Best of Beauty 2019

Clean

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackberry, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   online külföldről

Olyan mint az éppen mosott kedvenc ruha. A frissen mosott puha törölközõ friss és tiszta illatát adja. Brazil narancs otto rózsa jegyekkel. Keverve éjszaka virágzó fehér jázmin pamut virág jegyekkel. Valamint mexikói lime jegyekkel.

sammy

2019. június 9.

Minden olyan helyzetben kiváló, amikor egyszerűen nem praktikus lehengerlő illattal megjelenni. Most több napos kiránduláson csak ezt használtam. Vagy visszafogott felhasználóknak való :) Friss, enyhén édes, virágos illat, jófajta öblítőre hajaz, közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Qwerty

2019. május 7.

Mindenem a tisztaságillat. Azt hittem - a neve után - ebben nem tudok csalódni. Mindenhol az áradozás, hogy tééényleg frissen mosott ruha illat. Rá kellett jönnöm, hogy ez sem mindenkinek jelenti ugyan azt. Nekem friss, hűvös illatot jelent. Másnak fojtogató édeset. És ez sajnos az utóbbi. Erős, édes, fullasztó vegyszerszag. Neten rendeltem, szerencsére csak nagyon kicsi üveggel, nagy várakozás, nagy csalódás. Állt egy ideig a polcon, aztán a gyerek kinyitotta véletlenül. Megéreztem a levegőben a szagát, az egész üveg repült a kukába azonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

kertesznorka

2018. május 30.

Könnyed, friss, öblítős tisztaságillat, ami nyáron nagyon-nagyon jól tud esni. Hátránya, hogy nem igazán tartós, legalábbis a kánikulában nem annyira. (mondjuk akkor mi marad meg az emberen- a gyilkos téli orientális és vaníliás vegyi fegyvereken kívül :-))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Capella

2018. május 18.

Az illata tényleg egy az egyben a friss levegőn száradó tiszta ruha illata. Nyáron a nagy hőségben már csak ezt tudom magamon elviselni, bár a tartósságával nem vagyok megelégedve, ami a bőrömre fújva kb 2óra. Ruhán egy picit tovább tart.

Update: muszáj újra hozzáírnom és javítanom. Két év után újra vettem, most már 6-8 órának érzem a tartósságát a bőrömön... Nyilván nem a parfüm változott, nem tudom mi volt akkor velem amikor 2órát írtam. Szóval plusz egy csillag, azért csak 4 mert a Shower Fresh a kedvenc Cleanem és csak ő kaphat 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Aquariusgirl

2016. július 24.

Nagyon egyetértek Lyah-val, én sem tartom őket parfümnek, egyiket sem. Hatósugaruk 0, tartósságuk 0, ehhez képest még drágák is. Szerintem is jók, de én is érzem azt a valamit, amitől tisztítószerekké változnak számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Lyah

2016. február 4.

Ó, Istenkém, megmenekültem. Torpece, köszönöm még egyszer a tippet! Ma megkaptam a két mintát: Fresh Laundry és Ultimate. Mindkettőben van valami számomra nagyon idegesítő illat-elem, amitől egyszerűen képtelen vagyok parfümként felfogni őket, a Fresh Laundry első szippantásra egyszerűen valahogy kinyírta az orrom külső-elülső részén lévő érzékelőket. Nem is tudom, hogyan magyarázzam, totál elérzéketlenedtek pár percre, akármit szaglásztam, egyszerűen semmi. Sosem történt még ilyen velem. Nem rosszak egyébként, csak nekem valahogy nem parfüm. Kivételesen ennek most nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Torpece

2016. január 28.

Friss az élményem, gondoltam le is írom... Sikerült beszereznem egy kicsike mintát belőle, ma valahogy azt éreztem ki kell végre próbálnom több mint egy pötty mennyiségben is. Megjegyzem, már a legelső találkozásnál is kellemes, finom illatnak tartottam. Ma kicsit többet tettem belőle magamra, így azért még jobban érezni lehetett. Ehhez fogható kellemes, megnyugtató kedves illatot talán még sosem éreztem. Valóban olyan, mint a frissen mosott ruha illata, de csak egy jól eltalált öblítővel (mert megjegyzem azért van olyan öblítő, ami tud émelyítő borzalom lenni). Csak azt vettem észre, hogy néha megcsap a finom illata, aztán folyamatosan keresem a csuklómon...mostanra sajnos hiába keresem. Úgy látom eddig tartott rajtam a csoda, amit nagyon-nagyon sajnálok!! Egyedül ennyi a "bajon" vele, hogy nem eléggé tartós de ezt most betudom annak, hogy biztosan nagyon kis mennyiséget használtam fel. Azért szívesen beszereznék belőle egy példányt, de csak itt a Krémmánián, jutányos áron, mert a webáruházból beszerezve kicsit soknak tartok érte annyit adni. Ha valaki tud egy eladót valakinél kérem ossza meg velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

Heloise

2015. december 14.

Bár eddig csak két Clean illatot sikerült kipróbálnom, ez a határozott kedvenc. Semmihez sem hasonlítható viszonylag tartós illat, ahhoz képest, hogy friss. Sokáig gondolkoztam, hogy szeretnék-e egy üveggel, de aztán egyelőre mégsem. Túl egyszerű, túl lineárils. Leginkább hétvégéken otthon hordva tudom elképzelni magamon, ahhoz viszont jelenleg nem érné meg megvenni. Szappanos tisztaságillat minden sallang, nőiesség vagy klisé nélkül. Ettől függetlenül maximális pontot érdemel, ha évszakhoz kötjük akkor határozottan tavasz.

Update: Folyamatosan piszkálja a csőröm, a párom egyszerűen imádja, mindig kérdezi mi ez a finom illat...a pici illatmintám most fogyott el...Szerintem tavaszra beszerzek egy üveggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

nicole74

2015. augusztus 15.

Kellemes, tiszta öblítő illat, viszont hamar elillan, szemben a Warm Cottonnal, ami olyan erős, hogy nyálkahártya gyilkosnak nevezem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Milla

2014. augusztus 27.

Évek óta szinte csak ( 1-2 kivétellel ) a Clean illatait használom. Mindig, minden alkalomra. A Fresh Laundry a másik favoritom az Ultimate mellett. Igaz, hogy mind a kettő a tisztaság illatok közé tartozik, de ég és föld a kettő. A FL egy virágos, puha, meleg, egyszerű tisztaság illat. Nekem fehér pólóval, farmerrel és tornacipővel viselve maga a tökély. Imádom a Clean illatait, mert nagyon magaménak érzem ezt az egyszerű stílust. Természetesen 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice