Clean

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   13 400 Ft

2012-ben kiadott, virágos-fás-pézsmás illat.

Illatjegyek: fehér pézsma, virágok

Chrissy

2020. július 1.

Szeretem, ha azt kapom, ami ra van irva egy termekre es nincs benne atveres. Ez a parfum ilyen. Clean. Tiszta. Frissen mosott ruha, zuhanyzas utani frissesseg illat, babapuderes lagysag, bababőr, a frissen mosott haj illata uvegben. Egy kis tavaszi viragos fuvallattal.
Feher pezsma, viragok.
Ennyi, se tobb, se kevesebb.
En nagyon szeretem, mert igazi komfort illat, mindenhez megy, a kiskosztumtol a pizsamaig. Barmikor hasznalhato, hajnalban, hogutaban, fagyban es szelben.
Mindemellett nem marad eszrevetlen, mert eleg tartos is, es erezheto, korbeleng. Az irodaban egy kollegano meg is kerdezte mi ez, szerinte egy uj auto illatara hasonlit. 🤭
Bar egyszeru illat, megsem ocska, van benne eppen annyi elegancia es minoseg, hogy nem gondolnam katalogus illatnak vagy piaci gagyinak. Nem is egy Chanel persze.
Jolly-jokerkent hasznalom, amikor nem tudom mit fujjak, amikor nyugos vagyok es semmi nem jo, amikor egy kis megnyugtato, körbeölelő, puha, baratsagos tisztasagillatra vagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Feher pezsma, viragok.
Ennyi, se tobb, se kevesebb.

elixir

2019. augusztus 2.

Ajándékba kaptam, kedves tisztaságillat, nekem egy picit édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Ajándékba kaptam, kedves tisztaságillat, nekem egy picit édes.

GNóri

2018. július 4.

Szeretem a Clean illatok minimalizmusát, és szerencsére jól együtt is működnek a bőrömmel. Ez a Skin viszont csalódás volt. Eleinte púderes, édeskés, már-már balzsamos-borostyánosnak érzem, majd egy kis pézsmás, Pur Blanca-szerű illat lesz belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Heloise

2016. szeptember 12.

Érdekes, hogy senki nem írja le azt, ami nekem elsőre eszembe jut róla..PÚDER... Sima púderes illat, amit nehezen lehet "bőr" illatnak hívni, maximum ha kisbabáról van szó. :) Nem is tudom emiatt, hogy mit gondoljak róla. Tetszik is meg nem is. Szagolgatom, barátkozunk, de hogy én ezt mindennap használjam... Ahhoz túl egyszerű, jellegtelen, a többi Clean illattal ellentétben nincs benne semmi frissesség. Ráadásul műanyag parfümszóróban kaptam a mintát, ami furcsa reakcióba került az illattal, mert ha csak a szórófejet szagolom valami olyan fura elegyet alkot. Ez persze nem feltétlen a parfüm hibája és a fém fújósoknál bizonyára nincs ilyen gond, mindenesetre számomra ez egyelőre inkább nem mint igen sajnos...

Update: fell kell pontozzam. Megtaláltam régről a fújósom, és nagyon kis komfortosnak, tisztának és elegánsnak éreztem magam benne. Örülök hogy az idő múlásával sokkal befogadóbb és nyitottabb leszek az illatokkal kapcsolatban. Ahhoz képest viszont, hogy bőrközeli illatnak mondják, rajtam annyira intenzív és tartós, a párom folyamatosan órákkal később is bókol hogy mennyire isteni illatom van. Nagyon örülök neki, mert nagy kedvencem lett a nyáron, annyira, hogy teljes kiszerelésben is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

blackberry

2015. február 2.

Már az első fújás rabul ejtett. Nagyon kellemes, érzéki illat számomra. Viszont elég sokat kell fújni belőle, nagyon gyorsan elfogy. A többi clean intenzívebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

szamira

2014. november 11.

5 ml-es mintam van belole. Sajnos borzaszto rossz rajtam :( Eloszor tisztitoszerszag, majd egy az egyben "oreg neni befujta magat honaljdezodorral" szag lengett korul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

galagonyanya

2014. szeptember 30.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, de ezúttal csúnyán melléfogtam. Pont olyan, amilyent el nem bírok viselni:( csípős-szúrós-savanyú az első perctől, minden vágyam volt, hogy szabaduljak még az emlékétől is. Talán a pézsma teszi, meg a virágok-fák kombinációja, nem tudom; számomra ez nem kellemes tisztaságillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Milla

2014. augusztus 27.

Nagyon egyszerű, puha, virágos illat. Tetszik, hogy érzem benne a fás jelleget, mert azt imádom. Bőr közeli, nem tolakodó, ahogy általában ( mértékkel ) más Clean illatok sem. Aki valami egyszerűre, ámde mégis egyedire vágyik, annak bátran ajánlom. A Clean illatai mindig is a szívem csücskei lesznek. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

2014. május 14.

Az egyetlen Clean-illat amit el bírok viselni. Sőt, őt nem hogy elviselem, őt szeretem. Alapvetően a Clean illatok egy külön kasztot képeznek a parfümök között, a gyártónak eleve az a szándéka, hogy viselője azt az érzetet keltse illataival, mintha nem lenne rajta parfüm, mintha csak a saját illata keveredne a frissen mosott vasalt ruhákéval. Olyasmi koncepció ez, mint a "like no make up"-smink. Sokan írják különböző oldalakon, hogy nem is bőrre, hanem ruhára fújják.
A Skin egy nagyon komfortos, visszafogott kis illat, jól egyensúlyoz a pézsma és a virágok közt, nem hagyományos tisztaságillat, de közel van ahhoz. Olyankor fújom, amikor itthon vagyok, vagy amikor fejfájás-közeli állapotban vagyok és emiatt nem merek erős illatot használni, vagy amikor egy ilyen "mintha nem lenne rajtam parfüm"-érzésre vágyom, hanem egyszerűen csak arra, hogy jó illatom legyen. Na most nem tudom, ez mennyire érthető. :-) Hátránya hogy elég sokat kell belőle fújni, és nem is a legtartósabb illat, valamint itthonról szerintem nem is lehet beszerezni, de mindezek ellenére nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

ursus

2014. május 13.

A Te jóvoltadból - Kati - , volt lehetőségem kipróbálni. ;)
Eddig még nem találkoztam olyan illattal, aminek az elnevezése ennyire beszédes lett volna.
Kedvelem, mert simulékony és TISZTA.
A sok-sok megfejteni-való parfüm után/közben felüdülés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

A Te jóvoltadból - Kati - , volt lehetőségem kipróbálni. ;)
Kedvelem, mert simulékony és TISZTA.
A sok-sok megfejteni-való parfüm után/közben felüdülés!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice