Clarins

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakápoló olaj, mely táplál és kiemeli az ajkak természetes szépségét. Innovatív formulával, mely fényes, nem ragacsos réteget képez az ajkakon. Mogyoró, organikus jojoba és mirabell (Honey) vagy málna (Raspberry)  olaj tartalma révén ápolja az ajkakat.

2 színben kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Krisztidor

2024. május 19.

Nekem ez "a lip oil". Pont jó az állaga, nem túl híg, de nem is ragacsos pont jó. Viszonylag sokáig az ajkakon marad és nem szívódik be teljesen, közben nem ragacsos és klasszul hidratál. Az applikátor használata nagyon kényelmes, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 19.

Margareta13

2023. október 19.

Ajándékba kaptam és olyan szép színe van. Az applikátora pedig fantasztikus, könnyű vele felkenni a terméket, nagyon kényelmes. Nem a legtartósabb, de a színe és a könnyű érzete kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 19.

tmelcsi73

2023. július 7.

A Shimmer változatból van meg 3 verzió 04,05,08. Nagyon jól táplál és közben csodásan, szikrázóan csillog.Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 7.

manobeka

2023. január 13.

Nekem bejött ez, pedig nem sok reményt fűztem a dologhoz. Shimmer változatból van kettő, 06-07-esek.Nem kell megijedni a színétől, először ijesztő, de valójában szájra felkenve összeadódik a szájunk színével, az irriizáló csillámokkal és az alap árnyalattal.Olyan szép természetes csillogást ad, egy kis színezéssel.Pont ezért szeretem, mint olaj is jól funkcionál. A sima változatait eladtam, ezek jobbak.Hátránya, hogy ha lekopik az olaj a csillámok bizony ott maradnak, figyelni kell rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. január 13.

orchidea8627

2022. július 7.

viszonylag sokáig az ajkakon marad és nem szívódik be teljesen, közben nem ragacsos és klasszul hidratál.
A gyümölcsös-cukorka illatok nem jönnek be, a mentás viszont szuper, nem erősen mentolos, vaníliás és színre áttetsző.
Jó kiadós adag, az applikátor használata nagyon kényelmes, nagyon elégedett vagyok vele.

Update: közben beszereztem a megújult verzió Raspberry és Pitaya árnyalatait, nagyon szeretem őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 7.

KisHeni

2022. július 7.

Nekem a méz és a menta vannak meg és mindkettőt imádom ( a mentás picit hűsítő hatású). Így a nyári melegben nagyon sokszor nyúlok értük, mert nagy hidratálásra nincs szüksége az ajkaimnak, viszont felkenve olyan szép tükörfényes mint egy szájfény. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

scorpionqueen

2021. november 16.

Hála égnek nem tartott sokáig a Dior Lip Glow pótlását megtalálni tudása tekintetében. Ez a kis aranyos pontosan ugyanúgy hozza a "reggel ezzel indítom a napot és hidratálás megoldva" témát, nagy megkönnyebbülésre. Egyedüli különbség, hogy a szín nem olyan erőteljes, élénk, mint a régi Lip Glownál volt, ez egy áttetsző, nagyon enyhén színezett termék. Cserébe tényleg erősen hidratál. Az olajosságot nem igazán lehet érezni benne, sokkal inkább egy jó sűrű, ámbár puha szájfény érzetét kelti az ajkakon, kifejezetten kényelmes viselet nekem. Raspberry árnyalatot vettem, a szám saját színén sajna nem igazán látszik, legközelebb sötétebbet veszek. Szeretem egyébként, kívánja reggelente a szám azt a fajta puha kényelmet, amit ad.
Kivitel: kicsi, szögletes tubus, rövid szárú, viszonylag nagyobb fejű applikátorral. A tubus nyaka elég szoros, mindig félek, hogy rám fröccsen, illetve túl sokszor kell belemártanom emiatt az applikátort, mire végzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

k.boglarka

2021. november 2.

Honey-t vásároltam meg, szépen a csillog az ajakakon, nem szárít, nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Honey-t vásároltam meg, szépen a csillog az ajakakon, nem szárít, nem ragad.

svivko

2021. január 27.

Gyorsan eltűnik az ajkakról és engem sajnos szárít is, csalódás volt a vélemények után. Sem szájfénynek, sem ajakápolónak nem tudom így használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

ercsike76

2020. június 20.

3 színben is megvettem mert annyira megszerettem. A Candy egy picit rózsaszínesen megszínezi az ajkakat, a Mint árnyalatnál fehérebbnek tűnnek a fogak, és a Honey Glam pedig egy mézszínű csillámos darab, ez szájkontúr ceruzával kombinálva nagyon szexi.

Állagra: közepesen sűrű géles olaj, ragacsos marad de ez egyáltalán nem zavaró.Mindegyiknek más az íze, illata, kellemes. Szuperül hidratál! Ami tény, hogy nem tartós, sokszor kell újrakenni. Ami nekem nagyon fontos volt, hogy egyáltalán nem szárít! (sajnos más ajakfénnyel jártam már így)
Az applikátora nagyon jó formájú, elég anyagot felvesz. Egy picike tubus elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.