Clarins

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Katica13-D, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 6900 Ft

Intenzíven hidratálja és revitalizálja a száraz bőrt. Visszaállítja a kiegyensúlyozott hidratációt és a bőrt egész nap frissen tartja. Segítségével a bőr visszanyeri természetes szépségét és egészséges ragyogását. Nyugtató, krémes textúrájú és kellemes illatú Allergia tesztelt. Nem komedóképző.

Ár: 6900 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
youdith

2018. június 17.

Vízhiányos bőrűeknek kötelező ez a krém. Feltölti nedvességgel a bőrt, rugalmas lesz, de nem lesz zsíros. Éjszaka szoktam feltenni és másnap reggel pihe-puha az arcom és még reggel krémezni sem kell a smink alá. Egy csoda, a legjobb krém, amit valaha próbáltam, az SOS maszkja is elképesztő. Minden fillért megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

deodata96

2017. december 19.

Jó termék, ezt én és édesapám teszteltük, neki nagyon száraz a bőre, neki maximálisan bevált, viszont árban vannak kedvezőbbek, amelyek ugyanezt tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

tillisilli

2017. november 19.

Update 2017 nov: elhasználtam, és nem vettem újra, hanem helyette a Clinique éjszakai maszkját, hatásában ugyanolyannak találtam, de a clinique-nek kedvezőbb az ára, és nincs illatosítva, úh átnyergeltem arra.

2017 ápr: Ejszakai krém "helyett" hasznalom. Teljesen beszívódik, akármennyit ken az ember, uh altalaban nem kenek annyit mint egy pakolás/maszk esetén, kivéve ha nagyon száraz a bôröm, de ez nemigen fordul elo miota ezt a cuccot hasznalom.
Nagyon kellemes feltöltött, puha, hidratalt bört eredmenyez nalam. Abszolut megéri a borsosabb árat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Monde

2017. március 11.

Szeretem ezt a terméket, ezen a télen sokat segített. Volt úgy, hogy kétnaponta ő volt az éjszakai krémem. Kiadós, megéri az árat. Telt, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

emcuscicus666

2016. október 7.

A hamlo, vizhianyos boromre kerestem egy jo hidratalo maszkot, es ez nagyon megtetszett. Hatalmas mennyiseget kapunk, szerintem siman eleg egy evig szamomra.
Ejszakara fent is szoktam hagyni, nem zsirosodik a borom hamarabb, nagyon jol felszivodik, remekul hidratal. Igazabol mar elmondtak mindent elottem. Igazan megeri beruhazni ra, foleg a hideg kozeledtevel jo felkeszulni, es megelozni a bajt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Ingrid123

2016. szeptember 27.

Másik Clarins termék vásárlásához kaptam ajándék mintát belőle. Éjszakai krémnek használom, mivel nem igazán maszk-szerű krém, inkább egy erősebb hidratáló. Annak viszont kiváló! Reggel csodásan feltölti az egyébként nagyon száraz bőrömet, kipihentebb, simább arccal ébredek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

N0emi

2016. augusztus 4.

Imádom! Az összes Clarins terméket, de ez a No. 1. Én gyakorlatilag éjszakai arcápolónak használom, soha nem szoktam lemosni, de nem zsírosítja a bőrt, sőt! Nyáron kezdtem el használni, majdnem minden este felkenem, de a melegben sem sok a bőrömnek, ami talán még sose volt ilyen szép :) Napozás után is segít a húzódó bőrön. Biztosan újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Evelyn7

2016. július 29.

A Douglasban kaptam ajándék termékmintát és az itt olvasott vélemények alapján gondoltam kipróbálom. Egyszerűen imádom éjszaka 15-20 percet hagyom az arcomon majd lemosom. Ez a maszk csodákat tett már 1-2 használat után észrevehető a változás, egységesíti az arcbőrt pihe puha friss üde lesz tőle nekem az illata is kellemes. Egyetértek a pirosság és a kis vonalak is halványulnak. csak ajánlani tudom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Lauu

2016. július 24.

Extrán vízhiányos bőrömre kerestem hidratálót és ezt a terméket ajánlották. 2 mintát használtam el, majd megvettem a teljes kiszerelést. Esténként szoktam a szérum fölé kenni és általában nem mosom le. Reggelre nagyon szépen feltölti a bőröm, nem irritál, kellemes az illata, nagyon elégedett vagyok vele.
update: Egy álom ez a maszk, én kb krém helyett használom szinte minden este, az extra vízhiányos bőröm tökéletesen rendberakta, az apró vonalak halványulnak, és eltűntek a pattanások, piros foltok, egyenetlenségek is......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

sztinke

2016. július 24.

Mivel elég drága, hiába használtam el nagy elégedettséggel 2 mintát, próbáltam olcsóbb alternatívát keresni helyette. De nem találtam... Így rászántam magam és megvettem a teljes kiszerelést. És nem bánom. :)
A bőröm vegyes, tág pórusú, zsírosodásra hajlamos, vízhiányos. Ez a pakolás viszont éppen jó rá. :) A heti nyomkodásos-pakolásos arctisztításom után használom. Nagyon jól lenyugtat, feltölt, kisimít és hidratál.
Nagyon kellemes, krémes az állaga, de akármennyit kenek fel belőle, sosem kell felesleget letörölnöm, maradéktalanul beissza a bőröm.
A minősége miatt 5* jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

A minősége miatt 5* jár neki.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak