Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív azonnali segítség a nagyon száraz és igénybevett kézbőrnek.

Kiszerelés: 75 ml

Dolbi

2015. február 3.

Ősz végén kaptam, mert a kezeim ha beköszönt a hideg, teljesen tönkre mennek. Eddig számtalan kézkrémet próbáltam de egyik se hatott, ugyanúgy piros, kiszáradt maradt a kezem, aztán benéztünk a Lidlbe és felkaptuk, mert sürgősen kellett valami. Hát nem bántam meg. Azóta szinte minden nap kenem a kezem és egész napra gyönyörű marad. Elég sűrű de ha keveset rakok rá, akkor 1-2 perc és már be is szívta és nem ragadok tőle. Az illata nem a kedvencem, de már így is pont tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 3.

szilviakiralyno

2014. október 29.

Most szereztem, jujj, de jó. Sokat matatok elég gyilkos vegyszerekben puszta kézzel, és eddig volt egy kimondottam erre való horror árban lévő cucc, de esküszöm ez jobb. Akinek érzékeny, és szuperszáraz a kézbőre, javaslom. Létezik olyan, hogy hidegallergia, nekem ősztől tavaszig van, + plusz vegyszerek, stb... ez gyógyír. Lehet hogy ez is csak limitált dolog lesz, mint a Lidl-ben sok minden?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Camilla_B

2014. június 9.

Iszonyú sűrű krém, alig bírom eloszlatni a kezemen és nem lesz tőle jobb tapintású a kezem, csak sűrű ragacsos. Valószínű nem az én bőrömnek való. Percek múlva olyan, mintha semmit nem kentem volna rá. Nagyon nem vált be - sajnos :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Villango

2014. május 17.

Én most eldöntöttem hogy kipróbálok pár, számomra szimpi saját márkás terméket, mert amiket idáig használtam, az mind bevált. :)
A sort most ezt a kézkrém folytatta, és nagyon meg vagyok vele elégedve, kb mint egy lejjebb író, a neutrogénához hasonlítanám, de sokkal kedvezőbb áron érhető el.
Nekem elég könnyen beszívódik, és bár nem könnyű krém, épp ez az erőssége, jó puha lesz tőle a kezem sokáig. Puha, de zsíros utóérzet nélkül. Nagyon jó.
A nagy márkákkal szemben már sokszor szkeptikus vagyok, mert arra gondolok hogy főleg a reklámot, a benne szerepelő hollywood-i színésznők gázsiját fizettetik meg velünk. Tényleg érdemes szétnézni a lidl és az aldi piperéi közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

Dorotien

2014. május 13.

Nem olyan hosszútávú a hatása, de télen főleg mégis ezt használtam. Nagyon sűrű, nem kell belőle sok, puha marad a bőr, de szeles időben nem árt naponta kenni vele. Szeretem, hogy kicsi a tubus, jól elfér a táskámban, az árát pedig teljesen megéri. Az is tetszik, hogy nincs illata, mivel a kézkrémeknek általában nagyon műszaga van. Jelenleg 3 tubus kézkrémem közül ehhez nyúlok a legtöbbet, úgyhogy legyen 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

lilielli

2014. április 4.

Nagyon olcsó /319 Ft/, és tényleg egy az egyben Neutrogena!! Ugyanaz a hatás!! Nagyon jól hidratál, sokáig elég lesz nekem, mert kevés kell belőle!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

bogcsilike

2014. március 28.

én csak annyit vettem észre hogy zsíros mint az állat, és 5 perc múlva már nem is érzem hogy rajta lenne és még csúnyább lesz a kezem mint újkorában . (enyhén fogalmazva...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

manulka

2014. március 14.

Egy tubussal már elhasználtam, utána aldis OMBIA sos-t vettem, de ezt jobbnak érzem, egyszerűbb az összetétele is. Ezeket nem úgy kell használni, mint egy síma kézkrémet! Egy-két lencsényit kenek szét kb., a kezem száraz területeire koncentrálva. 0 illat, 0 parabén, 0 állatkísérlet (tudtommal), Neutrogena kézkrém utánzat:) 350 forintért. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

nagyerika28

2014. január 25.

Tényleg nagyon jó a száraz kézfejemre,de nem tetszik,hogy zsíros érzetű utána a kezem és nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

pinkil

2014. január 22.

A táskában hordós kézkrémem. Gyorsan beszívódik, gyors segítség. Én szeretem, hogy hagy egy réteget a kezemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.