Cien

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

elfi777

2017. június 20.

Olaszban vettem, remélem jó helyre írok, és ez a narancsos illatú termék, mint az enyém. A lábaim minden évben hulla fehérek, de hamar leégnek, szóval pici színt szerettem volna némi védelem alatt. Megkapott a nap, kissé piros lettem vele, de nem égtem le, remekül terül a cucc, isteni az illata, idén kedvenccé lépett elő. Pontosan azt kaptam, amit vártam, így jár az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

EveLina

2016. szeptember 1.

tavaly nyáron ezt használtam és egészen meg voltam elégedve vele,az állaga kicsit a vízhez hasonlít de a naptól megvédett és nem égtem le, inkább szépen lebarnultam, az illatát viszont nem szerettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ales

2016. május 12.

Ahhoz képest, hogy csak sebtiben vásároltam nyaraláskor, egészen ki vagyok vele bekulve. Tetszett 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

stenonis

2015. június 29.

Update: annyit hozzátennék a korábbi véleményemhez, hogy gyorsan el kell használni, különben nagyon ragacsossá válik. Most már nem venném meg, részben a rengeteg alkohol, részben az átlátszó flakon miatt, fényvédő esetén ez egyáltalán nem szerencsés. Viszont tényleg kényelmes volt a használata és tette a dolgát.

Elégedett vagyok vele, semmilyen nyomot nem hagy, gyorsan beszívódik, mindennapos városi használatra is megfelel, nemcsak strandoláshoz. Az illata nagyon enyhe és nem ragacsos, persze azért érződik. Egyszer sem égtem le vele. Az arcomra mást használok, karra-lábra-hátra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Monika20

2013. július 19.

tetszett!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

tetszett!!

dorcus89

2013. június 17.

Eddig nagyon jó a tapasztalatom. Nagyon jó az ára, és nem kell kenegetni sem. Elég csak mindenhova fújni és kész is. Sokáig elég lesz, mert kevés is elég belőle. Egyenlőre szépen barnulok :) Nem mellesleg szép csillogó a bőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

giudittina1978

2012. július 8.

Parabénektől mentes, ami nekem nagyon tetszett, szépen lehet barnulni vele, az arcomra sose tenném, de lábra nekem nagyon jó lett végülis. Kipróbáltam, de összességében azért a Biodermát nem cserélném le végleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate