Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 11625 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fecske, az összetevőket feltöltötte: Lyric, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Clarinsklub, 11625 Ft

Erősíti és feszesíti a szöveteket és megelőzi a bőr megereszkedését a bőr rugalmasságának növelésével. Használat: Kis mennyiségben vigye fel a nedves bőrre a test egészén vagy a problémás területeken alkalmazva. Lágyan masszírozza be, majd ezt követően lehetőség szerint, hideg vízzel zuhanyozzon. A még nagyobb hatékonyság érdekében használjon hetente egyszer Clarins testradírt. Terhesség idején különösen ajánlott.

Ár: 11625 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Bedo169

2019. március 13.

Isteni - terhességi csíkok ellen használtam, és kiválóan teljesített. Narancshéjillatú, nyáron még jobban hidratál és fényessé teszi a bört.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

szilvi

2014. október 9.

Várandósságom alatt hasznátam többek közt ezt a terméket...Szuper! Egy terhességi csíkom sem maradt, nem tudom, hogy ennek köszönhetően vagy másnak, de az összes közül, ezt szerettem a legjobban. Feszes, hidratált lett tőle a bőröm, ami pár napig tartott is használat után. Érdekes, hogy hideg vízzel kell leöblíteni, miután felkentük. Nyáron a legjobb használni, mert nagyon felfrissíti az ember lányát.Az illata mesés. Egy baj van vele, drága és gyorsan fogy. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Citral

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.