Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kímélő sampon

Különösen lágyan és kíméletesen tisztítja és ápolja a hajat és a fejbőrt.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát és klinikailag tesztelt.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2019. február 5.

Már egy ideje nem kaptam ezért megkérdeztem a Lidl ügyfélszolgálatát, megszünt ez a sampon sajnos. De miért? Nagyon jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 5.

KuliKali

2019. január 20.

Néha használom ezt a sampont ha barátomnál vagyok hetvégén. Semmi extra, jól felhabzik,tisztít, de 2-3 nap után ugyanúgy zsíros lesz a hajam,tényleg a legátlagosabb sampon. Nagyon illata sincs, legalábbis nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

VelvetTeddy91

2018. október 19.

Nincsen semmi problémám a hajjammal, sem a fejbőrömmel, de nekem szuper. Teljesen egyszerű sampon, jól tisztít, nem száll a hajam, miután ezzel mostam, és nem lapul a fejemre. Ez pedig pont elég az 5-öshöz, mert vele ellentétben sok sampon ezt műveli velem. :D Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Nooraple

2018. június 18.

Egy szó: SZÖRNYŰ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Egy szó: SZÖRNYŰ!

strankulakitti

2017. november 22.

Átlagos sampon, tisztít stb. Ennyi pénzért nem kell semmi extrára számítani. Hogy szenzitív-e azt nem tudom, mert semmilyen problémám nincs, csak kipróbálás szinten vettem, Nincs vele semmi probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

PumpkinAddams

2017. október 17.

Rengeteg sampon kipróbálása után szerencsére rátaláltam erre. Kíméletesen tisztítja a hajam, fejbőröm. Sok más sampontól kipirosodott a homlokomon a bőr de ettől nem. Nagyon szeretem az illatát, bár az sem zavarna ha illatmentes lenne, úgy eggyel kevesebb összetevője lenne. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Kesudio

2017. április 18.

Semmi extra. Sima sampon, mindenféle szuper tudás nélkül. Nincs agyon illatosítva, ez tetszett. Viszont a korpát nem mulasztja el, és a viszketést sem, csak annyira, mint minden átlagos sampon hajmosás után amíg frissen mosott a haj. Az ára baráti, de különleges bánásmódot igénylő fejbőrnek kevés a tudása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Meja

2017. április 2.

Update: jujj hát sajnos muszáj teljesen lepontoznom, mert olyan szinten tönkretette a fejbőrömet, hogy így még nem jártam samponnál. Első flakon használatánál még teljesen jó volt, de idővel újra előjött a viszketés és a korpásodás :/

Elégedett vagyok ezzel a samponnal, ár-érték arányban nagyon megéri. Érzékeny fejböröm van, viszket, korpásadásra hajlamos, és ráadásul még hamar zsirosodik is. Nem mindegy tehát mit használok. Igaz a gyors zsirosodáson nem segitett, de a többi problémával megbirkozott. Nem mondanám csodaszernek, de az ár-érték arány miatt megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

HardCandy092

2017. február 10.

Barátomnak vettem, neki érzékeny, száraz, viszketésre hajlamos fejbőre van. Mire a flakon végére ért a fejbőre sokkal rosszabb állapotba került, mint mikor elkezdte, nagyon kiszáradt a fejbőre, korpásodott és viszketett, ilyet még akkor sem tapasztalt, mikor sima sampont használt.
Sajnos nekünk nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Sajnos nekünk nem vált be.

gerzson94

2016. november 12.

Kíméletesen tisztít és olcsó is! Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

Kíméletesen tisztít és olcsó is! Elégedett vagyok vele!

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.