Classic Nails

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anettke, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Savmentes, 4 az egyben, műköröm előkészítő folyadék. Vízelvonó, zsirtalanító, fertőtlenítő, gombátlanító hatás.

Classic Nails géllakk szett
Ár: 4000 + szállítási költség , Eladó: Nikk89
Állapot: leírásban egyenként, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után a választott szállítási móddal tudom küldeni

magyaredina

2016. május 26.

A többi társával együtt használom. Szuperül működik a végeredmény függvényében. Az ecset siralmas, de használat közben rájöttem, hogy ennél a fázisnál nem is lényeges. A lakkok keféje szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Anettke

2016. február 17.

Valóban tökéletes előkészítő! Eddig nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Valóban tökéletes előkészítő! Eddig nagyon bevált!

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Blue 1