Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

kovacsanett43

2021. március 29.

Ez valami brutál jó cucc! Olyan, mint a sokkal drágább Neutrogena, sőt. Állandóan krémezem a kezem, próbáltam már rengeteg fajtát, de egyik sem volt az igazi. Na ez az! Nem bánnám mondjuk, ha lenne valami illata, de így legalább a férjem is hajlandó bekenni vele a kezét, ha már nagy a baj. És rendbe is hozza pikk-pakk. Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Alice360

2021. március 23.

Igazi megmentő ! A kialakult helyzetben a sok kézfertőtlenítő és az erős fertőtlenítő hatású folyékony szappanok ( minden próbálkozásom ellenére) sajnos tönkre tették a bőrőmet és kicserepesedett a kézfejem.. A sokadik kézkrém után , az itteni vélemények alapján vásároltam meg utolsó mentsvárként , és egy használat után helyre hozta a bőröm ! Nagyon testes zsíros krém , ennek ellenére viszonylag hamar beszívódik ,csak este ajánlom a használatát ,ám cserébe másnap egésznap pihepuha a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

BadMink

2021. március 16.

Az egyetlen kézkrém, ami fölveszi a versenyt a Neutrogena SOS kézkrémjével, csakhogy árban harmada, ha nem negyede! Imádom! Folyamatosan tartunk itthon, mert tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

kernico

2021. március 9.

Borzasztóan sűrű, zsíros krém, vazelines állag de tartósabb, hatékonyabb. Télen esténként kenem be vele a kiszáradt kezem, reggelre nagyon szép puha lesz. Szeretjük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Mylosttwin1111

2021. március 3.

Én ugyan a kezemre nem használom, de ez az eddigi legjobb krém, amit az arcomra, szememre és a számra használtam. Tudom, hogy kicsit bizarrul hangzik, mert nem éppen arckrém állagú, inkább olyan, mint a vazelin. Hónapokig szenvedtem egy rejtélyes ekcémaszerû problémával a szemhéjamon és semmi nem segített, amíg rá nem találtam erre a csodára. Azóta csak ezt használom. Azért próbáltam ki, mert minimális az összetevô listája. Szerencsére nagyon bevált, mert rögtön lenyugtatta az irritált bôrömet, ráadásul kb. 2 nap alatt elmulasztotta a hámlást is. Smink alá is ezt használom, egész nap hidratált tôle a bôröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

minus8

2021. március 3.

Legjobb kézkrém ever. Estére használom, mert tényleg hagy egy reteget, mintha pakolás lenne. Cserébe a hatás nem marad el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

artep

2021. február 8.

Igazán sűrű, testes krém, ami még reggel is érezhető réteget hagy, cserébe rendbe teszi a nagyon kiszáradt kezeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Nikolett9

2021. február 3.

Nagyon érzékeny bőröm van, ha sokat mosok kezet, pikk-pakk kiszárad annyira, hogy szétreped a bőröm és vérzik. Nem csak a kézfejemen, hanem az ujjbegyeim is. Próbáltam már minden féle-fajta kézkrémet drágától az olcsóbbakig, kísérleteztem új termékekkel, használtam agyondícsért termékeket, gyógyszertári keverékeket is. Amíg a kézfejemmel volt a probléma addig a Neutrogena szépen rendbe is hozta a helyzetet, azonban az ujjbegyeimet nem gyógyította be semmi. Egyik ismerősöm ajánlására kipróbáltam ezt a krémet, és azóta sem tudom elégszer megköszönni neki. Mivel koncentrátum, és nagyon zsíros, ezért este szoktam használni lefekvés előtt, azonban akkor bőségesen bekrémezem vele a kezeimet. Néhány nap alatt helyrehozta a sebesre száradt vérző ujjaimat, amikkel már fogni sem tudtam, annyira fájtak. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Leana

2021. január 5.

Tipikusan amikor beáll a fagyos idő, és még nem kezdek el kesztyűt használni sebesre kiszáradnak a kezeim.
Most hogy a vírus óta gyakran kell kezet is fertőtleníteni/mosni, ami még jobban szárít, ez a krém egyszerűen verhetetlen.
Ha olyan krémet keresel, ami nem hagy zsíros érzetet, akkor nem ez lesz a legjobb választás, de ha hozzám hasonlóan fájdalmasra repedezett kéz a problémád bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

mozartkuglof

2020. december 10.

Szerettem volna egy koncentrált kézkrémet, mert így télen elég csúnyán ki szokott jönni az ekcéma a kézfejemen. Nagy boldogan meg is vettem, mert nagyon jó az ára, és csak utána láttam meg, hogy telis tele van pálmaolajjal...sejthettem volna, hogy emiatt ilyen olcsó. Most már elhasználom, amúgy a hatásfoka úgy tűnik, tényleg elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.