Clinique

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Agota85, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

• hidratálja és táplálja az arcbőrt
  • frissít és világosít
  • regenerálja az arcbőrt
  • eltávolítja az arcbőrről a szennyeződéseket és a faggyút

Ár: 4.000 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Több mint a feléig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost

Croftka

2021. április 8.

Nagyon erős, de sjanos még hasonlót sem találtam más márkában az orromat szoktam vele tisztítani és a miteszeres részeket. bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Lana93

2021. április 2.

2 hónapja használom kb, de nekem eddig tetszik. Gyorsan felszívódik, kellemes hatást hagy maga után. Szerintem valamennyit javított a bőrömön, de most nehezen tudom megítélni, mert a szinte állandó maszkhasználat miatt eleve nagyon csúnya a bőröm, és az étkezésem is hagy kivetni valót maga után, de majd update-elek később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

H4niko

2021. január 22.

1 hónapja használom és eddig jól működött a 3 steps, de a napokban kipirosodott tőle a bőröm. lehet kicsit erősen dörzsölöm, bár eddig ez nem okozott gondot. Csak esténként használom. Napi 2x sokallnám a használatát. Nem tudom hogy mitévő legyek. Most kicsit hanyagolni fogom. Sajnálom, mert eddig nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

bongi

2020. szeptember 26.

Én csak fakíroknak ajánlanám ezt a tonikot napi kétszeri használatra. Nagyon erős, alkoholos, szerintem gyakori használattal többet árt mint használ. Kamaszkorom óta alkoholos tonikokat használok a zsíros, pattanásos bőrömre és csak mostanában kezdtem leszokni erről, néha termélvízzel vagy aloe géllel helyettesítem a tonikot vagy egyszerűen kihagyom. Egyre szebb a bőrőm, kevésbé zsírosodik és nem pirosodik ki folyton. Ha ez a tonikom elfogy (mostmár inkább csak a hátamra használom), többet nem veszek alkoholos tonikot. Egyébként nekem a Clinique 3 lépéses rutinja abszolút nem vált be. Kipróbáltam az összes zsíros és pattanásos bőrre való kencéiket, de egyik nem hozta a várt hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

edinaa225

2020. június 14.

Nem szerettem volna lepontozni. Alkohol tartalma miatt adok rá 3 pontot. Szárít, igazából semmi hasznos dolgot nem fejt ki az arcbőrömön. Nem nagyon ajánlom, erős alkoholos illatú. Mindenképp hidratálót ajánlok aki használja ezt a tonikot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

recike0214

2020. április 23.

Igazából ugyanaz mint a drogériás társai csak sokkal drágábban. Szárít és nekem kicsit büdös, de a néha előbukkanó pattanásaimat legalább eltüntette. Összességében kap egy 4est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Theodora

2020. március 16.

Én nem is tudom, hogy pontozzam ezt a terméket, de le kell szögeznem, hogy ez konkrétan az egyetlen termék, aminek valóban éreztem a hatását!
A helyzet az, hogy nekem zsíros a bőröm hormonális problémák miatt és az intenzív faggyútermelés miatt nem igazán hatnak nekem a krémek. Ezt bőrgyógyász mondta, tehát hihető. A zsíros bőröm miatt bármit kenek magamra, nincs szignifikáns különbség, BHA-s sem hatnak pl.

Aztán kaptam ezt ajándékba, és néha-néha locsoltam vele az arcom. Észrevettem, hogy kiszáradt a bőröm. Nekem! Akinek soha nem szárad ki, mert a zsíros kenyér megszégyenül mellette. Először nem is vettem észre, hogy ettől a toniktól van. Nem használtam egy darabig, aztán egy idő után már ismét zsíros volt. Gondoltam, jól van, csak meggajdult valami a szervezetemben biztos... Nos, most megint elkezdtem használni módjával, és lőn, nem zsírosodik a bőröm!
Csak ez lehet! Az egyetlen valamit érő termék esetemben. Akinek viszont száraz a bőre, annak emiatt nem ajánlom, hiszen akkor mit csinál vele?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

babuss

2020. február 11.

Kicsit valóban szárít, de ez a dolga. Előkészíti a bőrt a tápláló bőrápolásra. Tehát nem hidratáló vagy tápláló tulajdonságokkal kell rendelkeznie. A mentolos, csípős érzés valóban így van, de nekem például eszméletlen jól lesimítja a bőröm, és miután hetek óta használom, totálisan érezhetően simább a bőröm általános állapota. Ettől függetlenül osztom, hogy fura érzetet ad, és azért a mindennapi használatával óvatos lennék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

annamariav

2020. február 6.

Tragédia. Rommá szárítja a bőröm, csíp, és még pattanásos is lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Tragédia. Rommá szárítja a bőröm, csíp, és még pattanásos is lettem.

Riababa

2020. január 19.

Adventi kalendárium van volt. 2. helyen alkohol van. Ezen kívül mentol és egyéb irritáló összetevő is van benne.
A kukában landolt, úgy hogy csak zúgott. Szêgyen Clinique!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

A kukában landolt, úgy hogy csak zúgott. Szêgyen Clinique!

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.