Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, búzavirágvízzel és glicerinnel optimálisan tisztítja és frissíti a szemeket, szájat, nyakat és a dekoltázst, nincs szükség dörzsölésre.

annabella9203

2020. január 9.

Egyedül a vízálló spirállal akadnak nehézségei. Amúgy egy jó kis arctisztító/smink eltávolító egyben. Mondjuk én sem viszem túlzásba, korrektor a szemre, szemhéjfesték, tus vagy szemceruza és spirál, ezeket 90%-ban leszedi, a spirálból marad fent néha egy kevéske. És imádom, ahogy a vattán látom a lekerülő "koszt" az arcomról. :D 10/8 ár-érték arányban csúcs szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Orchydea

2019. november 23.

Az első alkalom hogy megvettem, az itteni vélemények alapján gondoltam egy probát megér. A vizállo sminkel egyáltalán nem bir el, de a normál spirál szemkontur kombot szépen leszedi. Kicsit habzik de nem hagy ragacsos érzést maga után. Ár érték arányban nem rossz de sem a Garniert, sem a Bebe micellás vizével nem veszi fel a versenyt (nálam). Inkább olyanoknak ajánlanám akik minimálisan sminkelik magukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

missmomsen

2019. szeptember 26.

Nagyon jó, nem marja az arcom. Csak az adagolója az, ami nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Nagyon jó, nem marja az arcom. Csak az adagolója az, ami nem tetszik.

violakulcsar

2019. augusztus 12.

Tökéletesen eltávolítja a makacs smink maradványokat. Használat után mondjuk én vízzel le szoktam mosni a micellás vízet, mert különben kiszárítja a bőrt . Utána hidratáló krémet ajánlok mindenképp, és akkor nem okoz semmi bajt. 4-5 hónapig elég nekem egy üveggel. Az ára is csodás, és a praktikus pumpa miatt nem kell aggódni, hogy szennyeződés kerül vissza az üvegbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Julifoldvari

2019. július 14.

Ár érték arányban nagyon jó, de néha csípi a szemem. A smink nagyját lehozta, én reggel néha csak ezt használom lemosónak, hogy ne száradjon a bőröm. Szempilla lemosót úgy csinálok belőle, hogy egy kis üvegbe öntök ebből, majd a tetejére jojoba olajat, szuperül működik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

FurcsaKavics

2019. május 29.

Nálam ez a "vidéki" sminklemosó és arclemosó is egyben. Mikor elmegyünk a nagymamához a családdal általában elfelejtünk vinni mindenfélét, többek között sminklemosásra alkalmas cuccot is. Mindig, de mindig ez a termék kerül megvételre a gyorsan, akkor bevásárolunkos résznél. Amit tudnia kell, azt tudja. Sminket leszedi, bár valóban nem vízálló szemfestékek és full face make-up leszedésére van, de egy hétköznapibb vakolatot, azért hamar le lehet vele bontani. :D Alkoholmentes, ami plusz pont nálam. Nem csíp, nem okoz irritációt, a család többi női tagja is ezt használja olyankor, és mindenki örül, hogy legalább van valami elérhető közegben a semmi közepén, és még jó is. :D Ár-érték arányban verhetlen, újravevős termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

fischerlilla

2019. május 29.

Szépen lemossa a sminket. A pumpás flakon meg fantasztikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Szépen lemossa a sminket. A pumpás flakon meg fantasztikus.

Dana1983

2019. április 18.

A festéket úgy-ahogy leszedi, de borzalmasan szárít. Használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

A festéket úgy-ahogy leszedi, de borzalmasan szárít. Használhatatlan.

Beresnetikva

2019. március 13.

Eddig Garniert hasznaltam de ez nem hagy olyan olajos reteget maga utan. Az adagolo miatt vettem meg amugy magaban nyilvan ez is keves h leszedje a primer,alapozo,puder,bronzer,higlight,pirositot (Jesszus,igy leirva durva h mennyi minden kerul az arcomra) Szempillarol nem tudok nyilatkozni mert muszempillat hordok de osszesegeben jo kis lemoso

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Solya30

2019. február 11.

Meg vagyok vele elégedve. A vízálló szempillaspirált is leszedi, jó a tisztító hatása, nem ragad tőle az arcom és frissít. Egyedül az zavar kicsit, hogy habzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin