Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolás

Cukrot és tengeri sót tartalmazó testradír.

wifey

2015. május 11.

Nagyon nagyon jó! Szuper az illata, és használat után valóban babaőröm lesz. Nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

andrea.horvath79

2012. január 25.

A legjobb testradír, amit valaha használtam + kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

A legjobb testradír, amit valaha használtam + kellemes illata van.

Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Citral

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.