Cleaneco

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: britta, az összetevőket feltöltötte: moore, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kiszerelés:   1 liter
Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Szappanok

A folyékony krémszappan gyengéden tisztítja kezét és megóvja bőrét a kiszáradástól.

A termékeink gyártásánál felhasznált természetes alapanyagoknak köszönhetően a koncentrátum, valamint munkaoldata a környezetben 100%-ban lebomlik.

Összetevők: 5 –15%: anionos felületaktív anyag, 5%-nál kevesebb: amfoter felületaktív anyag, nemionos felületaktív anyag. Illatanyagot, és tartósítószert (phenoxyethanol) tartalmaz.

Fairy0124

2020. április 16.

Szuper folyékony szappan ekcémás bőrre! Jól habzik, nem irritál, nagyon gyengén illatosított és jó árban van, jah és nem szárít. Míg lehet kapni újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

sztich

2018. november 13.

Nagyon jó! Nem szárít. Jó vele kezet mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon jó! Nem szárít. Jó vele kezet mosni. :)

bogaaar

2017. június 28.

Szuper kézmosó, friss illattal :) Érzem, hogy tisztít és kevés is elég belőle, így jó ár-érték aránya van. Azért vettem, mert környezetbarát és magyar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

babypuppy

2015. január 6.

Én már csak Cleaneco-val takarítok otthon, környezetbarát, magyar, és az első tisztítószerek, melyeknek jó az illata, nem fulladsz meg tőle takarítás közben, sőt... Ezekután természetesen a folyékony szappanjukat is kipróbáltam, és az is várakozásokon felül alakított. Annyira jól eltalálták az illatát, visszafogott, kellemes virágos illat, nem fullasztó, nem tömény. Az extra érzékeny bőrű páromnak is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

kovizsuzsi0

2014. november 24.

A jó vélemények hatására vettem meg, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Annyi szappant kipróbáltam már az arcomra, mannákat is, de az egyik kiszárítja, a másiktól pattanásos leszek, a harmadik meg nem tisztít jól...És a hagyományos természetes szappanok hagynak egy ragacsos réteget a bőrön, ami engem mindig is zavart. Ennek finom kellemes virágillata van, kíválóan tisztít, és nem hagy ragacsos érzetet a használata után. Nekem is nehéz elhinni, de ezzel a folyékony szappannal látványos javulást értem el a bőrömön minden szempontból. A pattanásaim száma és mérete látványosan csökkent,és a bőröm sincs már kiszáradva tőle. Mindenkinek ajánlom! Ja és az ára sem utolsó szempont, 500ft-ba kerül 1liter!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 24.

vidoviczanna

2014. október 15.

Sziasztok! Én amióta fodrászként dolgozom, folyamatos küzdelemben vagyok a hajzselékkel, lakkokkal, de főleg a waxokkal, mert annyira ráragadnak a kezemre, hogy nem bírom normálisan lemosni. Egy ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljam meg ezt, és nem csalódtam! Nyomok egy kicsit a vizes kezemre, megdörzsölöm, és máris mindent letisztít. Végre nem egy olyan folyékony szappan, ami gyakorlatilag csak színezett víz, ami habzik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 15.

diabereg

2014. augusztus 30.

Én a facebookon találtam rá a Cleaneco oldalára és ott láttam, hogy mennyi szuper vélemény van róluk, így gondoltam kipróbálom a termékeket. Mindegyik nagyon szuper de ugye itt a folyékony szappanról kell írni :-) Finom illatú, teljesen átlátszó, és ennek nagyon örülök, hogy nem kell ki tudja milyen színezett vegyszerrel kennem a kezem. Mivel a munkámból kifolyólag naponta sokszor mosok kezet, nagyon fontos az, hogy mivel teszem ezt. Eddig szinte minden kézmosás után kézkrémet használtam, mert nem találtam olyan szappant, ami ne szárítaná a kezemet. A Cleaneco egyáltalán nem szárítja a kezem, így a segítségével a kézkrémen is spórolok :-) Szerencsére sikerült bevezetnem a munkahelyemen, és most már ezt használjuk, a kollégáim is nagyon meg vannak elégedve vele. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

zsuzsaleskov01

2014. augusztus 18.

A Corvin Bevásárlóközpontban lévő CBA-ban találtam rá még pár hete, gondoltam kipróbálom, és azóta tusfürdőként is már ezt használom. Extra érzékeny a bőröm, szinte mindentől kipattog, száraz lesz, vagy viszketni kezd, a Cleaneco folyékony szappan viszont még az én bőrömre is tökéletes. Az illata is nagyon finom, kellemes, és hatékonyan tisztít.
Amitől még jobban tetszik, hogy magyar termék, és környezetbarát anyagokat tartalmaz. Ennek a márkának tisztítószerei is vannak, most azokat fogom kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

tothszandra

2014. augusztus 12.

Imádom ezt a folyékony szappant! Mindenre tökéletes! Egyszer elfogyott az arclemosóm, pár napig ezzel mostam az arcom, és teljesen kitisztult tőle. Aztán vettem egy drága, 4000ft körüli márkás arclemosót, amitől megint csúnya lett, majd újra visszatértem a Cleaneco-ra, és megint kitisztult. Úgyhogy én ezentúl arclemosónak, és tusfürdőnek is ezt használom. Egy barátomnak is ajánlottam, aki szinte minden tusfürdőre allergiás, neki is bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

mihrek

2014. június 18.

Nagyon szeretem! Magyar, az ára is kedvező, és ökológiailag 100%-ban lebomlik :) Anyukámnak rendszeresen ilyet veszek, és az illata is nagyon finom, áttetsző, zöld, légies, virágos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.