Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Chamana

2022. május 8.

Már jó pár alkalommal újravettem, ez valami szuper. Igénybevett kezekre szerintem gyógyszer.
Sűrű, de kis mennyiség kell, én egy bors nagyságú pöttyöt nyomok, szépen bevonja a kezeim, de nekem nem marad ragacsos.
Sokkal drágább árkategóriájú márkánál találtam hasonlót, de ez még sokkal jobb is.
Nagyon érzékeny a bőröm, de ez rendbehozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ez rendbehozza.

rkatakr

2022. május 1.

A téli időszakra vettem az enyhén száraz kezeimre. Az elején nem voltam kibékülve az állagával, mert nagyon töménynek és ragacsosnak találtam, de idővel megbarátkoztam vele. Alapvetően bevált, jól hidratál. Az ár-érték aránya nagyon szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Timi15

2022. április 24.

Csak extra száraz kézre használom, arra viszont nagyon jó! Jó vastagon kenem, igaz nehezen szívódik be, de reggelre garantált a puha, hidratált tappancs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 24.

missorsi

2022. április 22.

Nem vált be, a hatása jó, de iszonyú kellemetlen ragacsos érzést hagy maga után amit a kézkrémek esetében épp hogy elkerülnék..Szerencse hogy nem adtam érte sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

fanni200005

2022. április 21.

Jól hidratál az tény, de nem tudom máshogy mondani, ilyen “szilikonos” érzetet hagy maga után és órákkal később is ragad még. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 21.

hovirag

2022. március 13.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a kézkrém. Jó árban lehet kapni és a krémmánián is jókat olvastam róla. Viszont a krém kellemetlen, ragacsos érzést hagy maga után és nálam nem ért el olyan átütő hatást sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

Enci87

2022. március 8.

Extrán kiszáradt kezemmel csodàt művel. Éjszakára alaposan beken, reggelre pihe-puha lesz a bőröm. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Cofi1234

2022. február 22.

Egy testes krém, ami egész jól beszívódik 1 percen belül. Nekem az illatával nincs nagy bajom, mert nem egy intenzív “szag”. Az ára teljesen barátságos. Mennyiség az egy ilyen táskába dobos inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

Dorina09

2022. január 19.

Nagyon nem szeretem, ha ki van száradva a kezem, de ez a termék mindig megoldja a problémát! Lehetne jobb az illata, de annyira jól teszi a dolgát, hogy még ez sem zavar. Természetesen 5 csillagot kap! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Demonshadow

2022. január 7.

Botrányosan nem jó az illata, a kinézete, állaga is kissé bizarr, viszont eszméletlenül jól teszi a dolgát, amihez képest ráadásul nagyon kedvező az ára. Ennyit arról, hogy a sajátmárkás termékek nem lehetnek jók. Dehogynem! :) Egy csillagot is csak a "szaga" miatt vonok le (bár örülhetnék neki, hogy nem tömték tele irritáló illatanyagokkal), a hidratáló hatása viszont csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.