KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. május 19.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Limitált kiadás

A mandulaolajat és E-vitamint tartalmazó könnyű készítmény elősegíti a bőr alapos megtisztítását és felfrissítését. A smink, a szennyeződések és a vizálló szempillafesték eltávolítására kifejlesztve. A lágy tisztító- kendő puha mikrosejtes szerkezetű és Derma- tológiailag igazoltan bőrbarát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jelizz

2018. június 15.

En a pink grapefruit illatut dobtam bele a kosaramba 😃 nagyon kellemes illata van, nedves kis kendo. Utazashoz tokeletes lesz mivel keves van benne! az ara is szuper! Nekem a sima babapopsi torlo is eleg, mivel abban tobb van es egy arban vannak.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

NixonB

2018. június 1.

Grapfruit illatban vettem le a polcról, mert a Lidl tavaly nyári limitált szépségápolási termékei is kedvemre valók voltak.
Nagyon kellemes, frissítő illata van bár őszintén megvallva arcra még csak 2x használtam, inkább frissítő kendőként használom a nyak-kéz-láb hűsítőként.
Az arcomon se éreztem, hogy irritálná a bőröm, nem is ragacsos így vésztartaléknak ha nincs kéznél arctisztító jó alternatíva.

NixonB
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

aidanne

2018. május 25.

Lidl-ben sok jo cuccot fedeztem mar fel kozmetikumok teren, igy nem volt kerdes, hogy ez a cuki arctisztito kendo is jott haza. Sajnos betaraztam Nivea arckendokbol, es be kell, hogy lassam nagyon rossz vetel volt, igy ez szamomra kilulonosen ennyi penzert maga volt a megvaltas.
Nagyon szepen leszedi a sminkem nagy reszet, igy elosegitve a tovabbi arctisztitasi ritualemat. Szeretem az illatat is, a kendo szamomra megfeleloen nedves, nem tocsog feleslegesen, a szememet a Niveassal ellentetetben nem csipi. Ha meg lesz belole, tuti veszek meg :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

tamara428

2018. május 24.

A Dark berries illatot vettem belőle. Részben az áfonyára, részben a kékszőlős üdítőre emlékeztet. A sminket maradéktalanul leszedi, és az arcmaszkok letörlésére is ezt használom. Ennyi pénzért megérte kipróbálni, de nem veszem újra. A kendő anyaga nekem is túl durva, kicsit mintha dörzsivel törölném az arcomat.

tamara428
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

cintuss95

2018. május 17.

Valami hihetetlen finom az illata és a frissítő hatás sem marad el. Teszi a dolgát, ahogyan azt egy arctisztító kendőnek kell! Biztosan betárazok belőle! :)

cintuss95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Doorikad

2018. május 16.

Nagyon jó illatú! Melegben, napközben átkenni vele az arcot, karokat, lábakat, felfrissít, és sokáig érzem utána az illatát is :) Egyedüli arctisztítónak szerintem kevés, de megéri az árát, és nagyon sok anyag van a kendőn.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

redheadvrouw

2018. május 10.

En a grapefruitosat vettem meg, a tobbinek tartottam az illatatol, de az elozo hozzaszolas megerositett, hogy menjek vissza egy dark berries-ert is.:) Talan nem a legpuhabb kendo amit valaha hasznaltam, de jol leszedi amit kell, jo az illata es eleg nedves is, es ami nalam hatalmas plusz pont, hogy hasznalat utan nem lesz fenylo es ragacsos az arcom.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Kremcica

2018. május 10.

Dark berries, pink grapefruit és rapsberry illatban kapható jelenleg a Lidlben (legalábbis felénk csak ilyeneket találtam). Ebből a dark berries-t használtam már (van még itthon egy bontatlan grapefruitos illatú). Nekem olyan kékszőlő ital illatú, nem tolakodó de jól érezhető. A kendők puhák, kellően nedvesek és nem irritálnak meg a szememet sem. Sminket jól leszedi, nem maszatol és elég egy kendő a teljes arcra. 25 db/250 Ft szerintem szuper jó. Fel fogok tankolni belőle.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

unicornlady

2018. május 1.

Csodás,friss,-valóban grapefruitos illata van. :) Most vettem hétvégén,249Ft-ért,ami nem pénz érte. Alaposan tisztít,nem maradsz sminkfoltos a használata után.
Szemről mondjuk nem tudok nyilatkozni,jelenleg műpillám van,arra nem mertem használni. Egyáltalán nem hagy zsíros,ragacsos érzetet maga után.
Ajánlom mindenkinek vegye amíg lehet! :)

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Ajánlom mindenkinek vegye amíg lehet! :)

LathatatlanOzike

2017. október 2.

Nála jobb illatú arctisztító kendő nincs, isteni. Kár, hogy nyári limitált kiadás volt, sajnos már elhasználtam az egész csomagot, és a boltban sincs belőle egy kósza példány sem. :( És nemcsak az illata jó, mindent letisztított az arcomról, a kendő anyaga is frankó.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak