Clean&Clear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reb, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Clean&Clear mitesszer elleni szappan, különleges formulájának köszönhetően hatékonyan eltávolítja a pórusok mélyén megragadt szennyeződéseket és zsiradékot, amelyek a mitesszerek kialakulásáért felelősek. Összetevői hatékonyan szállnak szembe a már meglévő mitesszerekkel és segítenek megelőzni az újak kialakulását.

Ajánlott használat: napi 2x

Kiszereslés: 75 g

sannabella

2017. július 23.

Én nagyon szeretem ezt a szappant, mert nagyon jól eltávolít minden létező koszt az arcomról, szeretem az illatát is, a mikroszemcsék kellemesek és gazdaságos kiszerelésű. Több, mint 5 éve használom már, valóban szárít, a mitteszereidet viszont nem fogja sem eltűntetni sem megelőzni.
Ha erős szappant keresel mindennapi használatra, akkor csak ajánlani tudom, sokáig elég és tényleg tiszítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

nikolett93

2013. augusztus 17.

Én is azért vettem meg mert olcsó volt, de semmit nem csinált és nagyon szárított

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Reb

2013. június 15.

Háztartási boltban találtam rá, 99 Ft. volt, már csak a poén kedvéért is megvettem. Itthon nézem az összetevőket és a leírást...öccsém, a leírás mint egy mosogatószerreklám, az összetevők sem valami hajde...
Most megy a tesztelés.

Na, teszteltem. A szaga is mosogatószer, és a hatása is. A zsírt lemarja, mitesszerből kevesebb van, de én jobb szeretném ezt a Lush Mask Of Magnaminty hatásának betudni. A bőröm néhol megcsomósodott, ez nem tudom, mitől van, lehet hogy nem a szappantól, de gyanús. Mivel nagyon erősen tisztít, a bőröm utána zsírosodik.
Összességében nem mondom, hogy katasztrófa, de nem is egy jó termék. Ha valakinek van kedve kísérletezni, kipróbálhatja, de úgy kifejezetten nem tudom ajánlani semmilyen problémára.
A használata folytatódik, később jövök, ha változik valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Most megy a tesztelés.

A használata folytatódik, később jövök, ha változik valami.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.