Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vador

2021. február 7.

Akinek nem olyan érzékeny a fejbőre, mint nekem, korrekt samponra lelhet benne. Szép, könnyed és dús állagú tőle a haj és egy nappal később is ráértem mosni, de huzamosabb használat mellett sajnos viszkettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

b5bea

2020. február 19.

Nagyon klassz kis termék,keveset kell belőle használni, félhosszú hajamra is sokáig elég volt. Illata kellemes, nem irritál. Egy kis pluszt éreztem használatakor, érezhető volt a különbség, mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

0bikbik0

2016. december 25.

Nagyon jó kis sampon. Valóban ad valami pluszt a hajnak, szebb, élettelibb, egyszerűen "látszik".
Nem zsírosítja, nem is szárítja sem a hajat , sem a fejbőrt. Sajnos ugyanúgy háromnaponta kell vele hajatmosni, de...tud valamit, amiért gyakran újraveszem. Fillérekbe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

Nicu

2016. október 23.

Párom vette magának és teljesen elégedett vele. Nem irritálja a fejbőrét és az illatát is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

enori

2016. augusztus 31.

Boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a samponra! :-) Más cien termék sikerén felbuzdulva vettem meg, és nem bántam meg, sőt. Már lassan elfogyott, mire feltűnt, hogy egész más állaga lett a hajamnak, puhább és fényesebb is lett, pedig épp egy szőkítő sprayt használtam, amitől inkább rosszabbnak kellett volna lennie... hát ez a samponnak köszönhető, mert balzsamból ezer éve a balea oil repairt használom. :-) Krémes állaga van, könnyen felhabzik, jó illatú, olcsó... újraveszem, az biztos! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

siss

2015. április 23.

Upd.: Hosszabb távon baromira száraz lett tőle a hajam,hiába az én hajtípusomra való.Nem lenne rossz sampon,csak nem nekem való a szilikonmentesség.Visszatértem a lila változatához,az nagyon bevált.

Direkt a finom,vékonyszálú hajra kifejlesztett provitaminos sampon.Pont az én hajtípusom.
Az illata olyan semleges,kissé savanykás,nem sok vizet zavar.Nagyon jól habzik,kevés kell belőle és jól tisztít.
Mosás közben is puha marad a hajam,nem kemény,nem széna,balzsam nélkül is ki tudom fésülni.Szárítás után is puha és olyan jó tartása lesz,nem lapul annyira le.Ez a szilikonmentességének köszönhető szerintem.A végére kell a hajvégápoló,de az amúgy is alap.
Akciósan vettem,még 300ft se volt.
Zsírosodni ugyanakkor kezd mint a szilikonos változattal,nálam nincs különbség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Akciósan vettem,még 300ft se volt.
Zsírosodni ugyanakkor kezd mint a szilikonos változattal,nálam nincs különbség.

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Wheat Gluten
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.