Clean&Clear

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: solyaorsolya, az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
esztes2468

2018. december 16.

Elhasználtam két-három flakonnal, ha nem állnék át a natúr, természetes vonalra, akkor maradna ez a tonikom, de váltok majd rózsavízre és/vagy hamamelis (witch-hazel) vízre. Mindennapos használatra nekem bevállt, bár szárította a bőrőm, és sokszor ki is maradt a mindennapos használat. :D De nagyon friss érzést hagyott maga után. Kb három évig használtam, tudom ajánlani, a tonikok közül, amiket próbáltam, szerintem ár-érték arányban ez volt a legjobb. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Reni96

2018. július 5.

Nekem ez a kedvencem, kár hogy az elmúlt években sokat drágult...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Nekem ez a kedvencem, kár hogy az elmúlt években sokat drágult...

dundicat

2018. május 31.

Szerintem nem csodaszer, de nincs vele baj. Micellás víz után szoktam használni, mindenhonnan hallom, hogy az után kell a tonik, hogy visszaálljon az arcbőr PH-ja. Ha használat után nem teszek fel semmi hidratálót, ami kicsit zsírosabb, a bőröm automatikusan visszazsírosodik, de szerintem ez természetes, tehát nem rovom fel a terméknek. Egy egyszerű tonik, csodát nem tesz, de a dolgát azt hiszem igen. Őszintén nem tudom, hogy mit jelent ez a bőr PH visszaállítás, szóval csak remélem, hogy megtörténik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Kuro

2018. április 11.

Nem tudom milyen véleménnyel is legyek erről a termékről. Néha nagyon durván kiszárítja az arcom, bár a tisztító hatása mindenképp jó. A magas alkohol és sav tartalom miatt ez azért elvárható. Használata után nekem ilyen filmszerű réteg marad az arcomon ami nagyon kényelmetlen. Magamtól sose venném újra, mert ez ilyen elhasználom ha már meg van kategória.

Update: Eltelt egy év, és azóta is ott pihen a polcon. Néha megszánom, öntök picit a vattakorongra, de valami borzalom mennyire utálom. Csíp, szárít, és mellé marad ez a réteg, mintha koszos lenne az arcom, elrontja az egész arctisztítási rituálét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

coffeegirl

2018. február 22.

Nekem nem mattít semmit, mondjuk jól tisztít, csak ha minden nap használnám, akkor nagyon kiszáradna tőle a bőröm.. Szerintem javasolt lenne utána valami krémet felvinni,ami hidratál, mégsem zsírosít. A szaga elég büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

gviki1

2017. augusztus 7.

A mattító hatása miatt vettem meg leginkább, ami pár óráig tart. Nem a legjobb de megfelelő számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ella

2017. április 24.

Rövid távon mattított, de 1-2 óra múlva zsírosabb volt az arcom, mint mielőtt ezzel letisztítottam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Barbara2414

2017. március 16.

Majdnem minden nap használom, mattító hatása tökéletes! Kicsit szárítja a bőrt, de ez szerintem belefér, utána arckrémmel hidratálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2017. január 9.

A szememet nagyon csípi, viszont tényleg mattít és a felesleges faggyút is szépen eltávolítja. Hosszútávon szárít, ezért érdemes hidratáló krémet is felvinni utána. Összességében nagyon szeretem, öt csillag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 9.

csaktom

2017. január 2.

az általam megvizsgáltak közül az egyetlen mentol- és más csípős dologtól mentes (citrusos illatú) normális árú szalicilsavas tonik, borotválás után használom testen olyan helyeken (is), ahol nem szeretnék semmi csípőset, többnyire keverve egy tejsavas könnyű tejjel, h vmi hidratálás is legyen, és ne legyen túl alkoholos

azért 4 csillag, mert bár korrekt termék és elégedett vok vele, azért nyilvánvalóan nem csodaszer

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol