Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Szamesz

2020. április 7.

Csak jókat olvastam róla itt, ezért vettem meg nagy reményekkel az extra száraz kezeim miatt. A munkám miatt kénytelen vagyok kézfertőtlenítő szereket használni ezért brutálisan néznek ki az amúgy régebben baba popsi szerű kezeim. Nálam ez a krém valami allergiás reakciót váltott ki, egy percen belül elkezdtek lángolni a kezeim majd rák vörösek lettek, szaladtam a fürdőbe lemosni mert elviselhetetlen volt az érzés. Sajnálom, mert reménykedtem, hogy jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Aleca89

2020. március 8.

Hát nagyon meglepett, hogy mennyire jó ez a kézkrém. Ez Eucerin atopicontrol helyett kerestem olcsóbb alternatívát és ez a krém még az ekcémán is segített. Naponta egyszer használom lefekvés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

hovyrag

2020. február 21.

Gyerekkorom óta ekcémával küzdök télen. Sőt, ősszel, ha kicsit hidegebb szél fúj, akkor a bőrömnek vége: olyan mint egy száraz falevél. Nem egyszer berepedezik és vérzik.
Számtalan krémmel kísérleteztek rajtam, vitaminos, szteroidos, shea vajas dolgokkal, semmi nem működött. Ezért lepődtem meg, hogy pont egy ilyen olcsó krém javított rajtam!
Első használat után is érződik a hatás, ahogy elkezdi feltölteni a bőröm nedvességgel.
De mindenkit figyelmeztetnék: erősen zsíros krémről van szó, esti használatot ajánlok és nem testápolóként kell hasznosítani. Vékonyan is be lehet kenni a problémás területet, jól bemasszírozva.

Figyelem! Annak, akinek nincsenek gondjai a száraz bőrrel, na annak nem ajánlom, mert ez tényleg kifejezetten azoknak szól, akik extra száraz bőrrel küszködnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Nailenthusiastic

2020. január 29.

A kezemre és a körömágyamra használom már egy ideje. Mostanában nagyon száraz volt a sarkam és sajnos be is repedezett. Gondoltam, hogy teszek egy próbát, hátha segít. Áztatás után szárazra törölt lábra kentem pofátlanul vastagon. Két napja csinálom, és már van hatása. Imádom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Makk Zsuzsó

2020. január 24.

Télre nincs jobb ár/érték arányú kézkrém. A hidegtől mindig kijön az ekcémám, mielőtt reggel elindulok otthonról, jó vastagon bekenem a kezem és nem is repedezik ki a bőröm. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

Rekaa09

2020. január 11.

Száraz kézre nagyon jó, nagyon testes, lassan beszívódó krém, de teszi a dolgát. Nagyon olcsó mindemellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Gabria

2020. január 8.

Voltak fenntartásaink nekem, és a páromnak egyaránt. Nem igazán akartuk megvenni, mert ugyan, mit tudhat egy ilyen 'átlag', olcsó kis krémecske? Aztán sajnos nem volt kapható az a krém, ami újonnan bevált és azt az információt kaptuk, hogy egy jó darabig nem is lesz. Így határoztam el magamat, hogy bizony én ezt a krémet megveszem, ha a párom nem is fogja használni, akkor magamnak. Ugyan az én kezem rendszerint jobb állapotban van, mint a páromé, de gondoltam ha jó, biztosan fogja használni ő is. És azaz igazság, hogy használ! A legnagyobb meglepetés volt a számára is, hogy egy ilyen krémecske ennyit tudhat. Nagyon kiszárad a keze sokszor, nem bírja a hideget, ekcémára hajlamos sajnos a bőre. Ezt mind-mind rendbe teszi, egyetlen egy nap alatt. Ha már egy kicsit piros, kiszáradt csak bekeni és voilá, volt nincs kellemetlen feszülő érzés, pirosas, száradt bőr, ráadásul valahogy a következő nap is védi a kezét, nem hatnak annyira a környezeti hatások az adott felületre, mint egyébként tennék. Minket meggyőzött! Nagyon tömör, alig lehet kinyomni a tubusból, nagyon durva utóérzetet hagy a kézen, de megéri, nekünk mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

v1v13n

2020. január 3.

Csak és kizárólag éjszaka szoktam felkenni, hihetetlenül tömör, vazelines hatású krém. Nem rossz, mert hidratálja a kezeket, de zavar, hogy napközben váltanom kell más kézkrémre. Árban viszont nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Anitabori

2019. november 20.

A rosszabb időszakokban, amikor nem elég a sima kézkrém, ezt a krémet vetem be. Az itteni ajánlások alapján, a Neutrogena hasonló állagú terméke helyett vásároltam - nem érzek különbséget a kettő hatása között, ár / érték arányban viszont igen.
Főleg éjszakára használom, mert természetesen nem tud úgy beszívódni, mint a könnyebb krémek, de nem is elvárás ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

lavender

2019. november 19.

Nekem ezt a krémet használni szabályosan olyan volt, mintha tömény zsírt kenegettem volna a kezemre. Egyszerűen sose tudtam kivárni, hogy beszívódjon, mindig le kellett mosnom. Már régen vettem, de még mindig nem fogyott el. Mindenesetre nem irritálta a bőrömet, ezért kap tőlem 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.