Clarins

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 4425 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 4425 Ft

Ajakápoló olaj, mely táplál és kiemeli az ajkak természetes szépségét. Innovatív formulával, mely fényes, nem ragacsos réteget képez az ajkakon. Mogyoró, organikus jojoba és mirabell (Honey) vagy málna (Raspberry)  olaj tartalma révén ápolja az ajkakat.

2 színben kapható

Ár: 4425 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj - 01
Ár: 3500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Anheszenamon

2019. április 20.

Nekem télen, fűtési szezonban ez kevés volt a kiszáradt ajkaimra, de most tavasszal elővettem és szívesen használom. Csak éjszakára kenem fel, napközben idegesít, mert ragacsos, nehéz és amúgy is rúzspárti vagyok. A sárga verzió van meg, ajándékba kaptam. Számomra az árát semmiképp nem éri meg, elkenegetem, de nem fogom megvásárolni magamnak, mert megvannak a bevált ajakápolóim, amik sokkal jobbak ennél (Carmex, Laneige, Uriage)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

erynis

2019. február 24.

Én nagyon nem szeretem, ragacsos, nehéznek érzem, és bár hidratál, de korántsem lehet egy lapon említeni más, általam nagyon kedvelt ápolókkal (Laneige, Burt bee's). Ár-érték arányt tekintve sem az igazi. Nekem nem jött be :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

ludri97

2019. január 29.

Azt hittem a clarins kek apolojat semmi nem tudja uberelni. Hat ez egy csodaszer, imadom!!!!! Nem olcso, de megeri! Nekem nem ragacsos abszolut. Uj kedvenc lett:) ha elfogy ujraveszem. Amugy a honey arnyalat van meg 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Izar

2018. december 22.

Candy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok.

Mióta sikerült az arcszínemhez passzoló sárgás tónusú alapozót beszereznem, azóta bolondulok mindenért, ami fukszia színű, mert annyira feldobja az arcom. Ez nagyon szuper kis termék azoknak is, akik nem mernek bevállalni egy fullos fukszia színű rúzst, mert áttetsző, épp csak egy kis színt ad az ajkaknak. (Félreértés ne essék, van szín, felkenés után rögtön még nem annyira, de 5-10 másodperc elteltével már nagyon is.)

Az ápoló hatása nekem megfelel, bár nem mondom, hogy nincs ennél kellemesebb állagú/érzetű szájkencém. Picit ragacsosnak érzem, de messze nem Juicy Tubes vagy MAC Lipglass kategória. :-) A ragacsosságért cserébe sokáig fent marad a számon, és az enyémnél a szín is sokáig megmarad.

Az applikátor tényleg elég nagy, de mókás vele dolgozni és tényleg olyan, mintha masszírozná a szám.

Az illata nosztalgikus, valamiért a gyerekkoromat juttatja eszembe (ami 30 éve volt :-D), de nem tudom, hogy minek volt ilyen illata/íze akkoriban.

Nekem az Instant Light Lip Perfector jobban bejön állagra és ápoló hatásra, de ez is egy nagyon korrekt kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Candy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok.

Petrence

2018. október 3.

Nekem a Honey van meg belőle. Semmi erős íz vagy illat, emiatt kellemes. Puhít és hidratál. Engem kicsit zavar, hogy ragacsos a szám tőle, viszont nagyon jól fed és nem jön le ha eszem vagy iszom. Tetszik, hogy nagy puha applikátora van, szinte buzdít, hogy használjam. :) Csak a ragacsosság miatt nem 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 3.

Ditti79

2018. szeptember 7.

Ő az én kis csodatevőm.Főleg télen eléggé cserepesednek az ajkaim és egy-két nap használat után olyan gyönyörűen rendbe teszi őket,hogy csak na :) Pedig csak reggelente teszem fel,nem vagyok az az újrakenegetős,magammal cipelős tipus...és még így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

sarria

2018. augusztus 29.

Nagyon szeretem, megvan mind a két típus, de talán a Honey jobban bejön. A pirosat a színe miatt annyira nem használom ki, de tény, hogy mind a kettő nagyon jól teljesíti a beígérteket. Ápol, nem hagy ragacsos érzést, kellemes az illata. Matt rúzs felé is szeretem és hosszabb távon fennmarad, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

MissL

2017. június 26.

Óh,hogy én mennyire imádom!
Valóban ápolja az ajkakat,nem tűnik el csak úgy,ivás/kisebb evés után nekem megmarad; már nyilván nem fénylik,de érzem az ápoló hatását még akkor is.
Kicsit féltem,hogy nyáron nem lehet majd jól használni a formulája miatt,de most is szuper,egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Óh,hogy én mennyire imádom!

ylexe

2017. május 1.

Kicsit ragacsos, de nem vészes. 2-3 órát fenn marad, akkor is, ha iszom, szóval ez nem rossz teljesítmény tőle. Majd még updatelek. UD: ragacsos, és darabokban kopik. Undi. (Honey árnyalat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Bb.Sophie

2017. április 27.

A raspberry árnyalatot vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele: a funkcióját tökéletesen betölti, pont annyi színt ad az ajkaimnak amennyi kell, nem ragacsos, nem szájfény-szerű. Biztos hogy állandó lakója lesz a táskámnak, de nem érzem kihagyhatatlannak.
Az 1- t azért adtam, mert ennyiért igazán lehetne üveg a csomagolása (és nem műanyag), illetve indokolatlanul nagy az applikátor feje. Mire sikerül beletolni a tubusba, keletkezik kb 30 buborék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate