Clean&Clear

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: renii, az összetevőket feltöltötte: zaofi, Módosítva: 2020. január 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1190 Ft

Megújult változat!

Különleges formulájának köszönhetően hatékonyan eltávolítja a pórusok mélyén megragadt olajat, szennyeződéseket és zsiradékot, amelyek a mitesszerek kialakulásáért felelősek. Összetevői hatékonyan szállnak szembe a már meglévő mitesszerekkel és segítenek megelőzni az újak kialakulását.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

RowenaC

2020. július 30.

A miteszerekkel semmit nem csinált, nagyon magas az alkoholtartalma, ezért nagyon csípi a bőrömet. Tisztítani ugyan tisztít, de annyira irritálja a bőröm, hogy majdhogynem használhatatlan. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

mlexa

2020. július 23.

Nagyon magas az alkoholtartalma. Emiatt a szemem körüli bőrnél csíp, de az arcom többi részén is irritál. Inkább mellkas, hát részre használom, ott nem okoz problémát. Egyébként tisztít, de konkrétan a mitesszerekkel semmit nem csinál. Egynek el fogom használni, de legközelebb mást választok. Nem értem miért kell arcra való termékbe ennyi alkoholt rakni 2020-ban....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

bianka1

2020. április 21.

Eléggé zsíros bőröm van ,szóval próbáltam olyan terméket választani, ami csökkenti a faggyút és a termelését. Na ennek a terméknek ez olyannyira sikerült, hogy a zsíros bőrömből varázsolt extra száraz hámló bőrt. Borzalmasan csípte az arcomat, és 1 hét használat után annyira kiszáradt, hogy hámlik az egész arcom. Teszi a dolgát, de nagyon óvatosan kell bánni vele, mert sajnos áteshet az ember a ló túloldalára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

gala

2019. december 6.

Sajnos nekem sem vált be; nem javított a pattanások vagy a mitesszerek állapotán. Nagyon csíp, pedig nem vagyok hisztis e téren, de néha már kvázi viszolyogtam használni. Lehet azt mondani, hogy "persze, a toniknak az a dolga, hogy csípjen, attól érezni, hogy hat", de nehogymár abban nyilvánuljon meg valaminek a hatásfoka, hogy irritálja az arcbőrt. :) Én nem érzem ragacsosnak, de kellemesnek sem mondanám a hatását; várom, hogy elfogyjon. Egynek oké, de inkább ne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

N0RINE

2019. július 29.

Nekem a "se nem árt, se nem használ" kategóriába tartozik. Egyszer elmegy... Elhasználom de vannak ennél jobb tonikok hasonló árkategóriában. 😏

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

petrevici

2019. július 19.

A világoszöld tesóját imádom ezt nem szerettem. Büdös és nem hagyott tisztaságérzetet... Elfogyott, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 19.

TKataa

2019. július 19.

Magas alkoholtartalmú tonik, ami szárítja sajnos a bőrt. Ragacsos érzetet hagy maga után. A termék pedig kimondottan büdös. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

dumbika

2019. június 17.

Régen sokat használtam, de már újra venném. Jól működik, tisztának érzem az arcom utána, persze nem egy csodaszer, de a cénak tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

palmiii

2019. május 16.

Nekem nem vált be. Használat után “tapadós”, fényes maradt az arcom, mindenképpen le kellett mosnom. Az illata maga a borzalom. Ugyan úgy maradtak és lettek is mitesszerek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

R3kaBarta

2019. május 10.

Kedvencem. Csodákra képes.. Már többször újravettem. Próbáltam már mást is de mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate