Cien

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PotaSaci, Módosítva: 2020. május 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Illatanyagmentes
  • Napallergia vagy neurodermatitis esetén is használható
  • Vízálló

Ár: 500 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

arizona07

2021. április 16.

Anyukámat kértem meg, hogy sos vegyen valami 50 faktoros naptejet. Melanomám volt, így a jó idő közeledtével a napra kitett testrészeimet muszáj kenegetnem. Elég ragacsos érzetet hagy, kell egy kis idő neki felöltözés előtt. Arcra semmiképp se jó, próbáltam 1-2x de arra úgyis van külön. Leégni nem égtem le vele, viszont az összetevő listája a 2. helyen lévő Octocrylene miatt szamomra aggasztó. Amúgyis volt egy rossz megérzésem vele kapcsolatban, hát most ledöbbentem olvastam róla a friss kutatásokat. Előtte Garniert és Niveat használtam, de mint kiderült azok se jobbak ilyen szempontból. Egyébként ennyi pénzért nem lenne rossz, de próbálok tudatosabban választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

PotaSaci

2020. május 6.

Amit ígér betartja. Nagyon szépen el lehet oszlatni, semmilyen fehér nyomot nem hagy és a ruhámat sem fogta össze. Kimontottan az arcomra vettem és nagyon jól teljesít. Nem érzem fullasztóan maszkosnak, viszonylag hamar beszívódik. Kicsit zsírosabb tőle a bőröm kinézetre, de egyáltalán nem zavar. Ennyi pénzért szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol