Ciracle

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Alkoholmentes ápolókrém rozaceás, érzékeny, száraz bőrre. Természetes K-vitamin kivonat és a növényi összetevők nyugtatják a bőrt. Megelőzi a pattanások képződését, továbbá gyógyítja a hegeket. Reggel/este használható, továbbá mikor azt az arcbőr igényli.

ilditoth

2018. március 3.

Neogranormon-illat, a levendulaolaj miatt, de nem olyan erősen, és elég hamar elillan.
Nekem nincs rozaceám, csak egy kókuszolaj-mentes, kevesebb glicerint tartalmazó, könnyű krémet kerestem, amit a japán fényvédőm alá tudok kenni. A célnak tökéletesen megfelel, nem okoz pattikat, de hogy elmulasztja-e a meglévőket, arról nem tudok nyilatkozni. Szerintem teljesen jó, pláne ennyiért. Rétegezhető, és lehet rá sminkelni.
A Rubyrubyshop.com-on is érdemes nézelődni, pláne, mikor akcióznak. Én pl. ezt tőlük rendeltem, kb. 2,50 dollárért hozzák el, és majdnem mindenük van, ami koreai : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

viktoriaczire

2017. december 13.

A vörösséget valóban csökkentette mikor használtam, sajnos viszont abba kellett hagynom mivel pattanásokat okozott. Nagyon érzékeny bőröm van és úgy gondolom a levendula olaj jelentett problémát. Akinek viszont nincs ilyen érzékeny bőre, ajánlom hogy próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Funnyface

2016. április 16.

Két hónapja használom, rozaceára hajlamos a bőrömön. Szerencsémre az irritációt okozó összetevő kiiktatásával a rutinomból, és hála a clinique redness relief krémjének szépen elmúlt az állandó pirosság. Fogyóban a clinique krémem, gondoltam mást is kipróbálok. Erről a termékről hallottam, hogy karikás szemkörnyékre is lehet használni, a K vitamin erősíti az erek falát. Mivel panda szemeim vannak, nem kellett sokáig győzködni, hogy megrendeljem.

Tulajdonságai: fehér, kifejezett folyós állagú lotion. Kevés is elegendő, a bőrön azonnal szétterül. Csomagolása nagyobb, mint gondoltam, viszont nehéz kinyomni belőle a terméket, meg kell rázni. A doboza már úgy néz ki, mintha megtapostam volna.

Előnye: szemkörnyéken valóban halványít a karikákon, szépen hidratálja a bőrt. Óvatosan használom, szememtől távolabb, ügyelek, hogy ne menjen bele. Nem csípi a bőrömet. Rosacea mostanában nem látogatott meg, pedig játszom a tűzzel egy alkohol tartalmú tonik használatával (no comment:). Mindennap kenek valamennyit ebből a termékből az arcomra is, ahol ki szokott jönni a rosacea.

Hátránya: a csomagolásából nehezen jön ki, pedig rendkívül folyós, és emiatt a szemkörnyéknél nagyon kell vigyázni, nehogy a szembe menjen.

Azt hiszem, még kevés ideje használom ahhoz, hogy teljes vélményt alkothassak róla. Még igazán élesben, lángoló rozaceán nem próbáltam ki a hatását, ha megtörténik egy update-vel visszatérek.

Update: időközben kiderült ennek a terméknek hála, hogy a karikáim egy része irritációnak köszönhető, amit a szemfesték lemosóban lévő virágkivonat okoztt. Szépen megnyugtatta a bőrt, a pírt már reggelre eltüntette, emiatt tovább halványodotak karikáim. Valószínűleg rosaceán is működhet, mindenesetre az érzékenység okozta bőrpírt gyorsan megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

jirka

2016. február 13.

A Ciracle Anti-Redness K Cream kiegészítőjeként használom, nappalra. Állaga tejszerű, pici mennyiség elég belőle egész arcra. 10 perc alatt beszívódik a bőrbe, fényes réteget von a bőrfelszínre. Nyugtat, ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Wine Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

További info az összetevőről a KM-blogon >>