Best of Beauty 2019

Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Martu0508

2019. június 11.

Alapvetően nagyon szeretném ezt a krémet, de baromi lassan szívódik fel, ami az én időmbe általában nem fér bele. Éjszakára tudom elképzelni, nappali használatra abszolút alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Doro8

2019. június 2.

Használtam egy párszor, nagyon szépen puhította a bőrömet, annyi volt vele a baj, hogy nehezen szívta be magát a bőrömbe, még reggel is zsíros volt, pedig nem használtam olyan sokat.
Aztán egy este bekentem a kezemet, és éreztem, hogy elkezd égni, pár percen belül pedig már tele volt a kézfejem kiütésekkel, az ujjam is megdagadt, azt hittem, nem tudom majd levenni róla a gyűrűt. Lehet velem van a baj, de én többet biztos nem veszem újra, repült is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

FurcsaKavics

2019. május 29.

2 éve állandó lakótárs. Párom fedezte fel egy Lidl-is bevásárlása során, és azóta újravesszük. Lefekvés előtt használjuk, mert elég zsíros és nehezen szívódik be, de reggelre pihe-puha mancsokkal ébredünk. Illata nem sok van, szóval lehet benne aludni. Ár-érték arányban nagyon megéri, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

vszilvi94

2019. május 29.

Még a télen csúnyán kiszáradt a kezem, ez a krém pedig egy-két használat után szépen helyre hozta. Elég sűrű, úgyhogy általában éjszakára használom, reggelre nagyon jó puhák tőle a kezeim. Több, mint fél éve használom már az első tubust, és még mindig van benne, de biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

lucisunderground

2019. május 16.

A szétrepedezett kezemet helyre rakta.Azt hiszem mostantól csak ezt kézkrémet használom.Nagyon jó az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Eszterke2010

2019. május 11.

Ez egy csodaszer! Rengeteget kerestem az ekcémás, szuperszáraz kezemre a megfelelő krémet, drága kézkrémeket is kipróbáltam, de semmi nem volt elég jó. Ez viszont tökéletes! Rengetegszer újra megvettem már, amíg gyártják, addig biztos, hogy ennél maradok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

ftbnny

2019. április 18.

A Neutrogena alsó hangon tripla ennyiért elbújhat mögötte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

A Neutrogena alsó hangon tripla ennyiért elbújhat mögötte

tsibus

2019. április 9.

Ár-érték arányban verhetetlen. Picit nehezen szívódik be, ezért lefekvés után szoktam használni, de reggelre csodát tesz a szanaszét száradt kezemmel. Kincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

pirospipacsocska

2019. április 3.

Én is az ilyen állagú kézkrémeket szeretem,mert rögtön beszívódik a bőrbe,és azonnal érezhetően puhává varázsolja a kezemet.Az ára pedig egyszerűen tökéletes.Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Jules

2019. március 28.

Elégedett vagyok vele, ár-érték arányban kedvező. Csak az ilyen állagú kézkrémeket tudom elviselni, nekem bevált. Puha tőle a kezem. A Neutrogenához képest nem érzek számottevő különbséget, de az - mint tudjuk - jóval drágább. Úgyhogy ezt a termékcsaládot tekintve egyáltalán nem érzem létjogosultságát, hogy drágább termékkel próbálkozzak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.