Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loreee15, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Ajakápolók

"Szeresd az ajkaidat! 8 ízletes fagyi közül választhatsz, amelyek nedvesen és puhán tartják az ajkaidat! Melyik íz lesz a kedvenced?"

KuliKali

2015. október 6.

Nekem nagyon rég megvan,a napokban kezdtem újra használni. Semmi baja,ugyanolyan mint volt,talán egy nagyon picivel intenzívebb volt az illata.A cookie dough van meg,íze nincs, az illata viszont kakaós,nagyon enyhén barnás színe van,ápol és puhít,nem túl tartós viszont. :) köszi az infót,álmomban nem gondoltam,hogy csavaros,mindig kézzel használtam ami valljuk be,nem túl higiénikus. Amikor én vettem,600 ft körül lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 6.

flora.hegymegi

2014. augusztus 20.

Én nemrég szereztem be egy narancsosat. Jó az illata, de sejthető volt, hogy nem a minőségéről híres. Nem tudtam, hogy az alja csavaros :) Köszönet az előző kommentelőknek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Loreee15

2014. július 1.

Csavarós a termék, szóval szerintem könnyen kenhető, én nagyon szeretem, nekem hidratál, kis színt is ad, és az illata szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

SmartMouse

2013. október 25.

Cseresznyés van meg, de igazából semmilyen ízt nem éreztem. Olcsó, de ezen az áron sokkal jobb ajakbalzsamot is lehet kapni, ami rendesen el is látja a feladatát. És ennek a pirosas színe nekem még furának is hat... mellesleg én is csak kicsit később jöttem rá, hogy az alját kell csavargatni, úgy jön ki a tégelyből. Kívülről aranyos, de azért a Claire's többi termékeiről is elmondható, hogy nem itt kell a minőséget keresni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Ms.Cat

2013. július 18.

Jó az illata, hidratál is valamit, viszont nehéz kiszedni a tégelyégből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Jó az illata, hidratál is valamit, viszont nehéz kiszedni a tégelyégből.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract