz végén vettem ebből a krémből egy flakonnal, csak a munkahelyemen használom és most fogy el. Örömmel látom, hogy újra lehet kapni, gondolom szezonális termék. Gyorsan felszívódik, nem tolakodó az illata, nem hagy nyomot az asztallapon, üvegfelületen a tenyerem, és az első 1-2 kézmosást még kibírja. Nagyon puha bőrt, selymes és nem ragacsos érzetet ad, egészen keveset kell csak használni belőle, könnyen eloszlatható. Remek ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Vanillacream

2018. október 27.

Az eddig legjobb kézkrémem! :D
Háttértörténet: olyan típus vagyok, aki az év 365 napján nem hagyhatja ki a kezei krémezését, este pedig szószerint kenegetés közben alszom be. Mégis ősztől tavaszig ez se segít, és akármit csinálok vele, repedésig-vérzésig szárad. Oka egyrészt az átlagosnál érzékenyebb bőröm, másrészt a mániákus kézmosás. :( Voltam már vele bőrgyógyásznál (3-nál), akiktől kaptam kevert kenőcsöt, vagy az "olajos kézre kesztyűt húzva alvás"-t írták elő. A gyógynövényes svájci krémektől kezdve, a Neutrogénán át, egészen a paraffinos pakolásig próbáltam már mindent. Persze nem használt semmi...
Aztán egy hete nézelődtem a boltban, a szemem meg megakadt a macin! :D Már tapasztalatból a hatásukat ezeknek rég nem is néztem, de azért az illatokért még rajongok. Na ezt azonnal raktam a kosárba! Kellemes, kicsit mintha parfümös lenne, de mégse túl intenzív. Egyszerűen olyan különleges az illatvilága, ami az életben nekem semmire sem hasonlít és mégis folyton szagolgatni akarom. Árban is nagyon kedvező volt, szóval megvettem. Este szokásos kis rutinom keretében bekentem vele a kezem. Kicsit zsíros hatású, de alvás közben ugye kit zavar. Reggel kelek fel... Alig hittem a szememnek! Nem mondom hogy a repedéseim azonnal begyógyultak, de érezhetően puhább és szebb lett tőle a bőröm. 3 nap elteltével olyan volt a kezem, mint amilyennek 10 éve nem láttam! Most egy hét után pedig nincsenek rá szavak! Tőlem ez 10 csillagot is érdemelne! :D
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy visszamentem és tartalékba vettem 2-őt, de szerintem siessetek vele, mert ahányszor menni fogok, tuti bedobok egyet a kosárba! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Az eddig legjobb kézkrémem! :D

FDorka

2017. december 22.

Télen mindig ezt használom. Csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Télen mindig ezt használom. Csodaszer! :)

lcmllxm

2017. december 8.

Gyorsan beszívódik(!) és jól hidratál:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Gyorsan beszívódik(!) és jól hidratál:)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.