Clinique

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Agota85, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

• hidratálja és táplálja az arcbőrt
  • frissít és világosít
  • regenerálja az arcbőrt
  • eltávolítja az arcbőrről a szennyeződéseket és a faggyút

Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Kumiko721
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Bősárkány, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
princesscarolyn

2019. november 11.

Tiniként imádtam, mert nagyban visszafogta a pubertáskori zsíros bőröm olajosságát, és úgy emlékszem, hogy csökkentek a pattanásaim is. Sok év kihagyás után, valamiért úgy gondoltam, hogy visszatérek rá, viszont be kellett látnom, hogy valszeg az én bőröm is sokat változott, és egyáltalán nem viseli jól ezt a mennyiségű alkoholt.. Teljesen kipattogtam az orcákon, a homlokon, az állon és az orr tövében, majd miután abbahagytam a használatot, szépen fokozatosan el is múltak (így biztosan ettől jöttek ki).

Most, hogy egy picit több termékre rálátok, mint 15 évesen, és több infóm van az összetevőkről is, szerintem borzasztó nagy lehúzás. Sokkal szebb INCI-s termékek vannak manapság, ezerszer jobb áron akár a gyógyszertári vonalon, deciemnél vagy a koreaiaknál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

nonahkee

2019. szeptember 30.

Ez a csodaszer tönkretette a bőröm:)
Maximum 2 hétig használhattam, akkor is csak napi egyszer esténként, betartva a 3 lépés parancsolatait. Ez idő alatt egész szép volt az arcom, egészséges ragyogást kapott és sima volt. Aztán gondolt egyet és lemarta a bőrt a fejemről. Az arcom alsó része - orr- és szájkörnyék, áll - kompletten begyulladt, kiszáradt, fájó-viszkető apró kiütésekkel lett tele. Azóta másfél hónap telt el és kezelés ellenére alig látható javulás. Köszönöm Clinique :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Ez a csodaszer tönkretette a bőröm:)

Lillaa

2019. július 14.

Jol tisztit, nem szarit. Napi 1x hasznalom. Csodat nem vartam tole, pont annyit tud amennyit egy sima toniknak tudni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Iminbeauty

2019. június 6.

Több mint 10 éve használom és nem találtam még, jobb terméket ebben a kategóriában.
Tisztít, alkohol tartalmának köszönhetően fertőtlenít, nem szárítja ki a bőrt, tökéletesen előkészíti a további ápolásra.
Reggel, este érdemes használni, ijesztő mennyiségű koszt képes eltüntetni az arcbőrről. Arcmosás után, krémezés előtt használatos.
Az ára magas, de szerintem érdemes megvenni, mert más tonikkal nem fogod ugyanezt a hatást elérni.
Vettem már gyógyszertári alkoholt, arclemosókat drogériában, tiniknek javasolt tonikot, luxus márkákat de egyik sem vette fel a verseny a Cliniquel.
Normál és kombinált bőröm van, ami nem túl érzékeny. A T vonalban szokott fényleni és nagyon ritkán egy-egy pici pötty is előfordul. Az én bőrömhöz ez a termék tökéletesen működik.Hibátlanul tiszta arcbőrt érek el vele. Nem marad ragacsos érzés. Nem keletkezik illatréteg a bőrön mint a drogériás tonikok esetében, de mégis gyulladáscsökkentő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

maryszab

2019. március 25.

Update: az elhasznált minta után a nagyot megvettem, de elkezdtem kipattogni tőle, így letettem róla. :(

Kicsiben dobozban vettem próbaként, azóta beszereztem a nagyot is. Én nagyon szeretem, felfrissül tőle az arcom. Én 1x használom naponta, esténként, igazi vérpezsdítő érzés. :) Ára mondjuk nem éppen kedvező, de ez van, figyelem az akciókat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

roseanne

2019. január 1.

A Clinique 1-es tonikjához képest jobb, ez mintha kevésbé szárítana, pedig az 1-est érzékenyebb bőrre találták ki, fordítva kellene működniük... Kb. 20 éve próbáltam először ezeket a tonikokat, akkor csodának számított a magyar valósághoz képest, most már azért lehet miből válogatni, és érdemes is. Ez tömény laboratórium már nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Jane

2018. december 8.

A 3 lépcsős arctisztítási rutin 2. lépéseként használom. Nagyon érdekes tonikról van szó, mert a mentol tartalmának köszönhetően meglepő, felfrissülés érzést tapasztalhatunk a használatánál. Kevés elég belőle és csak épp áttörölni szabad vele a bőrt, nem szabad dörzsölgetni, pacsmagolni, mivel önmagában is nagyon hatékony. Szépen összehúzza a pórusaimat és előkészíti a további lépésekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

bellah

2018. november 27.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon szárítja a bőrömet, pedig hatalmas kiszerelés járt a csomaghoz (400 ml), de alig használtam belőle, mert éreztem, hogy nekem nem tesz jót. Ha esetleg valaki megvenné, szívesen eladom, annak, aki szereti ezt a tonikot. Tisztítani jól tisztít, kár, hogy ennyire szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Számomra arra volt jó ez a termék, hogy megtanítson a hámlasztás fontosságára, azóta már megtaláltam hatékonyabb, olcsóbb, szebb összetevőjű alternatíváját. Két üveg elhasználása után az a tapasztalatom, hogy tényleg rutinszerűen és lelkiismeretesen érdemes használni ahhoz, hogy hosszabb távon látványos legyen az eredmény. Ősz elejétől tavasz elejéig használtam, sokat javított ez alatt a bőröm állapotán, de mivel tudatosabban és más márka termékével szeretnék hámlasztani, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gergelybr

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, majd mindennap használom is. Amint elfogy megyek és újra és újra megveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.