Clean&Clear

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renii, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

A Clean&Clear mitesszereltávolító tonik különleges formulájának köszönhetően hatékonyan eltávolítja a pórusok mélyén megragadt olajat, szennyeződéseket és zsiradékot, amelyek a mitesszerek kialakulásáért felelősek. Összetevői hatékonyan szállnak szembe a már meglévő mitesszerekkel és segítenek megelőzni az újak kialakulását.

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
palmiii

2019. május 16.

Nekem nem vált be. Használat után “tapadós”, fényes maradt az arcom, mindenképpen le kellett mosnom. Az illata maga a borzalom. Ugyan úgy maradtak és lettek is mitesszerek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

R3kaBarta

2019. május 10.

Kedvencem. Csodákra képes.. Már többször újravettem. Próbáltam már mást is de mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

kitti1313

2019. április 9.

A célnak tökéletesen megfelel. Nagyon szépen tisztítja a bőrt és nem szárít. Többször vettem már, és venni is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

ponczedina

2019. január 7.

Csodát már nem várok tőle (sem), de a célnak megfelel. Egy tisztító tonik, ami után nem árt vmilyen hidratáló krém, mert az alkohol tartalma miatt, másnapra leperegne az arcomrol a bőr. Alapvetően szeretem, újra vevős, de csak mert jobb általános tonikot még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Banszky

2019. január 1.

Tiniként vette még anyukám a zsíros-pattanásos bőrömre de már akkor is iszonyatosan szárított. Nem csoda,hisz színtiszta alkohol! Zsíros bőrre sem ajánlanám,főleg hosszú távon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

DoriBal

2018. augusztus 28.

Általában a világoskék színű társát szoktam használni, azt hiszem az érzékeny bőrre való, de gondoltam kipróbálom ezt is. Nyilván egy sima drogériás tonik nem fogja megszüntetni a mitesszereket, pattanásokat, de általánosan bevált. Szeretem, hogy alkohol van benne, érzem, hogy tisztább tőle az arcom, viszont hosszútávú hatásban inkább a már említett világoskék termék a nyerő, ezért ez csak egyszeri kitérő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

googles

2018. augusztus 6.

Kozmetikai kezelest nem helyettesit, de ezt nem is hiszem, hogy elvarhatnank egy tisztito toniktol.

Nekem 100%-ig bevalt. Alkalomszeruen hasznalom, tobbszor attorolgetem a problemasabb helyeket es tisztak lesznek. A porusokat osszehuzza es joval tisztabbak.

Nyilvan pattanast nem nyom ki es evek ota betokosodott faggyut sem szed ki teljesen (na ez nem az en borom, ez csak egy kepletes elrettento pelda). De nagyban javitja a helyzetet.
Csupa alkohol, a megallas nelkuli hasznalatat azert nem ajanlanam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Csupa alkohol, a megallas nelkuli hasznalatat azert nem ajanlanam.

sailorluna

2018. augusztus 6.

semmit sem ért a mitesszerek, pattanások eltüntetésében, ellenben iszonyatosan égeti, szárítja az arcot. többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

creamer1119

2018. július 23.

Én nagyon szeretem. Nem használom minden nap. Viszont mindig áttörlöm az arcomat ezzel, mielőtt felrakom a Lush pakolásomat😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

2018. július 23.

A mitesszereket el nem távolítja, de a pattanásokat szépen lehet kezelni vele. Már nem használom, ,mert száraz érzékeny bőröm lett és ez a termék gyilkolja rendesen. Nagyon szárít de ami a rendeltetése lenne azt nem végzi el.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glucose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!