Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asbothb, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

Liela

2014. május 15.

wc-illatosító illata van, fehér lesz tőle a bőröm, nagyon rossz. viszont egésze sokáig bírja. ettől még kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Én a magam részéről szeretem ezeket a Cien termékeket. Igaz nem a legjobbak, de olyan enyhébb napokra megfelelnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

lilla.golden98

2012. július 1.

Nekem is tetszik, csak illatra nem fogott meg. Olcsó, de jóféle, nem irritál és sok van benne. Bár 48 óráig nem tart, egy napot kibír. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

whyteangel

2012. május 22.

Egészen kellemes az illata és tényleg hatásos, ha nagyon SOS a helyzet, akkor szoktam használni, mert a deokat jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.