Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, búzavirágvízzel és glicerinnel optimálisan tisztítja és frissíti a szemeket, szájat, nyakat és a dekoltázst, nincs szükség dörzsölésre.

juszkogreta

2022. március 8.

Nekem lehoz mindent az arcomról és azt kell mondjam nem sokban tér el a garnier lemosóitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 8.

tcsr

2021. június 15.

Gyorsan kellett egy micellás víz utazás előtt, megláttam a Lidlben, gondoltam akkor veszek ott egyet. Kár volt. Alapból is szoktak pattanásaim lenni, de ettől mindennapi használat mellett rengeteg lett egyszerre... Öt napot használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Betti1113

2021. június 7.

Kicsit csípi a szemem, a sminkkel kicsit nehezen birkózik meg, a szempillaspirálom az ősellensége :D Ezeken a problémákon kívül egész jól működik, ha nincs rajtam smink szépen tisztítja az arcot, nem hagy ragacsos érzést maga után, az adagolóját kifejezetten szeretem, szerintem nagyon praktikus. Ár-érték arányban igazából megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

lia0000

2020. december 23.

Ellenségek voltunk, de elhasználtam csak azért is..Szememet kikészítette, szóval csak alapozó, pirosító, szemöldök festék leszedéséhez használtam. Alaposan eltávolította a sminkemet, viszont habzott az arcomon és ragadt az egész fejem.. Az illata olcsó szappanhoz hasonlít. Az adagoló jó ötlet, de egy idő után össze-vissza fröcskölt. Messze elekerülöm ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

NettiKadar

2020. november 10.

Kicsit csípi a szemet, óvatosan kell használni, de a vízálló szempillaspirált is egész jól leszedi. Pici ragacsos érzetet hagy, de ennyi pénzért teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Juu

2020. november 3.

Hatékony. Nem sokat sminkelek, de szépen leszedi a vízálló spirált is,a púdert is.Praktikus az adagolója. Az ára pontosan annyi,amenniyt még kiadok egy lemosóért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

kamillaanemeth

2020. szeptember 28.

vízálló sminket is leszed pillanatok alatt dörzsölés nélkül, nem irritál, az adagolóját imádom, tripla árú termékeket simán leköröz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

kiralyd

2020. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, minden sminket leszed az arcomról, nem hagy réteget rajta (bár én utána mindig használok arclemosót az arcápolási rutinom részeként), illetve igazán praktikus a csomagolása is. Nekem bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Mosizso

2020. augusztus 7.

Most járok a felénél, s már legalább 3-4 hónapja vettem. Nagyon jó az ár-érték arány, az illatát imádom, kellemes nem túl erős. Vízálló sminket nem használok a hétköznapokra, de a simát jól leviszi. A pumpa néha sokat enged, meg mellé is, de ez legyen a legnagyobb gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Noah27

2020. július 26.

Sos-ben kellett vennem. Soha többé.
Ki is öntöm inkább.
Nem elég hogy nem tisztít, zsírosít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Sos-ben kellett vennem. Soha többé.
Ki is öntöm inkább.
Nem elég hogy nem tisztít, zsírosít