Clarins

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Clarinsklub-n 9600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki000, Módosítva: 2015. január 7.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Clarinsklub, 9600 Ft

Szabályozza a faggyúmirigy működését, összehúzza a pórusokat és tisztítja a bőrfelszínt. A könnyen felszívódó textúra nyugtatja és puhítja a bőrt. Mitesszerképződést gátló.

Ár: 9600 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
umpalumpa

2018. június 29.

Na, nálam ez az a cucc, ami magában alkalmazva sosem szívódik fel, sőt vastagon ül és idegesít. Csak könnyű hidratálóval keverve működik. Enyhíti a pirosságot, kicsit szűkebbnek látszanak a pórusaim.
Ebben a nyári, nedves melegben nem tudok faggyúcsökkenésről beszámolni, de úgy sejtem alacsonyabb hőmérséklet idején ez is mérhető lesz. Vaaagy nem használom elég sűrűn, tehát nem minden este.
Bevallom anno jobban meg voltam elégedve a Decleor Ylang-ylang olajával többek között, mert könnyebbnek találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Hanna6

2018. március 30.

Még a tonictól nedves bőrömre viszek fel pár cseppet. Nappalra a mattító alapozómmal együtt jól működik, hidratál, de 8 óra múlva sem fényesedik ki a bőröm. Éjjszakára is használom egy kis plussz hidratáló krémmel. Nem gondoltam, hogy a zsíros (és vízhiányos) bőrömre rengeteg kipróbált krém után egy olaj lesz jó...
Eddig télen és tavasszal használtam. A nyári melegben lehet, hogy sok lesz, meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

adri0419

2017. augusztus 18.

Nem bírtam elhasználni, nem bírom elviselni a zsíros érzetet a bőrömön, amit maga után hagy. Nem szívódik fel rendesen. Zsíros bőrre ajánlják, de szerintem száraz bőtre való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

realet

2017. április 2.

Kis mintát használok és -eddig- nem hittem volna, hogy lehetséges tartós béke egy arcolaj és a T-vonalam között. Könnyen beszívódik, kisimít (homlok), feltölt, mattít(?!) egész nap(!?). Szóval tud a kicsike, és rettentő sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

hrk

2016. október 22.

Arcra nekem nem vált be sajnos. Az illata nagyon finom, bár inkább masszászolajhoz illő. Rögtön első használat után apró pici piros gyulladt göbök jelentek meg az arcomon- de nem is ez zavart leginkább, hanem hogy szárította a bőröm. Valószínűleg masszázsolajnak fogom elhasználni (nem arcra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

emcuscicus666

2016. május 19.

Nem gyakran hasznaltam eddig, mivel bekoszontott a joido, es kezd megszunni a hamlas a boromon, azonban amikor hasznalom, csak amulok...
Az illata fantasztikus, bar ez a legkevesebb szerintem. Ki kell tapasztalni kinek hogy mukodik jol. En vagy hidratalohoz csepegtetek 3-4 cseppet, vagy a Biotherm arcpermettel fujom be az arcom, es utana ebbol szinten 3-4 cseppett bemaszirozok a borombe. Mindket alkalommal csodas puha lesz a borom, nem fenyesedik ki olyan hamar napkozben, ugyanakkor a hamlo, huzodo bor erzetet is megszunteti.
Termeszetesen ejszakara kell hasznalni, igy ha kicsit tobbet csepegtetunk ki, problema nelkul be tud szivodni az ejszaka folyaman.
A mennyiseg eszmeletlen sok... soha sem fogyna el, igy kis uvegcsekben ajandekozok belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

MariannaHusztik

2015. november 24.

Ez eddig a legjobb a kiszáradásra hajlamos, problémás bőrömre. Hidratáló, nyugtató hatású. Zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Krisz78

2015. július 3.

2015.03.19.
Jó néhány blog és külföldi véleményezés meggyőzőtt, arról, hogy meg kell vennem.
Szívtam a fogam az ára miatt, de majd kihagyok 1-2 "mattító" vásárlást a jövőben.
Első este ment alá egy kis LRP hydreane legere és úgy az olaj.Rosszul voltam már a látványtól is:tocsog a homlokom!Tudom,tudom:hiszen olajat kentem rá.
Na, jött a fekete leves:másnap reggel még mindig tocsogott a homlokom, majd a napi rutin és sminkelés után egész nap törölgetnem kellett zsepivel a homlokom.Nem győztem mattító púderezni, de semmit sem ért.
Annyira mérges lettem, hogy több, mint 1 hétig elő sem vettem.
2 napja ismét előkerült.Ezúttal a jimjams liposzómás géljét kentem alá.
Reggel annyira vállalható volt a fejem, mint még soha!
Napközben is elég volt a szokásos déli utánpúderezés.
Most bizalmat adok neki és megpróbálom legalább 1 hónapig minden este használni, hátha kifejti hatását.
Ha nyerő lesz, jövök újra.
De addig is csak 2 csilli!
2015.07.03.
Jöttem felpontozni.
Szorgalmasan használgattam a liposzómás géllel és gyönyörűen működik/-nek.
Újabban már csak 1 héten 2-szer használom.Reggelente a bőröm teljesen matt (de nem száraz), és a napközbeni fokozott faggyútermelés is megszűnt.
Tényleg csodaszer, pedig nem hittem volna, h. egy olaj fogja megoldani a homlokom csillogását :)
Kb.2 életre való adag van az üvegben, így a felét feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

2015.03.19.
Annyira mérges lettem, hogy több, mint 1 hétig elő sem vettem.
2 napja ismét előkerült.Ezúttal a jimjams liposzómás géljét kentem alá.
Reggel annyira vállalható volt a fejem, mint még soha!
Napközben is elég volt a szokásos déli utánpúderezés.
Ha nyerő lesz, jövök újra.
De addig is csak 2 csilli!
2015.07.03.
Jöttem felpontozni.
Szorgalmasan használgattam a liposzómás géllel és gyönyörűen működik/-nek.
Kb.2 életre való adag van az üvegben, így a felét feltettem eladásra.

GlamourAndStyle

2015. február 14.

Na, ezt sem gondoltam volna, hogy valaha olajjal fogom kenegetni az arcbőrömet. Normál bőrtípusom van, szerencsére nem igényel különösebb odafigyelést, néha a pórusaim tágabbak egy kicsit a kelleténél vagy kifényesedik a T-vonalam és ennyi. A clarins.hu-s rendelésem mellé kaptam egy rakás mintát, köztük ezt és a kék orchideás arcápoló olajat.
Az illata számomra isteni, olyan, mint egy relaxáló szauna olaj. Legelőször éjszakára használtam, gondoltam ez mégis csak egy olaj, nappal azért nem akarok fényes fejjel rohangálni, de alaptalan volt a feltételezésem, ugyanis maradéktalanul beszívódik a bőrbe és sem fényes réteget, sem pedig olajos érzetet nem hagy a bőrömön. Gazdaságos, nem kell belőle túl sok, nekem a kis 2 ml-es fiola 2 hét használatra volt elegendő. Ez alatt az idő alatt a bőröm még jobb állapotba került, a pórusaim egyáltalán nem látszanak, nem tömítette el őket és nem okozott pattanásokat sem. Nagyon jól hidratál, akár arcmasszázshoz is tökéletes. Engem maximálisan meggyőzött nem csak a hatása, hanem nyilvánvalóan az is, hogy ez az olaj formula moyt mindenben nagyon megy. Már rendelem is a teljes kiszerelést, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

ftbnny

2013. szeptember 5.

Ajándékba kaptam egy mintát egy jófej eladótól, minimális adag, de úgy őrzöm, mint a legféltettebb kincsemet, és csak nagyon apránként, különleges alkalmakkor használom.
A legjobb cucc kombinált-érzékeny bőrre, amit valaha is használtam.
Nyilván nem kimondottan zsíros bőrű kamaszoknak találtál ki, az egész termékcsalád nem nekik szól, de az én korosztályomban még nem hallottam rá panaszt.
Az illata mennyei, olajról van szó tehát természetesen éjszakára használom, puhít, hidratál, nem leszárítja a pattanásokat, mitesszerekre nem jó, viszont éjszakai bőrtáplálónak kiváló az én kevert bőrömre, ami nagy ritkán képes egy-két bosszantó pattanással meglepni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

A legjobb cucc kombinált-érzékeny bőrre, amit valaha is használtam.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.