Clarins

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 4425 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 4425 Ft

Ajakápoló olaj, mely táplál és kiemeli az ajkak természetes szépségét. Innovatív formulával, mely fényes, nem ragacsos réteget képez az ajkakon. Mogyoró, organikus jojoba és mirabell (Honey) vagy málna (Raspberry)  olaj tartalma révén ápolja az ajkakat.

2 színben kapható

Ár: 4425 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

manobeka

2022. január 8.

Nekem bejött ez, pedig nem sok reményt fűztem a dologhoz.Inkább vízhiányos a szám a pajzsmirigy miatt, ezért az ilyen méhviaszos agyon hypeolt dolgok soha nem is voltak jók.Ezt nagyon megszerettem.Nagyon szeretem benne, hogy elég naponta max 3-szor felkenni, mindent kibír és tényleg hidratál is. Nagyomn sokáig elég.Kevésbé ragad,mint a Dior Addict lip oil, amit pont azért nem szeretek, mert olyan mint egy ragasztó.Az illata viszont olyan semmilyen sajnos.Azért a Labelloé pöpecebb.:-D a mentolos a kedvencem,olyan az illata mint az EOS világoskék ajakápolónak.
Van egy video a neten, miszerint rúzs alá is jó, de nekem úgy nem jött be, elmászik a rúzs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 8.

scorpionqueen

2021. november 16.

Hála égnek nem tartott sokáig a Dior Lip Glow pótlását megtalálni tudása tekintetében. Ez a kis aranyos pontosan ugyanúgy hozza a "reggel ezzel indítom a napot és hidratálás megoldva" témát, nagy megkönnyebbülésre. Egyedüli különbség, hogy a szín nem olyan erőteljes, élénk, mint a régi Lip Glownál volt, ez egy áttetsző, nagyon enyhén színezett termék. Cserébe tényleg erősen hidratál. Az olajosságot nem igazán lehet érezni benne, sokkal inkább egy jó sűrű, ámbár puha szájfény érzetét kelti az ajkakon, kifejezetten kényelmes viselet nekem. Raspberry árnyalatot vettem, a szám saját színén sajna nem igazán látszik, legközelebb sötétebbet veszek. Szeretem egyébként, kívánja reggelente a szám azt a fajta puha kényelmet, amit ad.
Kivitel: kicsi, szögletes tubus, rövid szárú, viszonylag nagyobb fejű applikátorral. A tubus nyaka elég szoros, mindig félek, hogy rám fröccsen, illetve túl sokszor kell belemártanom emiatt az applikátort, mire végzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

k.boglarka

2021. november 2.

Honey-t vásároltam meg, szépen a csillog az ajakakon, nem szárít, nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Honey-t vásároltam meg, szépen a csillog az ajakakon, nem szárít, nem ragad.

svivko

2021. január 27.

Gyorsan eltűnik az ajkakról és engem sajnos szárít is, csalódás volt a vélemények után. Sem szájfénynek, sem ajakápolónak nem tudom így használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

ercsike76

2020. június 20.

3 színben is megvettem mert annyira megszerettem. A Candy egy picit rózsaszínesen megszínezi az ajkakat, a Mint árnyalatnál fehérebbnek tűnnek a fogak, és a Honey Glam pedig egy mézszínű csillámos darab, ez szájkontúr ceruzával kombinálva nagyon szexi.

Állagra: közepesen sűrű géles olaj, ragacsos marad de ez egyáltalán nem zavaró.Mindegyiknek más az íze, illata, kellemes. Szuperül hidratál! Ami tény, hogy nem tartós, sokszor kell újrakenni. Ami nekem nagyon fontos volt, hogy egyáltalán nem szárít! (sajnos más ajakfénnyel jártam már így)
Az applikátora nagyon jó formájú, elég anyagot felvesz. Egy picike tubus elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

orchidea8627

2020. április 24.

Nekem ez "a lip oil". Pont jó az állaga, nem túl híg, de nem is ragacsos pont jó.
viszonylag sokáig az ajkakon marad és nem szívódik be teljesen, közben nem ragacsos és klasszul hidratál.
A gyümölcsös-cukorka illatok nem jönnek be, a mentás viszont szuper, nem erősen mentolos, vaníliás és színre áttetsző.
Jó kiadós adag, az applikátor használata nagyon kényelmes, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Lorna

2020. február 10.

2018 áprilisában vettem egy ilyen olajat Rapsberry színben. Számomra ez nagyon messze van az olajtól. Nekem ez egy tipikus szájfény amit ragacsosnak érzek, és amibe beleragad a hajam mint bármelyik másik szájfénybe. Amit szeretek benne az a bumfordi aplikátora. Nagyon aranyos és kellemes használni. Nem hinném, hogy valaha újravenném, inkább a rúzsokat kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Anheszenamon

2019. április 20.

Nekem télen, fűtési szezonban ez kevés volt a kiszáradt ajkaimra, de most tavasszal elővettem és szívesen használom. Csak éjszakára kenem fel, napközben idegesít, mert ragacsos, nehéz és amúgy is rúzspárti vagyok. A sárga verzió van meg, ajándékba kaptam. Számomra az árát semmiképp nem éri meg, elkenegetem, de nem fogom megvásárolni magamnak, mert megvannak a bevált ajakápolóim, amik sokkal jobbak ennél (Carmex, Laneige, Uriage)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

erynis

2019. február 24.

Én nagyon nem szeretem, ragacsos, nehéznek érzem, és bár hidratál, de korántsem lehet egy lapon említeni más, általam nagyon kedvelt ápolókkal (Laneige, Burt bee's). Ár-érték arányt tekintve sem az igazi. Nekem nem jött be :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

ludri97

2019. január 29.

Azt hittem a clarins kek apolojat semmi nem tudja uberelni. Hat ez egy csodaszer, imadom!!!!! Nem olcso, de megeri! Nekem nem ragacsos abszolut. Uj kedvenc lett:) ha elfogy ujraveszem. Amugy a honey arnyalat van meg 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate