Claire's Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2013. október 10.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 1000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.

barbikovacs

2018. február 15.

Ajándékba kaptam néhány Claire's lakkot még nyáron.Kipróbáltam, imádtam, egy hetet volt a körmömön mindenféle kopás nélkül anno az augusztusi nyaraláson.
Aztán megpróbáltam lemosni... kb 2 hete láttam a csupasz körmömön, hogy végre lenőtt róla a Claire's lakkok maradványa. (Augusztus óta) Alaplakkal majd még próbálkozom, de most kicsit csalódott vagyok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

barbikovacs

2018. február 15.

Ajándékba kaptam néhány Claire's lakkot még a nyáron.Kipróbáltam, imádtam, egy hetet volt a körmömön mindenféle kopás nélkül anno az augusztusi nyaraláson.

tucsoke

2017. december 16.

Szeretem, te tényleg nagyon drága. Egy csillámosom van, ami levakarhatatlan, és egy tengerben ázós nyaralást végig bírt úgy, hogy csak a körmöm hegyén kopott meg. Leárazáson vettem, mert amúgy teljes áron tényleg nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

edi01

2017. augusztus 7.

Egesz jok a szinek. A szaradasi ido kicsit hosszadalmas es a lakk is van hogy tul folyos van hogy nagyon suru. Egyet vettem nem lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

alexandraporcelain

2017. május 16.

Nekem egy átlátszó, flitteres körömlakkom van, így talán az én véleményem nem is ér. :D Kicsit kevés benne a dísz, de az biztos, hogy leszedhetetlen. Amit felraktam, az ott marad. :D Tartósnak is tartós, viszont ár-érték arányban nem jó. Ebben az árkategóriában sokkal jobb lakkokat is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

PaNel95

2017. március 12.

Minden Claire's lakkomat 500 forintos akcióban vettem. (Személyes vélemény: ennél többet nem is érnek...)
Ebből a "sima" lakkból van egy kékes-zöldes csillámosom és nem csillámos is.
A szín nagyon szép, valóban ugyanolyan, mint ahogy az üvegben látszódik. Jól kenhetőek és gyorsan száradnak, csíkozódás mentesen. 2 rétegben már tökéletesen fednek (a világosabbak még 2 rétegben sem fednek jól). Alaplakkot és fedőlakkot is használok mindig, így 3-4 esetleg 5 napot is kibír pattogzás nélkül, de van, hogy kopás nélkül is. Viszont ilyen hatást egy Moyra lakk is nyújt, úgyhogy 1000 forintot pénzkidobás kiadni érte.
Nagy előny, hogy rengeteg szín van, és nagyon szépek is a színek. Nincs ember, aki ne találna köztük olyat, ami ne illene hozzá vagy ne ragadná el rögtön első ránézésre. Viszont tartósságát nézve nem tud többet, mint egy fele vagy harmadennyibe kerülő lakk. Eléggé túl van árazva. Igazából inkább a márkát fizetjük meg, mintsem a termék minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Ebből a "sima" lakkból van egy kékes-zöldes csillámosom és nem csillámos is.

vivienlovesit

2017. február 20.

Ajándékba kaptam a 16575 Pale Pink Sugar Lychee árnyalatot, ami egy nagyon szép, világos rózsaszín körömlakk. A színe csodás, kellemes! ♡ A termék maga egy kicsit jobb az átlagnál, 2-3 napot kibír lepattogás nélkül - nálam ez nagy szó - de, még mindig nem találtam meg azt a mesebeli, egy héten át tartó körömlakkot! A színválaszték miatt (is) mindenképpen pozitív a Claire's márka körömlakkja! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

CzFru

2017. január 20.

Többször belefutottam, mert a színei tetszettek...de amilyen gagyi, ahhoz képest drága. Soha többé nem veszek claire's lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

weberkatya

2017. január 14.

Nagyon szeretem a színeit, de sajnos teljesen hektikus a minőségük; van, amelyik napokig bírja (töredező körmöm van és gimikesztyűben dolgozom, szóval ez nálam soknak számít), de van, amelyik az istenért se akar fedni, gyorsan kopik, stb.
Leárazva mindenképp megéri megvenni, főleg azoknak, akik gyakran festik a körmüket, mert úgy nem baj az se, ha nem sikerül tartós színt kifogni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

cirboja

2016. december 28.

Több árnyalatban is próbáltam, de sajnos a fedés egyik esetben sem volt megfelelő és nagyjából egy örökkévalóság volt, mire megszáradt. Időnként kapok ajándékba ilyet, de általában tovább is adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Bismuth Oxychloride / CI 77163