Cien

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tasymaria, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők

Áttetsző fényvédő permet, mely hűsíti a bőrt, gyorsan beszívódik, és vízálló.

heather

2020. augusztus 22.

Konkrétan szénné égtünk ma mindhárman.
A férjem,a kamasz fiam és én is,mindenki saját magát kente,tehát nem a rossz felvitel az oka.
Kevés jön egyszerre, nem jó eloszlatni.
Nekem ez értéktelen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Konkrétan szénné égtünk ma mindhárman.
Kevés jön egyszerre, nem jó eloszlatni.
Nekem ez értéktelen termék.

Kremcica

2018. április 21.

Tavaly nyár végén vettem meg, de bontatlanul elraktam az idei szezonra. Nagyon megtetszett hogy fújós, gondoltam én, arcra is tudom majd használni. Hát nem jött össze. Eleve rémesen alkoholos a szaga (nocsak inci második hely) és veszettül szilionosan fényesít (ja hogy az is van benne). Arcra használhatatlan, testre jó. Az igazi védőképességét még csak most tesztelem, de az már jó hogy a használata mellett még nem jött ki a napallergiám ami máskor tavasszal már lazán berobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

estokani

2017. augusztus 23.

Hihetetlenül paraktikus. Nem kell kenegetni, pacsmagolni és amit a legjobban utálok, naptejes kézzel megfogni a flakont. Csak néhány pssssz psssz és kész is az ember. Elteszi a táskába és ha nem bír magával a maradékot, amit nem szívott be pikkpakk a bőre elkenegeti. Tökéletesen véd, nem égtem le vele, pedig vámpírfehér vagyok. Városnéző sétákhoz osztogatnám, hogy mindenkinél legyen. Ruhából kikandikáló testrészekre is nagyon egyszerű felvinni. Foltot nem hagy. A többi sziszegős fényvédőhöz képest féláron van. Szeretem.
Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy. De legalább nem hajigálom ki a félig tele flakonokat, mert lejártak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Malachite

2017. július 6.

Spanyolországi nyaralás alatt egy olcsóbb fényvédőt kerestünk párommal, mivel amit hoztunk, 3 nap alatt elfogyott :D. Kis buták voltunk! Nem akartunk vagyonokat költeni erre, így kicsit bizalmatlanul, de ezt emeltük le a polcról kemény 5 euróért. Mindketten nagyon fehér bőrűek vagyunk, igaz én képes vagyok barnulni, párom kevésbé. 4 napon keresztül volt hű társunk, mialatt naponta akár 8-10 órát is nem hogy a szabadban, de egyenesen a napon töltöttünk, állandó 8-9-es szintű UV sugárzás mellett. Túráztunk hegynek fel, róttuk a várost egész nap, sétáltunk vízparton, amit csak el lehet képzelni. Becsületesen újrafújtuk 2-4 óránként, attól függően hogy mennyire voltunk megszakítás nélkül a napon. Egyáltalán nem égtünk meg! Amikor időben újrafújtuk, egyáltalán nem kapott meg a nap, hófehérek maradtunk. Sőt, a fényvédelme szépen, fokozatosan múlt el, mert amikor elfelejtettük időben újrafújni, elkezdett egy picike színe lenni.

Összességében egy nagyon kellemes csalódás! Olcsó és megbízható védelmet nyújt. Nem irritál, igaz picikét ragad, de egy tiszta kémiai fényvédő már csak ilyen. Az illata kellemes-alkoholos-naptejes, textúrája elég selymes, érezni, hogy van benne szilikon. Gyorsan szárad, hamar el kell kenni,a színe áttetsző, ruhán nem hagyott se nyomot se elszíneződést. Kicsit gyorsan fogyott, 4 nap alatt kifogyott, de tekintve hogy két magas felnőtt tekintélyes mennyiségű bőrfelületét fújtuk be naponta 3x négy napon keresztül, ez nem rossz! Bár a flakonra az van írva, hogy UVA elleni védelemmel szolgál, három olyan összetevőt is találtam ami UVA és UVB ellen is véd, szóval nem maradtunk teljesen védelem nélkül UVB sugarak ellen sem.

Nagyon kellemes meglepetés, ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nagyon kellemes meglepetés, ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate