Clean&Clear

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: renii, az összetevőket feltöltötte: zaofi, Módosítva: 2020. január 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1190 Ft

Megújult változat!

Különleges formulájának köszönhetően hatékonyan eltávolítja a pórusok mélyén megragadt olajat, szennyeződéseket és zsiradékot, amelyek a mitesszerek kialakulásáért felelősek. Összetevői hatékonyan szállnak szembe a már meglévő mitesszerekkel és segítenek megelőzni az újak kialakulását.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Lityko22

2021. március 16.

Évek óta az esti arctisztító rutin alap terméke. Tökéletesen tisztít és csökkenti a pattanásokra hajlamos bőr gyulladtságát, pirosságát. Én direkt azt szeretem, hogy hűsít, tisztít és eltávolítja a zsíros réteget az arcomról. Van belőle direkt "enyhébb" verzió az érzékenyebb bőrűeknek, mert ez kicsit csíphet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Celaena

2021. március 14.

Az én bőrömet kicsit csípte, a mitesszerekkel semmit sem csinált, de a pattanásokra jó, viszont óvatosan kell használni, mert könnyen kiszárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

KrdsDina66628

2021. február 1.

nekem inkább zsíros a bőröm , így az hogy nem szárítja az arcot , nem teljesen előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

Cslauraa

2020. október 3.

Egy igazi csodaszer!
Napi szinten használom,többször is és nagyon jól tisztit. Nem viccelek, teljes mértékben rendbe tette az arcomat!
Nem csíp és nem is szárít. Biztosan újra veszem.
Ár-érték arányban pedig szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Egy igazi csodaszer!
Nem csíp és nem is szárít. Biztosan újra veszem.
Ár-érték arányban pedig szuper!

Gombeye

2020. augusztus 30.

Én teljesen elégedett vagyok. A bőrömet nem csípi, nem szárítja, szépen letisztítja. Napi szinten használom, általában reggel és este. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

Huszonéve használom arclemosóként. Nekem bevált. Nem lesz tőle fényes az arcom, nem olajos, inkább szárít picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Csodás és imádom! Első pár használatnál egy este alatt rendberakta a bőröm! Utána már megszokta az arcom, de még így is képes meglepni! :) árérték arányban teljesen megéri (én 1000ft-ért vettem a rossmannban) Mindenképpen újraveszem majd!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

RowenaC

2020. július 30.

A miteszerekkel semmit nem csinált, nagyon magas az alkoholtartalma, ezért nagyon csípi a bőrömet. Tisztítani ugyan tisztít, de annyira irritálja a bőröm, hogy majdhogynem használhatatlan. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

mlexa

2020. július 23.

Nagyon magas az alkoholtartalma. Emiatt a szemem körüli bőrnél csíp, de az arcom többi részén is irritál. Inkább mellkas, hát részre használom, ott nem okoz problémát. Egyébként tisztít, de konkrétan a mitesszerekkel semmit nem csinál. Egynek el fogom használni, de legközelebb mást választok. Nem értem miért kell arcra való termékbe ennyi alkoholt rakni 2020-ban....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

bianka1

2020. április 21.

Eléggé zsíros bőröm van ,szóval próbáltam olyan terméket választani, ami csökkenti a faggyút és a termelését. Na ennek a terméknek ez olyannyira sikerült, hogy a zsíros bőrömből varázsolt extra száraz hámló bőrt. Borzalmasan csípte az arcomat, és 1 hét használat után annyira kiszáradt, hogy hámlik az egész arcom. Teszi a dolgát, de nagyon óvatosan kell bánni vele, mert sajnos áteshet az ember a ló túloldalára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate