Clinique

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Agota85, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

• hidratálja és táplálja az arcbőrt
  • frissít és világosít
  • regenerálja az arcbőrt
  • eltávolítja az arcbőrről a szennyeződéseket és a faggyút

Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Kumiko721
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Bősárkány, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Keresem! Clinique Clarifying Lotion 2
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: hencikee0114
Állapot: Leírásban , Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvét / posta

Theodora

2020. március 16.

Én nem is tudom, hogy pontozzam ezt a terméket, de le kell szögeznem, hogy ez konkrétan az egyetlen termék, aminek valóban éreztem a hatását!
A helyzet az, hogy nekem zsíros a bőröm hormonális problémák miatt és az intenzív faggyútermelés miatt nem igazán hatnak nekem a krémek. Ezt bőrgyógyász mondta, tehát hihető. A zsíros bőröm miatt bármit kenek magamra, nincs szignifikáns különbség, BHA-s sem hatnak pl.

Aztán kaptam ezt ajándékba, és néha-néha locsoltam vele az arcom. Észrevettem, hogy kiszáradt a bőröm. Nekem! Akinek soha nem szárad ki, mert a zsíros kenyér megszégyenül mellette. Először nem is vettem észre, hogy ettől a toniktól van. Nem használtam egy darabig, aztán egy idő után már ismét zsíros volt. Gondoltam, jól van, csak meggajdult valami a szervezetemben biztos... Nos, most megint elkezdtem használni módjával, és lőn, nem zsírosodik a bőröm!
Csak ez lehet! Az egyetlen valamit érő termék esetemben. Akinek viszont száraz a bőre, annak emiatt nem ajánlom, hiszen akkor mit csinál vele?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

babuss

2020. február 11.

Kicsit valóban szárít, de ez a dolga. Előkészíti a bőrt a tápláló bőrápolásra. Tehát nem hidratáló vagy tápláló tulajdonságokkal kell rendelkeznie. A mentolos, csípős érzés valóban így van, de nekem például eszméletlen jól lesimítja a bőröm, és miután hetek óta használom, totálisan érezhetően simább a bőröm általános állapota. Ettől függetlenül osztom, hogy fura érzetet ad, és azért a mindennapi használatával óvatos lennék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

annamariav

2020. február 6.

Tragédia. Rommá szárítja a bőröm, csíp, és még pattanásos is lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Tragédia. Rommá szárítja a bőröm, csíp, és még pattanásos is lettem.

Riababa

2020. január 19.

Adventi kalendárium van volt. 2. helyen alkohol van. Ezen kívül mentol és egyéb irritáló összetevő is van benne.
A kukában landolt, úgy hogy csak zúgott. Szêgyen Clinique!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

A kukában landolt, úgy hogy csak zúgott. Szêgyen Clinique!

molivi

2020. január 11.

3 lépéses szettben használom, nekem nagyon bevált eddig. Kevés kell belőle és szépen előkészíti a bőrt a hidratáláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

bianka411

2019. december 1.

Fiatalabb koromban nagyon szerettem, 3 lépéses csomagban rendszeresen vásároltam, aztán rájöttem, hogy jobb áron is lehet jobb terméket kapni. Elégedett volta vele, csak mára már tudom, hogy sokkal jobb professzionális terméket is kaphatok a pénzemért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

MaFa

2019. november 19.

A 3 lépéses csomagot vásároltam meg belőle. Ezzel a termékkel viszont óvatosan kell bánni, elvileg lehet napi 2x használni,de szerintem nem ajánlatos. Én is próbálkoztam vele,hogy reggel ezzel tisztítottam meg az arcomat,de teljesen kipirosodott és kiszáradt. Szóval heti 1-2x használom éjszakára, a pattanásokat jól leszárítja és pórus összehúzó hatása is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

princesscarolyn

2019. november 11.

Tiniként imádtam, mert nagyban visszafogta a pubertáskori zsíros bőröm olajosságát, és úgy emlékszem, hogy csökkentek a pattanásaim is. Sok év kihagyás után, valamiért úgy gondoltam, hogy visszatérek rá, viszont be kellett látnom, hogy valszeg az én bőröm is sokat változott, és egyáltalán nem viseli jól ezt a mennyiségű alkoholt.. Teljesen kipattogtam az orcákon, a homlokon, az állon és az orr tövében, majd miután abbahagytam a használatot, szépen fokozatosan el is múltak (így biztosan ettől jöttek ki).

Most, hogy egy picit több termékre rálátok, mint 15 évesen, és több infóm van az összetevőkről is, szerintem borzasztó nagy lehúzás. Sokkal szebb INCI-s termékek vannak manapság, ezerszer jobb áron akár a gyógyszertári vonalon, deciemnél vagy a koreaiaknál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

nonahkee

2019. szeptember 30.

Ez a csodaszer tönkretette a bőröm:)
Maximum 2 hétig használhattam, akkor is csak napi egyszer esténként, betartva a 3 lépés parancsolatait. Ez idő alatt egész szép volt az arcom, egészséges ragyogást kapott és sima volt. Aztán gondolt egyet és lemarta a bőrt a fejemről. Az arcom alsó része - orr- és szájkörnyék, áll - kompletten begyulladt, kiszáradt, fájó-viszkető apró kiütésekkel lett tele. Azóta másfél hónap telt el és kezelés ellenére alig látható javulás. Köszönöm Clinique :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Ez a csodaszer tönkretette a bőröm:)

Lillaa

2019. július 14.

Jol tisztit, nem szarit. Napi 1x hasznalom. Csodat nem vartam tole, pont annyit tud amennyit egy sima toniknak tudni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.