Claire's Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

DianaS

2016. február 29.

Nos, én is beszereztem egyet! Jó kis körömlakk alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Nos, én is beszereztem egyet! Jó kis körömlakk alap.

Aquila

2015. október 24.

3 különböző lakkal próbáltam ki és mindegyikkel működik. Szinte azonnal szárad, a felülete egy kicsit tapadósnak hat nekem legalább is, talán pont ezért az eddig próbált lakkok 1 rétegben is tökéletesen fednek vele, nincs csíkozás és semmi hasonló. A tartósságban nem tudom mekkora szerepe van, de 3-4 napig nekem eddig hibátlanul bírta, utána is inkább kopás volt a köröm végén semmint lepattogzás. Egyszóval én imádom, nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)