Clarins

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misno, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   parfümériák, online

Szemöldök formázó paletta

Három szemöldökárnyékoló púder az ív újraformázásához, használható külön-külön, vagy kombinálva.

• Egy „nude pink” árnyalatú kompakt szemhéjpúder a szemek élénkítésére.
  • Egy áttetsző wax textúra, a rakoncátlan szálak egész napon át tartó megszelídítésére, és rögzítésére.
  • Egy dupla végű szemhéjárnyékoló applikátor, ecset és szivacs véggel, egy kefe és egy mini csipesz.

Guppi

2017. július 9.

Kicsit fèlve vettem meg, azt hittem biztos majd ebben is csak az egyik színt tudom majd használni. Ès nem! Ha keverem a 3 árnyalatot, úgy lesz a legszebb. A wax miatt pedig pluszpont jár, szeretem ha van a szemöldökformázómhoz, úgy èrzem azzal lesz bombabiztosan lerobbanthatatlan. A "szemhèlyárnyaló" is meglepően jól használható. Klassz kis jószág ez, megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate