Cien

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Az érzékeny bőrnek különösen a mindennapos tisztálkodás során különleges ápolásra van szüksége. Kifejezetten az érzékeny bőr igényeire kifejlesztett Cien MED kímélő tusfürdő: különösen finoman tisztítja és ápolja az arcbőrt, a test többi részét és a hajat is.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát és klinilkailag tesztelt.

timcho03

2019. április 6.

Férjemnek vettem, mert eddig minden tus- és habfürdőtől kiszáradt és húzódott a bőre, pedig már tényleg mindenfélét próbáltunk. Ezt a semleges ph-ja miatt vettem meg, neki bevált. Én is elkezdtem sminklemosás utáni arctisztításhoz használni, de nekem sajnos szárítja az arcbőröm :( az illatával nekem nincs problémám, összességében 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

hdori23

2019. február 13.

Több mint fél éve használjuk,nekünk családilag abszolút bevált. Nincs utána bőrviszketés vagy kipirosodás mint egyes érzékeny bőrre ajánlott tusfürdőknél. Sokáig elég , megéri az árát a kiszereléséhez képest is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Whosthatfitgirl

2018. október 29.

A "pasis" illata egy dolog... De nekem szárìtotta a bőröm, illetve az intim rèszeknèl csìpett...szóval soha többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Sztellaaaaa

2018. október 29.

Alapnak kitűnő, de akár önmagában is lehet használni a jó eredmény elérése érdekében. Nekem azonban erősen hajlamos a bőröm a kiszáradásra ezért én adtam hozzá szőlőmagolajat és így még kevésbé szárad ki a bőröm fürdés közben.
Árban a legjobb, kár hogy SLS is van benne, mégpedig elég sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Árban a legjobb, kár hogy SLS is van benne, mégpedig elég sok.

Renus

2018. október 3.

Sajnos le kell hogy pontozzam, eleinte jó volt .
Több használat után viszont viszkettem, kipirosodtam tőle. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Sajnos le kell hogy pontozzam, eleinte jó volt .
Több használat után viszont viszkettem, kipirosodtam tőle. Kár érte.

Nairam

2018. szeptember 19.

Kicsit tartottam a Cien márkától,de ez után a tusfürdő után nyitok a többi termékük felé is,mert azt kell mondjam szeretem! Már nagyon untam a tusfürdő kínálatot, egyik pacsuli tömény illat után a másik,ráadásul drágán.... éreztem,hogy most az illatok becsömörlése után valami semlegesre vágyok,ami tényleg nem szárítja a bőröm! És akkor kipróbáltam ezt! Nem irritál, nem szárít, nem csömörlök meg az édes illatától mert pont jó, pont elég, kellemesen egyszerű tusi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

koalace

2018. augusztus 3.

Csillagos ötös. Nekem kifejezetten tetszik a picit pasis illata. Emellett nem szárít, tiszta, friss érzést hagy maga után, alig várom minden reggel és este a tusolást. Kedvező 500 Ft-os áron kapható. A csomagolása és az incije azonban megváltozott!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

szeronik

2018. április 6.

Kb. egy éve használom, teljesen jó a mindennapos használatra, az illata visszafogott, nem szárít. A hajamra és az arcomra azért nem mertem kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Kicsmacs

2018. április 2.

Tizen éve keresem azt amitől nem viszketek tusi után...megvolt az összes márka összes tusija középkategóriában..soha nem gondoltam volna hogy a lidles tusi lesz a befutó..olyan pihepuha a bőröm.. :o
Nemrég cseréltem le az A betűs mosógélt is sensitivere, és az is bevált úgyhogy érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom.
Az illata férfias nagyon de bánja a franc.
Remélem sosem vonják vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Az illata férfias nagyon de bánja a franc.
Remélem sosem vonják vissza.

Balbasaur

2017. november 15.

Az összetevői miatt kap kevesebb csillagot, de ár/érték arányban nagyon jó kis termék, kellemes az illata, állagra pedig szuper, friss érzést hagy maga után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid